smrt Molly Schultz... asi nejstylovější odchod ze scény v historii GTA :-D
Niet sa čomu diviť, online hry to majú vždy nastavené tak, aby hráča udržali čo najdlhšie, takže hráč logicky nemôže zarábať príliš rýchlo.
Zas tolik jsem online nehrál, ale náhodou jsem na venkově - tam jak měl přívěs trevor -narazil na survival aktivitu, která po každým projetí dá cca 30tis, netrvá to moc dlouho a je to se dvěma prsty v nose :D Jde to i sólo, optimální je to ve dvou, aby to šlo rychlejc..
Jo, to je docela smutné, odměny v onlinu jsou vybalancované s ohledem na mikrotransakce, takže vydělat si na dražší auta a letadla je hrozný grind. Ne, že by ty coop mise nebyly zábavné, ale když děláte stejnou věc už víc než podesáté a navíc se všechny dají zvládnout s prstem v nose i na Hard, tak to zas taková pecka není. Heisty jsou už větší challenge, ale zase za ně není skoro žádný RP a bez premadu to jde hodně pomalu (restarty).
V tom GTA Online se ale děsně pomalu vydělávají prachy. A já jich potřebuju hodně. Chci auta a baráky! :-D Po těch tisícovkách to je pomalý...
Tak už se to sosá, naštěstí fakt nemusím vyměňovat DVD jak vůl. Říkal jsem si, že dneska bude krabice fakt jenom nějakej papírovej šunt na pár disků, ale docela překvapivě na všech DVDčkách vylisovaný pěkný barevný obrázky, celkově krabice je taková hodně obrázková, plus je vevnitř docela velká mapa města :D Si připadám jak malý děcko, kdy toto byl standard u her, dneska si člověk koupí za 300 nějakou "zlatou edici" a je rád, že disky nejsou na několik kusů, když otevře krabici :D (pokud nesosá ve slevách hry na steamu, kde člověk dostane max. mail s útratou)..
@Guldy (19.05.2015 22:00): Přesně tak... v tuto chvíli by dodělání nějakých 10 příběhových misí bylo v dosavadním měřítku GTA jak nic, a to nejen z hlediska časové, ale i finanční náročnosti. A přitom ty prodeje, které by to strhlo.... i kdyby to prodávali za dolar :-D
Ještě druhá blbá otázka - když si koupím krabici, ve které předpokládám bude min 6 DVD, lze to i tak stáhnout někde online místo vyměňování DVD jak kretén? Viděl bych to na noční sosání a druhej den to jen zapnout..
Nic by je to nestalo a lidi by jim utrhli ruce.. tolik pribehu, co by mohlo byt.. no nic
Lidi, víte někdo proč je steam verze o tolik dražší? Nejspíš to budu kupovat po výplatě, chtěl jsem steam, ale jsou tam docela propastný rozdíly mezi krabicovkou..
@mvp23 (11.05.2015 21:21): Vedlejší mise mi v pětce tedy přijdou lepší a zábavnější něž kdy dřív. Občas se mi ale stane, že když někomu pomůžu na ulici, tak se mě nějak bojí a místo aby nastoupil do auta, tak se pořád krčí nebo uteče a tím pádem je mise asi nedokončená.

V San Andreas mě bavilo shánění a dovážení různých konkrétních modelů aut. Je něco takového taky v pětce?
To mi taky prislo, ze tady ty vedlejsi mise a aktivity byly tak nejak o hovne, i kdyz jsem nikdy z nich nejak zvlast v seriich GTA neslintal. Dobre byly ve starych GTAckach ty akce, kde se muselo v urcitem casovem limitu zabit urcity pocet gangsteru, atd... Tohle je v 5 taky a je fakt, ze to se celkem dalo. Nebo ve Vice City byl suprackej ten stadion s tema autama a motorkama, to byla paradicka!
Tak odohratých mám zatiaľ len 8 hodín, ale musím už teraz povedať, že je to naozaj neskutočne podarená hra. Príbehové misie ma bavia ako už dávno nikde, hlavné postavy sú zábavné a to hlavne Michael a Trevor, bočné postavy zaujímavé, graficky je to na veľmi dobrej úrovni, jazda je zábavná, krajina veľká, kopec detailov na všetkých miestach (TV, internet, smsky, kopec aktivít atď.)

Veľká spokojnosť zatiaľ, je to PECKA!
Je něco zajímavého v táboře té sekty? Už jsem zkoušel dva výsadky a vždycky mě pěkně rychle sejmuli.
Inak plavba je nejako ohraničená? alebo sa dá plávať do nekonečna? Včera som bol na vodnom skútri už tak ďaleko, že som pobrežie ani nevidel
@GodOfTheSick (09.05.2015 12:22): Je pravda, že lokací je tam plno a krásných. Jenže nevyužitých. Reklama třeba hlásí "Come and pay a visit to Marlowe Vineyard...". A tak člověk pln očekávání dorazí k vinicím, ale kde nic, tu nic. Pěkné místo, využití žádné.
Nebo třeba lanovka. Dorazím tam, není tam ani pokladna ani nic. Všude mrtvo. A navíc se ani za jízdy nemůžu volně rozhlížet po krajině.

@Maximus (09.05.2015 12:11): Seznam věcí, co se dají dělat a sbírat je dlouhý, nikdo ho vypisovat nebude. Stačí se podívat do nějakého již sepsaného průvodce, třeba: http://www.ign.com/wikis/gta-5/Collectibles
Mě teda všechny ty volnočasové aktivity přijdou jako strašná nuda. Pár jsem si jich jednou vyzkoušel, většinu z nich však nemám absolutně žádnou motivaci zkoušet vůbec. Jednou do bordelu, ale proč bych tam měl chodit znova? Simulátory sportů nehraji. Takže o tenis, golf, triatlon, lov nebo šipky jenom proto, že je to v GTA, stejně nemám zájem. Pro hru to nemá žádný význam. Mapa obrovská, ale město stále mrtvé. Při procházce tam není nic, co by stálo za zastavení. Živých bodů na mapě je strašně málo. Kadeřnictví, kérky, hadry...to mi už přijde jako naprostá zoufalost. Prachy k ničemu, není co kupovat. Celkově mě tenhle díl i přes nesporné kvality moc nebaví. Je tam strašně moc zbytečného ježdění na úkor střílení.
Hodnotení to tu má 62 ale ešte mi nikto neodpovedal čo všetko sa tam dá zbierať a čo sú tam všetko za zvery?
@Maximus (08.05.2015 21:54): To se mi na hře také líbí. Mám už asi 50% Story modu dohráno, ale pořád jsem ani zdaleka nezkusil všechno a nejspíš pořád ani nevím o všem, co se dá dělat... je to na dlouhé zkoumání :-)
Prvé čo som v hre spravil bola samozrejme návšteva strip clubu :D

Ach jaj, toto bude hra, ktorá mi vydrží veľmi dlho. Graficky to vypadá parádne a keď hrá v aute dobrá pesnička, tak sa mi z neho ani nechce vyliezť von :D

Čo všetko sa tam vlastne dá zbierať?
Aké obsahuje hra zvieratá?

ak by niekto chcel vyskúšať MP alebo si v ňom len tak zablbnúť, zajtra by som dal :)
Brutální. Ta fyzika je v GTA perfektní, chybí snad už jenom realističtější poškození těla při takovýchle smrťácích (utržené končetiny atd.). A auta by mohly být taky trochu víc pomačkatelné.