Mně to vlastně taky vůbec nevadí, odložil jsem upgrade PC a rozehraných her plnou pr*Dell.
@Garret (24.03.2015 14:28): Viacmenej je mi tiež jedno kedy to vlastne vydajú. Veľmi sa na to teším, lebo viem, že tam nahrám desiatky zábavných hodín, ale ako píšeš mám plnú riť rozohratých hier. Ale keď bude konečne GTA V vonku, tak pôjdu všetky hry stranou :)
@Maximus (24.03.2015 13:49): her máš plnou prdel, tak hrej a nech to kluky z R* dopilovat! :-) momentálně je to moje nejočekávanější hra, ale počkám klidně další rok, když budu muset. protože to je fuckin GTA!
Tá hra za chvíľu získa razítko "Approved by Grimoire : Heralds of the Winged Exemplar"
@Walome (09.02.2015 12:02): Narazel jsem na stejna auta! Proste byl jsem v arealu filmoveho studia, vylezu ven a na semaforu vidim stat 5-6 aut a vsechno to byl jeden a ten samy Jeep, jen v jine barve.
Jinak lidi jsou opravdu velmi ruznorodi, to mas pravdu. Ovsem problem je, ze ulice jsou proste mrtve. Lidi se proste boji chodit ven - zla doba... To ctyrka v tomhle byla naprosto jine kafco. Tam to opravdu vypadalo jako velkomesto.
Je neuveritelne, ze tak vymakana a propracovana hra jako je GTA5 nakonec vyhori v techto zakladnich detailech a treba oproti predchozimu dilu se v tomto smeru jedna o velky krok vzad. A bez mizeni aut by GTA nebylo GTA, bohuzel. ;)
@mvp23 (09.02.2015 11:52): Aha, tak stejných lidí jsem si nevšiml, naopak jsem si pochvaloval, že každý vypadá jinak :) ale je pravda, že tyhle věci už dneska moc nevnímám. Co mi vadilo spíš, byly prázdný ulice. LA bulvár a tam ani noha, ani kára :(

Spíš co dneska fakt nasere, je mizení aut - když jich navezeš více na jedno místo, tak začnou postupně mizet. V tomhle je nepřekonaná mafie, tams nechal auto na druhý straně města a ono tam zůstalo (pokud nebránilo v dopravě a často i tak).
@Walome (09.02.2015 11:36): Ale jo, to s tou motivaci mas pravdu, ale kdyz kvuli tomu musis ovladat frajera, co je sam kolaborant, tak se naopak ztraci motivace u hrace samotneho. Trevor me zpocatku celkem bavil, ale pak ty jeho vylevy byly otravne a nudne. Naopak velmi zabavne mi prisly vedlejsi postavy. Treba M. rodinka a jina podobna a nepodobna individua. Teda krom (klasicky) okolo Franka. Tam jsem snesl snad jen Chopa.
Jo a kdyz jsme u tech prejizdeni chodcu... Pres neskutecnou propracovanost jsem ziral, ze i pres obrovske mnozstvi aut je naprosto bezne k videni na silnici 5 tech samych aut za sebou! A nebo centrum LS a v ulicich 5 lidi. V tomhle byla ctyrka hodne vpred! Tam clovek projizdel chudinskou ctvrti a jak to vzal na chodnik, tak pred nim hystericky prchala bandicka i 20ti lidi a ja se samozrejme snazil nikoho nezranit :D. Co se tyce fyziky rozbijeni aut, tak tam mi prisla taky ve ctyrce lepsi. V 5 je naprosto nevypocitatelna. Jednou se auto lehce prevrati a je nepojizdne a jindy to napali v plne rychlosti do jineho a nic se mu nestane. A ta zviratka byl hodne dobry doplnek, kterych je vazne ve hre mnoho.
@mvp23 (09.02.2015 11:28): Mně se hodně líbilo to, že každá postava má nějakou motivaci k tomu, co dělá a nejsi jen děvka pro všechny a všechny. A když jsi, tak to má příběhové opodstatnění (agenti FBI) a má tě to srát - a taky mě to sralo :)

Postavy mi přišly ok, nejmíň mě bavil ten černoch, přesně jak píšeš, tyhle nigga věci mě neba a musím říct, že první hodinu jsem si říkal, že mě GTAV bavit nebude, ale nakonec...

