Díky za reakce. Spřažení jader jsem dělal i u GT Legends, to je "maličkost". A problém s chybnou detekcí videopaměti jsem opravdu vyřešil pomocí dgVoodoo2.

Každopádně když někdy budete programovat, nedělejte ty detekce a ochrany takhle blbě :)
@Kwoky (21.04.2022 00:07): Nejsem si jistý ale mám pocit, že jsem to pár roků zpátky zkoušel verzi z ABC a běžela. Ale ruku bych za to do ohně nedal.

Kdyžtak možeš zkusit ještě verzi z DigiTopCD. Jsou to v podstatě bývalé TopCD krabicovky, kdy dostaneš odkaz a stáhneš si instalačku.

Jinak PCGamingWiki na ten problém s pamětí doporučuje použít dgVooDoo.
Původní verze měla snad StarForce ochranu. Obecně za WinXP éry na to doplatil závodní segment her poměrně výrazně. A dodnes spousta těch titulů není v digitální distribuci.
Jestli tu někde najdu GTR, ze zvědavosti vyzkoušim, ale GTR2 mi normálně na Win10 jede, jen je třeba nastavit spřažení jader CPU pro lepší plynulost; nevim ale odkud přesně mam tu funkční verzi, měl bych mít někde doma origo instalačku DVD, ale to co mi funguje mam na ext.SSD a spouštim přímo z toho přes USB.
z Gilletu jsem na rovince (nevim jak se menuje) vytáhl šestku, fakt mi tam padla, a to už jsem myslel, že ji nemá!!
čau, nevšiml jsem si tě, nefunguje tady nějaké upozornění, že někdo přispěl v diskuzi?
no, pochopil jsi to celkem dobře, GTR 1 se od GTR 2 především liší v grafice, že jo, a ta má u mě mínus. nikterak jsem tím rozlišením nechtěl urazit homosexuály nebo sluníčkový devianty, ale na ty mám názor podobnej! (lesby mi nevadí)

nicméně GTR2 jsem zatím nehodnotil, ani se k němu přímo nevyjadřoval, jinak pro mě je taky duležitá grafika, platí to o to víc, co jsem si znova pustil starou TOCA2, který by prospěl jen novej přeliv, protože to ostatní, o čem mluvíš v další otázce, už tam je, takže zase souhlas!
@vodkasesemtexem (16.09.2014 19:42): Nazdar "Barčo 0123...." přečetl jsem si tvuj profil a máš to pěkný. Nejvíc mě stejně zaujalo to o barevně přiteplený a rozsvícený grafice, která je podle tebe tak hnusná, že dokáže odradit od celý hry. OK, umim si to představit, mam s tim taky svý zkušenosti, jenom mi tam u tebe nějak neštimuje to GTR2 - na jedný straně všelijak vychvaluješ GTR (souhlasim) a na druhý straně hodíš GTR2 do přihrádky "přiteplený a rozsvícený" gamesy? Jaks to myslel? To fakt vidíš takovej brutální rozdíl v grafice her GTR vs. GTR2?
OT: A proč řešim zase grafiku hry/závodního simulátoru? Asi ňáká úchylka. Občas se objeví šikula, kterej mi bude opakovaně tvrdit něco ve smyslu, že: "u závodního simulátoru jde přece jen o FYZIKU autíček a na nějakou grafiku se*e pes....". V pohodě, nikdy jsem netvrdil, že u tzv. "simulátoru" neni důležitej fyzikální model, ale pro mě je holt důležitá i grafika (funkční - nejen efektní na statickejch obrázkách ze hry). A zvukovej projev gamesy taky nemůže zůstávat na druhý koleji. K čemu mi je vymakaná fyzika, když se mi chce z grafiky nebo zvuků ve hře blinkat?
@lseling (08.09.2014 11:20): Na NoGripRacing časy nezapisuju, páč o tom ani nevím, ale interně si je zapisuju do souboru. Teda začal jsem teprve nedávno, snažím se nejdřív odjet s každým autem nejlepší čas na Brno Circuit.
@themacs (07.09.2014 12:14): Když kliknu na registraci, tak mě to odkáže na takový obrázky, kde mám na jeden kliknout, ale po kliknutí to napíše že jsem zvolil špatný obrázek tak ať to zkusím znovu a vždycky je to stejný. S tou GTR1 je to na nic, všechny ty fora na mody odkazují na ten samej servr, kterej je mrtvej, takže pokud to není jinde nahraný tak je to v prdeli.
@Poseiidon (07.09.2014 11:40): Děkuji ti. Sice to moc nevyužiji, páč GTR2 už nehraju, teď už jezdím prakticky jen Race Injection, kam jsem si stáhl hromadu tratí i aut právě z NoGripRacingu.

Registrace mi tam fungovala úplně bez problému. Co ti to dělá, že ti to nejde?

Každopádně díky za tu stránku.
@themacs (07.09.2014 10:55): To vím jenže já sháním na GTR 1. Web s tratěmi na GTR 1 jsem našel ale vždycky jsou ty tratě na stejných odkazech který jsou mrtvý. Musí být přece nějaký archiv, vždyť ta hra letěla a bylo toho dost a jakoby se po modech na GTR slehla zem.
Nicméně web který zde posíláš jsem zkoušel nedávno a registrace nefungovala. Ale pošlu ti bezproblémový odkaz, kde jsou tratě, mody, auta do GTR2 a i jiných her bez okolků a rychle, žádný registrace ani trapný omezení...Jen mezi nimi opět chybí GTR 1 :-( Chtěl jsem jen pár nejoblíbenějších tratí,, např Laguna seca
Tady máš ty tratě do GTR2 jak na dlani :-)
@Poseiidon (07.09.2014 10:30): Zrovna na tento první díl nevím. Ale na GTR2 a dalších dost závodních her (od SimBinu, Shifty, rFactor, F1čky, GameStockCar, AC a pCars) je nejlepší asi stránka NoGripRacing

Stačí se tam zaregistrovat a můžeš stahovat cokoliv. Limit je sice 100MB na den, ale to se dá zvládnout.
Jestli tam není potřeba nějaká registrace, tak já to koupím. Hlavně kvůli GT Legends, ET Simulator a mašinkám pro syna. GTR mám, takže kód klidně přenechám.
@KRoman47 (28.10.2013 20:49): Tak to jo, já jen že si zněl jako že tu hru fakt hodně chceš a už dlouho si jí chceš pořídit nebo tak něco. Proto mě překvapilo, že bys to za takovou cenu nebral, jinak nic proti:)
@davi.k (28.10.2013 20:45): Momentálně nejsem v situaci, kdy bych si mohl dovolit vše kupovat, to je jedna věc, druhá je, že o nic jiné v tom balíku zájem nemám, takže zase hromada klíčů na nic.
Pokud se nemýlím a sledoval jsem Inside Sim Racing dobře, tak tento díl obsahuje hodně obsáhlou výuku závodění na okruzích, která určitě jezdcům simů pomůže znatelně zlepšit výkony, o to jediné mi jde.
Momentálně je to tu v balíku Bundle Stars, kdybyste někdo ten balík brali a toto GTR nechtěli, měl bych o něj vážný zájem. Tak doufám, že se někdo takový objeví a kontaktuje mě. ;o)