Ajo, to mě ani nenapadlo - člověka poznamená rok bez ilegálního softwareu :)
Walome: Say je preci tak bozi, ze si to stahne i bez pomoci STEAMu :D
Kubulus: Já si přes steam koupil i GTA4 a Social Club jsem extra instalovat nemusel, ale nevzpomínám si, zda mi to nabídlo nějakou volbu. Každopádně hra lze hrát v offline modu, ale SC mít nainstalovaný tuším musíš tak jako tak.

Problémy s tím jsou furt. Už jsem kdysi otravoval NateLogana, protože mi hra prostě přestala fungovat a ten mi našal odkaz na wikipedii - až tak byl onen error znám :) A to ani nemluvím o tom, jak sračkoidní optimalizaci ta hra má.

Say: špičatý klobouk dolů - teď na steamu jsou takové slevy, že Ti závidím, že ho nepoužíváš :-D
Ten Social klub už je tak nějak integrovanej do hry, není potřeba ho separátně instalovat - vylepšili to oproti GTA4 bez patchů. Na steamu by to mělo být všechno celkem jednoduchý.
Že se na ten Steam už nevybodnete...

Kubulus: Určitě to nějak obejít jde.
Walome: Taky jsem to zakoupil na Steamu, při nedávné slevě. Instalace se ale velice bojím, jelikož cpát na PC cokoliv s nutností LIVE účtu, v tomhle případě ještě přes Steam client, si o nějaký problém přímo říká.

Krom toho dotaz: je ke spuštění potřeba R* Social Club jako v GTA IV, nebo se lze obejít bez něj?
Paráda, když spouštím GTAeflc tak to musím spustit tak 5x, 6x, než se to "chytne" a hra naskočí. Jinak je to samé "eflc.exe přestalo pracovat" ... jako sere mě to.
Tak jsem rozjel Baladu buzeranta Tonyho. Hraju už 6 hodin, ale u žádné jiné hry mě nebavily vedlejší mise a minihry tak, jako tady. Z Lost and Damned jsem byl zklamanej, ale Tony mi to vynahradil. Skákání je naprosto skvělý (škoda toho blikání textur), management klubu mě baví taky. A už jen balení holek na discu a ta hromada detailů okolo. Když se vožeru, skončím v popelnici atp. Tohle mě fakt dostalo. Války gangů jsou narozdíl od TLaD velmi zábavné. Navíc hlavní mise jsou neskutečně nápadité a troufám si říci, že jsou celkově lepší než v původní hře. Animace srší vtipem a jsou rozhodně zábavnější než v TLaD. Příběh jako celkový je sice slabší, ale zas tak ničemu to nevadí :) Takhle imho měla vypadat GTA IV. Zatím jsem velice spokojen. Jdu pařit :)
Já to dojel taky, včera..LaD mi zabralo nějakejch 13 hodin, Tony něco přes deset. Jednoznačnej souhlas že Tony je lepší, hlavně mise jsou mnohem zábavnější, animačky jakbysmet.Co se technický stránky týče, neměl jsem problém : ).U Tonyho jsem nedělal ty drogový bitky, možná je dám po dohrání.
Dohráno - Lost and Damned mi zabralo 8 hodin, Gay Tony i se všema pičovinkama okolo 12 hodin. Tony je rozhodně zábavnější a pestřejší, ale ne každýmu se to bude líbit. Někdy je to až moc cool (Yusuf je borec) :) Technická stránka hry stojí za hovno, takže od minule žádná změna. Solidní 80ka
hm s vrtulnikem GTA4 jsem nmel vetsi problemy, ale je dost mozne ze je to dusledek vyuzivani sixaxisu >_>
Právě že mě vždycky v GTÁčkách na PC lítání v čemkoliv hodně bavilo, ale jak říkám, tady je to za trest.
Teda ve čtyřce se vrtulníky ovládají hodně blbě, zlatý VC a SA, kde se proletět, byla radost.
Já jsem to taky dal docela rychle, ale prostě to ovládání je vyřešený blbě - moc komplikovaný + špatný využití myši.
Ty vrtulníky jsem dal na druhej pokus ani nevím jak : ). Uznávám že to tam bylo docela nepříjemný.Relaxačně se lítá v pohodě, ale jak je mise a něco se má trefit..
Cobra: Noooo, když to říkáš ty, tak na tom asi něco bude....a vzhledem k tomu, že nejsi sáááám....ale já s tím fakt problém neměl. Šlo by to sice udělat lépe, ale já dával policejní mise s vojenským vrtulníkem i s jednou rukou zavázanou za zády :-) (samozřejmě přeháním, ale nedělalo mi problémy).