Je ale pravda, že honičky jsem si mnohem víc užil i třeba ve Vice City, ale to je možná věkem :) dneska jsem byl špatnej i z toho když jsem přejel nevinnýho člověka. O zvířátkách nemluvě :D
Jak vidno, co clovek to nazor... Jak pise Mendoza, system 3 hracu byl zvladnut skvele! Ovsem problem je v tom, jak zminuje Widl, ze dementnejsi postavy tam snad ani dat nemohli! Frank a jeho retardovany rozhovory (what's up, dog) me sral od zacatku, Michael mi byl zpocatku docela sympaticky, ale nakonec se z nej vyklubala nejvetsi svine a Trevor byl neskutecne unavny a krecovity. Zaroven me prekvapuje, ze ackoliv se tady tolik sazi na pribeh, tak to byla naprosta sracka. Verim, ze kdejaky Beckovy film z Vinewoodu je na tom lepe. Jinak naprosto souhlasim s jones1240! Ctyrka, co se tyce blbnuti, tak nejlepsi dil serie GTA! Nikde me nebavily prestrelky a honicky tolik jako ve ctyrce! Nekdy si i ted sem tam ctyrku zahraju, jen kvuli blbnuti. To v 5 byly honicky docela nezazivne a prestrelky to same, ale to nejspis z toho duvodu, ze se mi nikdy nelibil styl automatickeho zamerovani (hrano na PS3), takze na PC to asi bude jina. Na druhou stranu souhlasim s Walome, ze do tohoto konceptu by se SM mise nehodily. Tez souhlasim, ze co se tyce designu, zpracovani, ale i humoru, tak opravdu neskutecny, naprosta spicka!
koudy_cz: ano, ve ctyrce byla moznost diky tomu policejnimu laptopu lovit hledane zlocince.
Zaverem: celkove se jedna o hodne povedenou hru, neskutecne propracovanou a je i pravem videt, ze i nejdrazsi, kterou ovsem (z meho pohledu) srazeji vyse zminene prvky. Presto bych dal 90%, protoze zabava je to vazne dobra. Presto bych to zdaleka nepovazoval za nej hru vsech dob (jak nekteri "objektivne" vyrvavaji do sveta), ani za nejlepsi dil serie GTA. U me zustava spickou Vice City. A nejslabsi asi San Andreas.
@koudy_cz (09.02.2015 07:17): Podle mě protože už by to po stopadesátý moc lidí nebavilo a protože by to nesedělo do světa a atmosféry GTAV... možná s Trevorem :) Celý GTA mi přijde mnohem víc při zemi než předchozí díly, ale zároveň to není nuda jako čtyrka.
To je blbé, že tam zas nejsou ty submise. Na tohle GTA jsem hodně zvědavý.
@mvp23 (08.02.2015 15:31): Já to nakonec ani nedohrál, protože mě nebavil ten příběh a dementní postavy. Ale v sandboxu jsem si 20 hodin skvělý zábavy užil. Po, pro mě, zpackaný 4ce naprostá paráda, i když se to na SA nechytlo. Žádná herní nirvána to není, ale je to prostě dobrá hra :)
Asi jsem jeblej ale mě nejlepší přijde čtyřka neberu to ve stylu příběhu apod. ale jako sandbox ve čtyřce jsem se snad dokázal vyblbnout nejvíce ze všech dílů to pětka mě v tomhle směru vůbec nebavila.
@Le0nidas (08.02.2015 15:25): To ani neni.

