Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Halo 4

87
17 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
06.11.2012 X360
11.11.2014 XOne
Vývojáři:
343 Industries
Oficiální stránky:
https://www.halowaypoint.com/en-us/games/halo-4
Wake up, John.

Ve třetím díle sci-fi universa Halo došlo nejen k ukončení působení studia Bungie Studios na tuto sérii, ale také k ukončení příběhu okolo vesmírné války mezi lidmi a Covenanty. Čtvrtý díl je tedy nejen započetím nové příběhové trilogie, ale také prvním dílem, v němž převzali otěže nad značkou lidé ze studia 343 Industries.

Necelých pět let po zakončení příběhu známého z titulu Halo 3 se Master Chief nachází v Cryo komoře trosek vesmírného plavidla jménem UNSC Forward Unto Dawn a vyčkává na své prozření. Poté, co se troskami rozšíří energie neznámého původu, Cortana, umělá inteligence, jež doprovází Master Chiefa od samého počátku cesty, probouzí hrdinu z kryospánku, aby znovu povstal proti nepřátelům.

Stejně jako ve svém předchůdci nabízí Halo 4 několik herních modů, vedle klasického příběhového režimu pro jednoho hráče je možnost projít si příběh pomocí modu kooperace. Dále je k dispozici klasický multiplayer, mody Spartan-ops a War Games, tedy kooperativní mise s vlastním příběhem až pro 4 hráče, a map editor Forge, který doznal mnoha rozšíření pro tvorbu zajímavějších lokací. Na rozdíl od Halo: Reach nejsou herní mapy multiplayeru založeny na lokacích obsažených v kampani, ale vlastních lokacích.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.