Lepší ovládání vrtulníku bylo třeba v Prototype.
Asi na dvacátej pokus jsem to dal, ale těch nadávek co padlo na autory hry... :)
Pivo: Ne, je úplně stejný a úplně v pohodě teda nebylo.

Urgaurga: Musíš opatrně přidávat plyn a současně táhnout nahoru, pak už stačí se pověsit za člun a pálit, co to dá :-) A když je nedáš na vodě, tak je sejmeš opěšalý na suchu ;-)
Je to ovládání o tolik horší než v SA a VC? Tam to bylo úplně v pohodě.
Za ty mise s helikoptérou bych zabíjel, je to totálně neovladatelné, někam doletět bych ještě dokázal ale sejmout tři čluny pádící po vodě je pro mě fakt hardcore. Nejsou nějaké cheaty na přeskočení mise? :)
Tak hra doma, první dojmy ze singlu LaC pozitivní, hlavně ty road rash závody s bejsbolkama super :), příběhově nic extra, ale jsem na začátku. Líbí se mi snadnost multiplayeru, přímo v mobilu je option "instant match" nebo tak něco, to jsem vybral a okamžitě jsem byl v MP hře, kam se následně připojilo dalších 5 lidí a už se to řezalo, docela zábava : ).
Tak to se nedivim. Mám to předobjednaný taky ze zavvi, ale ještě to nedorazilo. Nebejt to už na cestě tak objednávku ruším a beru to ze steamu, těch 50Kč by mne nezabilo, a ta možnost to už hrát, navíc bez dvd v mechanice, je přeci jen lákavá.
Na zavvi to stojí jenom 450. Jo a zapoměl jsem říct, že to kupovali ještě když to tam bylo za 29E a teď jsou poprávu všichni nasraní.
Možná proto že to tam stojí jenom 500, je to pohodlný a rychlý.
Je tam započítanej Steam? Většina lidí co znám si to koupila tam, i když nevím proč.
"90 procent tržeb z Episodes from Liberty City představovala PS3 verze." wow :) zbytek pirati :(
Motorkáři 5h a dohráno xD a Tony ? nedokážu létat s helikoptérou a střílet takže herní doba 10min xD ale snad se časem naučím
Jen Tony. Motorkáři mě nabavili tak byli hotoví rychlejš, asi 13 hodin.
Sorry. Úplně jsem zapomněl na tag. Od teď si budu komentáře psát někam stranou a pak je podrobovat důkladné korektůře.
HEX: Amir přiletí v poslední misi na pomoc. Díky. Já totiž nesnáším překvapení... :-/
18+ to uz je i tak, ne? Hm... mozna se tam navazi do muslimu nebo tak neco.
Původně měla hra vyjít 30.3. ale v Sony si vydupali posunutí na 13.4. kvůli úpravě internetu ve hře a rádií kvůli ratingu (takže to je na PS3 asi míň sprostý :-)).
pokud vim tak na PS3/PC to doted nebylo kvuli casovy exkluzivite X360. Jestli je PS3 nejak posunuty proti PC to netusim, ale nedovedu si predstavit co by muselo byt blbe se soundtrackem aby to ohrozilo rating GTA hry :)
Ale zatiaľ nevidím legálnu cestu ako sa k nemu v dnešných dňoch dostať.
CJ: Směrodatné je vydání anglické verze hry, v tomto případě je to severní Amerika. Viz. 2. bod u přidáváni data vydání: Jedná se o datum vydání hry - release date - pokud se liší data v jednotlivých zemích, uvažuje se první datum vydání v anglické verzi hry (Evropa, USA...).
Pokiaľ viem tak EFLC má výjsť v Česku až tento piatok t.j. 16.4. 2010 alebo 15.4. 2010.