Mám morální dilema. Předchozí díly se už neprodávaly, tak jsem je považoval za abandonware a neřešil jsem to. Tenhle je ještě v prodeji, tudíž stáhnutí nepřipadá v úvahu, ale dávat za to to kilo je asi blbost, co? Ani do toho není čeština :-/

Hráli jsme všechny, ale tohle asi vynecháme.
Trojka hra bola v rámci série najzábavnejšia, trojka kniha výborná (ale radšej mám 4. a 5.) a trojka film, hmmm mne prídu všetky filmy zlé :D na trojke mi vadilo, že pridali kopec zbytočnej akcie (naháňačky vo vzduchu s dementormi, scény s vlkodlakom navyše) na úkor dialógov a pozadia vzťahov okolo starého Pottera a spol. atď. proste príbehu.
Já jsem hrál ještě jako velmi mladý první tři díly, tehdy se mi to asi líbilo, už si to moc nepamatuju. Nedávno se mi pod ruku dostal šestý díl a ten mě mile překvapil, tak jsem se rozhodl dát šanci i tomuhle. Ale je to teda utrpení...
Jop, trojka (Azkaban) byla asi opravdu nejlepší. Scénář určitě, režie asi taky, audiovizuál taktéž.

A z her mě osobně zaujala jen ta první ještě na PS1. Dvojka byla nastavovaná kaše a trojku nikdo tenkrát neoptimalizoval (PS1 už šla do důchodu). Další díly šly už mimo mne.
Já původně myslel hru. Vlastně to ale platí jak pro film (ta hudba!:)), tak pro knihu.