k Heroes 3 vyšiel už veľmi dávno neoficiálny datadisk In the Wake of Gods - WoG a na tento datadisk už bolo vytvorených veľmi veľa modifikácií, ktoré pridávajú nové mestá, jednotky, grafixké rozhranie atď., všetky tieto novinky môžete nájsť na mojich stránkach, ktoré fungujú už nejaký ten mesiac www.heroes3wog.net
Gratuluju!
Tu kampaň si taky pamatuju, ke konci jsem měl nepřátelského hrdinu (takřka neporazitelného) ve Steadwicku a svoje tři hrdiny u něj poblíž. A snad několik hodin jsem koumal, jak to udělat, abych nepřítele vylákal, ale zároveň aby se nestihl vrátit zpět do hradu. :-D
Tak už jsem na to přišel.
Měl jsem ty artefakty posměňovat po věštcích
Mohl by mě prosím někdo poradit?
Jsem v 5. části kampaně Ať žije král - v 1. mapě mám najít přívěsek uklidnění a přesýpací hodiny zlé chvíle. Asi někde zakopány.
Mohl by mě někdo upřesnit místo kde, u čeho mám kopat? Jestli si to teda ještě pamatujete. Prosím
Diky
Já akorát dotáhl cédo do práce a zkusím tuto hru rozběhat na PC tady a budu při chvílích hrát :)
Mno prvni kapitola v chronicles skoro za mnou :) Instalnul sem homam5 a proste to 3d zobrazeni nedam. Skoda ze nevemou trojku jemne poladit grafiku ale opravdu jen jemne,pridat par hradu,objektu,zakomponovat overene veci z modu nahodit nove EPICKE :) kampane,artefakty a sup s tim do prodeje :)
@HELLER (03.04.2013 17:33): Chvilku jsem se na ten let`s play dival, ale jako cloveka, kterej ma HOMM3 Complete nainstalovany nonstop od doby, do vyslo, z toho nekdy bolely oci a usi. Plus ta paka berou sulfur jako pisek a mercury jako lahvicky, ze je to sira a rtut jsem vedel uz jako zhruba desetiletej, kdy jsem se dostal k HOMM2...
Dobývání Steadwicku je skutečně příšerné, protože je to na čas a hrdina který tam je má útok a obranu kolem 20, takže jho jednotká jsi skoro nic nedělal takže jsem ho musel vylákat z hradu. Ale tuhle misi jsem udělal. Byly tam i horší mise jako například si měl tři hrady a každý jiný - castle,elfí hrad, a tower a proti tobě byl hráč který měl 4 stejné hrady dungeony.
Dobývání Steadwicku podruhé - tentokrát už ne s časovým omezením, takže to není tak zběsile obtížné... ale zato šíleně zdlouhavé. A navíc z něj zřejmě solidně vytrénovaní hrdinové nepostupují nikam dál.

Asi to město nesnáším.
Jestli ma HOMM3 nejakou chybu, tak je to debilni system ukladani dokoncenych kampani, za to bych fakt zabil.
Jo, vylákal jsem ho - vyjel na mě sám od sebe s celou svou armádou nedlouho po začátku hry kdy jsem si takřka bez jednotek teprve zabíral okolí vlastních hradů, to bylo fakt super...

Ale jestli mě ve hře už nic podobného nečeká, tak jsem velice rád.
Generál Kendal se dá ze Steadwicku vylákat, po pár pokusech se mi to povedlo. Pak je to procházka růžovým sadem.
U steadwicku končí mé pravidelné 'třeba to je lepší hra, než se zdá' hraní.
Je tomu hodně let, co jsem hrál regulérní kampaň trojek, ale pořád mám zaryto v hlavě, že dobytí Steadwicku je snad nejtěžší mapa, kterou jsem hrál tolikrát, že se osypávám i dnes, když si na to vzpomenu.
Bože, jak já nesnáším časově omezené hry - poslední mapa druhé kampaně (dobýt Steadwick za 3 měsíce) je příšerné peklo, teprve na čtvrté rozehrání jsem se k závěrečnému souboji doštrachal s jakž takž konkurence-schopnou armádou :/

Přitom všechno ostatní v základních odemčených kampaních původní hry je doslova procházka růžovým sadem, obzvlášť když to srovnám s první kampaní datadisku Shadow of Death, kterou jsem už kvůli zmatenému řazení v menu taky prošel.
Basebalová party byla dost wtf. Nicméně časem jsem si je oblíbil více než předchozí. Zejména Drakena a Tukana.
@Kvasa (12.11.2012 19:01): Zvelebil psal docela dobre, byl to jedinej zajimave pisici autor, kterej zacinal v Levelu, tedy aspon v mnou sledovany dobe. Byt pak zmenil cilovku Score (IMHO to bylo vic diletanstvi, nez zamer) a me, vernyho ctenare odsoudil do herne-casopiseckyho duchodu, i kdyz je fakt, ze v tom hraly roli i hry, ktery vychazely a vysoka cena.
Dvojka má ucelenější grafický ráz. Jednotky ve trojce jsou realistické, ale do pohádky nezapadají. I tak mám radši nejradši trojku. Ve všech ohledech. :-P
Já jsem teda trojce nikdy nepřišel tolik na chuť. Dokonce jsem nedávno stahoval mod na WOG, kde to předelávalo trojky do grafiky dvojky s nějakými novými potvorami. Bohužel to ale hrozně padalo...
Dvojka má ucelenější koncept a výtvarnou stylizaci, trojka je na tom v tomhle hůře. Ale oba díly jsou krásně barevně kýčové, takže ono je to úplně jedno=)
Score, myslím, zrovna v jednom z nedávných čísel svůj přešlap ohledně HOMAM 3 uznalo.
@90210 (12.11.2012 11:21): Trojke je lepsia vo vsetkom to je fakt s vynimkou grafiky :-0.....

Proste HOMAM 2 grafika je tak "Roztomilo rozpravkova" poctiva rucna praca... je mojmu srdcu milsia ako nablyskane vyrenderovane objekty.

Inac samozrejme hlavne vyvoj hrdinov a skilly a traity su super plus v HOMAM 3 aj system kluziel a vobec vsetko.... okrem grafiky :-).