Hlavní postavy nadávají že jim nikdo za mise neplatí (příjemná změna směrem k realismu, je jen málo misí které vám dají peníze) ale udělal jsem si hru sám docela nesmyslnou. Teď jsem se účasnil loupeže kde po mě jdou asi 3 tanky (teprve to mám pauznuté, kdo ví jak to dopadne) v brašnách máme 7 000 000.. je to prostě. http://www.esquire.com/cm/esquire/images/mL/HeavyShit.gif

Ale nějak se chlapíci lopotí zbytečně když mají všichni tři dohromady na účtě z obchodu s akciemi kolem 450 000 000. Těch 7 000 000 kterých se týká ta loupež by mi ani nebylo líto ztratit při prodeji akcií :D ale je to asi moje chyba že jsem si s tím až moc hrál.. a úspěšně.. :D O prachy je vystaráno. Teď se musím smát jak si Michael stěžuje neustále že nemá prachy.

Ale znovu, to není zápor hry, jinak by to udělat nešlo. Spíš je to jen hezky absurdní :D
No resp. jsem chtěl napsat, že ten pohled na rozsáhlé žijící město :)
Hlavně noc. To je bomba.
Vzducholod je vcelku nudna. Na jedno vyzkouseni dobry. To teprve let letadlem okolo Mount Chiliad pri zapadu slunce ^^
@HELLER (28.11.2014 10:33): :D to je fakt dobrý,
už v SA ikdyž to bylo third-person, tak když jsem někde skákal s autem nebo motorkou z útesu tak se mi mírně zvedal žaludek :D tady to ještě umocňuje ten pohled, akorát že jak se díváš do nebe tak ti to nepřijde tak hrozný, jak kdybys čuměl ksichtem dolů :D
Mě v té hře baví strašně ta burza.. :D je to dobře udělané. Jak ty akce hlavní trojice hýbou s cenami akcií.. :D Kompenzace za to že za úkoly nejsou už většinou peníze.
V GTA5 se dá jezdit na kole ? :)

A jinak video pobavilo, pokud najdete další srandovní videa, šoupejte je sem :)
@koudy_cz (17.11.2014 21:20): Přitom je ale zajímavý že low-end PC jako např. i3 + 750Ti podává ve hrách lepší výkon než PS4, ať už se jedná o ACU, Evil Within, Alien Isolation, CoD AW, BF4..
@Aswan (17.11.2014 20:20): No, ono konverzi na PC platformu bych ještě pořád nebral na lehkou váhu, ikdyž jsou konzole zevnitř mnohem blíže klasickým PC, jako předtím, pořád jsou hry optimalizované pro jeden specifický set HW a vyladit je na rozverné množství hw kombinací pořád dá práci...
@Garret (17.11.2014 19:24): To ano, ale s podstatně horší grafikou oproti PC. Dnes už není ve hře jiná architektura konzolí jako tehdy. Důležité je, že s výkonově srovnatelným hardwarem jako mají next-gen konzole to pošlape na nějaké vyšší detaily i na PC. ... Unity na konzolích a PC doprovází stejné bugy, pro mě to je znamení, že pokud to nešlape na konzolích nebude to šlapat ani na PC.
odkaz Tak recenze konzolových verzí dopadly "překvapivě" dobře, co je pro nás PC hráče však podstatné, že hra i na konzolích běží celkem obstojně, takže by se neměla opakovat blamáž s Grand Theft Auto IV ... nebo aktuálnější eféra ohledně Assassin's Creed Unity ... těšme se na 27. ledna 2015.
Tak u verze, ktera vysla pred rokem, tak u ni se v traileru take objevovaly scenky, ktere ve hre nakonec nebyly.
@Walome (10.11.2014 21:44): Stíhačky tam ofkoz jsou, přesněji jedna. Proudových letadel ale několik.

V singlu se tusim stihacka vubec nevyskytla, jen si pro ni clovek mohl dojit na vojenskou zakladnu, pokud chtel.
@montana (10.11.2014 20:31): Ale jo, možná si od dob San Andreas zase zacheatuju a vyblbnu se ve stíhačkách a šílených skocích z motorkou z vrcholku mrakodrapu. A screenovat by se to taky mělo pěkně=)
@montana (05.11.2014 16:34): Jo tak já na ty trofeje vůbec nejsem, ani vlastně nevím, kde jsou vidět. Ale online gta mě hodně láká, jen holt první minuty mě moc nebavily, radši si projedu singl a umlátím s Trevorem pár lidí.
@Walome (05.11.2014 16:05): Ja se k nemu po roce vratil, pac chci casem platinku (uz jen 6 trofeji!). Rozohodne doporucuju, jen clovek polovinu casu stravi u loading screenu diky dokonalemu PSN, takze to chce zenovou trpelivost :)
@montana (05.11.2014 16:02): No mě hrozně chybělo "hvízdnout" na auto, jako je to v RDR :D člověk je zhýčkanej.
Kdyby to auto šlo aspoň nadobro sešrotovat, tak to má rozum - s černochem jsem si vytunil auto za desítky tisíc a pak mi ho nějakej šmejd před očima ukrad... přišlo mi to skvělý, že kvůli svojí blbosti přijdu o tak drahý auto, ale pak jsem právě objevil tu fíčuru s garaží...

A s tím online, to je teda zajímavý. Já online nehraju, mě rozčiluje, jak tam všichni běhaj a skáčou a jezděj jak blázni.
@Walome (05.11.2014 15:29): Třeba s těma autama nechápu, proč to není v singlu stejně jako v multi. Tam si stačí zavolat mechanikovi a za pár vteřin máš před sebou svoje auto dle výběru. Když ti ho zničí, zavoláš na pojistku, obnoví a zase ho máš.

V singlu ho furt hledáš jak kokot po garážích a policejních depotech a v nejlepěím případě už ho nikdy nenajdeš :)
@CJ (05.11.2014 15:08): "On PS4, the light bar will flash red and blue when you're being chased by the cops." Tak to úplně mění zážitek ze hry :D

"The phone is now a 3D object, and selfie mode is even more creepily realistic than before" :D

Ne jako tam už skoro není co vymýšlet, je to perfektní. Pořešil bych mizení vlastních aut a auto obecně (indikátor na mapě, kde jste fáro nechali apod.), změnil bych závěr (tomu agentovi FBI jsem chtěl půlku hry rozmlátit ksicht pálkou a místo toho jsem ho musel s Trevorem sejmout na dálku) a přidal bych víc aktivit, které 90 % hráčů nikdy nevyužije, ale maj logiku (arcade hry, kulečník, bowling, posilka), když už, tak už.

A pro šílence ještě možnost "uzamknout" vybrané oblečení. Já jsem si z toho černocha vytunil takovýho polo manažerka-mafiána v bílých hadrech a černých brýlích a pak přepnu postavu a zase vypadá jak nigga vagus :)