Hill Climb Racing

08.11.2012
21.10.2013
27.11.2013

free to play

Billy Newton je mladý a ambiciózní mladík, který se chce stát závodníkem ježdění do vrchu. Billy se tak chystá vyrazit na cestu, která ho dovede na místo, kam dosud žádný závodník nedojel.

Hra funguje na principu, kdy si vyberete jedno z dostupných vozidel a zvolíte si i trať. Na ní je vaší cílem dojet co nejdále to půjde, vaší snahu se pokusí znepříjemnit kopce a také vaše nádrž s palivem. Po trati sbíráte mince a kanystry s palivem. Hra končí v okamžiku, kdy vám dojde benzín, převrátíte se na střechu nebo se vaše postava bouchne do hlavy.

Za zlaťáky si můžete odemykat nové vozy a nové tratě. Každé z vozidel se chová trochu jinak a jinak se i ovládá. Do své garáže můžete získat například autobus, policejní vůz, sanitku atd. Rovněž tratě jsou různě náročné a podíváte se na místa jako je poušť, Mars či do podzemí.

• iOS 15
  • Android 15
No, nevím, co k tomu říct. :D Jednoduše, Hill Climb Racing známe nejspíš většina. I přes její známost hra nemá příliš mnoho procent a já s tímto hodnocením souhlasím. Vlastně zde není co řešit. Prostě je Vašim úkolem jet přes kopce a překážky co nejdéle. Hra je dostupná jak na Android a iOS, tak i na PC. Hra je dobrá leda tak do karantény, ve volným času bych s ní příliš mnoho času netrávil. Mám raději kategorii s příběhy - do této kategorie tato hra nespadá, proto dávám 15 %. :)

Pro: Zdarma

Proti: Fajn do karantény :)