@mvp23 (08.02.2015 15:31): Jelikož mi všechny předchozí díly přijdou krom Vice City blbý, tak tenhle je rozhodně nejlepší. ALE tak jako tak je to skvělá hra, propracovaná, skvělej level design, skvělej HUMOR, skvělá satira... prostě celý je to jedna dlouhá zábava, jak herně, tak scénářově.
@mvp23 (08.02.2015 15:31): Za vrchol považuju San Andreas (kterému se v mých očích zase vyrovná série Saints Row), ale pětka mu šlape hodně na paty. Hra za tři rozdílné postavy je super (i když jsem se ze začátku bál, že se s nimi nesžiju tolik jako s CJem). Vedlejší aktivity a MP jsou dostatečně zábavné a pořád je co dělat. Bavilo mě, že jsem pustil hru a mohl jsem pokaždé, krom hlavního příbběhu, hodiny a hodiny dělat kdejakou chujovinu, nebo se prostě jen projíždět krajinou a kochat se.
Pevně věřím že nic lepšího - na svou dobu - než San Andreas se už v GTA sérii nemá šanci objevit :-)
Trochu predbiham, ale vsichni, co hrali konzolove verze, jak by hru ohodnotili a zda ji opravdu povazuji za nejlepsi dil serie?!
Přátelé, je tady možnost dělat zas taxikáře, poldu, saniťáka a podobné srandy jako v předchozích dílech? (kromě GTA IV, kde to nebylo).

Jezdí po mapě kamiony nebo jen samotné tahače jako v San Andreas? A návěsy jste si museli hledat. Tam to řešil Cleo mod, ale to jsem odbočil.
Ty reagující "stařešiny" jsou výborný, jak ti, který to baví tak ti, kteří to odsuzují. Třeba ten polda co říká, že žádnej zločinec není kvalitní člověk, to je třeba si uvědomovat. A nyní mne omluvte, jdu s Trevorem zabít pár šlapek a zapálit pár aut.
Myslíte že půjde hrát multiplayer mezi lidma, co mají steam verzi a nonsteam? Tím myslím přímo přes social club. Ale mám dojem že i přes steam to půjde na SC, ne? Steam bude jen laucher, kterej ho spustí, je to tak?
Ja to tiez kupujem na Steame. Chcem to tam mat a viem, ze tam nahram tak vela hodin, ze tu cenu lutovat nebudem :)
To bude docela zatěžkávací zkouška pro Steam servery, až najednou začnou všichni stahovat 65 GB instalačku GTAčka :-). (instalačka bude mít asi o něco míň)
Tak už jenom "předprodej" na Steamu zní hrozně směšně, když tím nic nezískám (možná mi to dovolí stahovat o pár hodin dřív) a stejně to při první příležitosti bude ve slevě.
No já si říkal, že litr za to dám, po tom, co jsem pořídil IV při vydání a čekal 6 let než jsem si jej mohl obstojně zahrát. Teď budu taky upovat za deset klacku právě kvůli V a dávat za ní 1400 se mi moc nechce, když pak za rok bude v akci za 300...
@Paul (17.01.2015 11:24): No na Steamu je zanedlouho vychází a jsou zvěsti o Q1 2015, podle indicií by to snad mohlo být do konce března, možná i spíš právě. No nechám se překvapit, každopádně oboje zároveň hrát nedokážu, aniž bych se pak ve výsledku ochudil o hloubku alespoň jedné z nich (pravděpodobně by šlo právě o GTA).
@KRoman47 (17.01.2015 10:57): Jo ten kurz mě docela překvapil, jsem to nějak nesledoval a najednou vidím že dollar a euro maj skoro stejnou hodnotu co se korun týče, wtf..

MGS bych před březnem nečekal, to vyjde tipnul bych až někdy na podzim..
@Paul (17.01.2015 10:41): To už je pěkná cena, byť kurz Koruny je teď pěkně na prd, i s tím Social Clubem bych si asi vystačil.
Přesto GTA asi odložím na někdy později v tomto roce, časově bych to asi nezvládl, vypadá to velice rozsáhle. A teď koukám, že to vlastně odložili, hah. Takže nové MGS snad vyjde i dříve a to bude také hodně velká hra, kde strávím asi spoustu času.