Vtipné. Zatímco u prvního dílu to nebyl problém, tady AutoHDR nerozchodím, kdybych se rozkrájel. I když hra jede v DX11 (zkoušel jsem jak DGVoodoo, tak M212, což je úplně nový renderer pro celou hru - doporučuji), Windows ji prostě nevidí jako AutoHDR kompatibilní.
Ke hře samotné - přibyly nějaké polygony a pár efektů, takže to vypadá o chlup lépe, byť rozlišení některých textur (koberce) je stále děsivé.
Zatím sháním ingredience na mnoholičný lektvar a tak mi přijde, že tvůrci chtěli všeho víc a nevím, zda je to ku prospěchu věci. Ta obscese fazolemi, které se sbírají po stovkách.... no nevím. Gameplaywise je to skoro stejné. Uvidíme, jak se to bude líbit dál.
A přibyl proti jedničce prostorový zvuk, resp. je noc, tak jsem jel jen se sluchátky, ale Windows Sonic to zjevně házel kolem mě dle zdroje zvuku. PCGamingwiki přitom tvrdí, že by tam být neměl. Zajímavé.
@pajmič (31.07.2017 13:48): Jojo, plus ještě jsem si vlastně vzpomněl, že velice slušně požádá Malfoye, aby vrátil Nevillovi pamatovacka, těsně před tou jejich honičkou na košťatech. Je to holt muž činů, ne slov :D

Tam byl nějakej problém s crackem, už si to přesně nepamatuji, ale díky navodum na netu jsem to nakonec nějak zprovoznil.

@Vurhor (30.07.2017 16:30): Představ si, že jsem objevil Ameriku. Harry v jedničce mluví! Sice velmi sporadicky, ale mluví. Převážně sám pro sebe. Introvert čarodějnej :D

Fakt? Neběžela trojka na Unrealu 2? To by měla běžet nejstabilněji z celé trilogie. Nu což, uvidíme. Jsem na konci jednčky a až na pár grafických chyb (harry někdy vypadá jako Nux z Mad Maxe) to běhá v pohodě.
@pajmič (30.07.2017 16:14): Uff, to už je nějaká doba, bohužel ty komentáře jsem nenapsal nějak čerstvě po opětovném dohrání. Taky jsem s tím ale měl celkem krušné chvíle než jsem to rozběhal.
Myslím, že verzi, kterou jsem naposledy hrál já jsem uložtoval. Ale jak přesně jsem to rozběhal si už přesně nepamatuju :/

Oukej, super :D Děláš dobře. Btw, myslím ale, že úplně největším oříškem bylo rozjetí trojky, tak očividně vůbec neměla ráda windowsy 8 a 10, mrcha jedna.
Jen o 3 % vyšší hodnocení než jednička? Je to nesrovnatelně lepší. Volný pohyb po Bradavicích, významně vylepšená grafika a hlavně dokonalé ovládání. Konečně to jde hrát myší a hraje se to jako jakákoliv střílečka, což je plus. Jen Fanfrpál je nějakej ošizenej, ale tak to je to poslední, co by mi vadilo.
[přesunuto z komentářů]

Tuhle hru už sem jednou hrál,je úžasná ale potom jsem ji ztratil a nevím kde ji koupit.Neví to náhodou někdo?

Pro: příběh,grafika,kouzla

Proti: trochu horší grafika
Mně se docela líbil Fénixův Řád díky dabingu Kotka a věrnému zobrazení. Byla to čístá adventura kde se kouzlilo myší. Náročností hádanek rozhodně počítala i s mládeží. Napsal jsem k tý hře komentář.