Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Grim Dawn: Crucible

03.08.2016
73
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Grim Dawn - Crucible je rozšíření původní hry Grim Dawn od Crate Entertainment, které přináší arénu Crucible, přístupnou již od samého počátku hry. Lze do ní tak vstoupit i s nově vytvořenou postavou. Postupně se na vás budou valit nepřátelé v celkem 150 vlnách a vyzkoušíte si boje na čtyřech bojištích plných nevyzpytatelných pastí. Crucible of the Dead je plné kostí zesnulých bojovníků, v Crucible of the Deeps není vidět na krok, Crucible of the Grove je zarostlé mohutnými stromy a v Crucible of the Sands si zase budete muset dávat pozor na tekuté písky.

Během hraní můžete obdržet pocty ve formě obrany (ledové koule, plamenné výbuchy, řetězové blesky, regenerace zdraví, posílení útoku či obrany) nebo nebeského požehnání, které vám pomohou v dalších bojích. Po zdolání 100 vln nepřátel přibudou k obtížnosti Aspirant další dvě, a to Challenger a Gladiator. Každá obtížnost přináší těžší nepřátele, ale také lepší odměny. Pokud zvládnete porazit všechny nepřátele, získáte spoustu velmi kvalitního vybavení, které vám poté pomůže v dokončení klasické kampaně. Zabránit vám v tom ale jistě bude chtít finální boss celé arény Lokarr.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.