Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City


Zajímavosti

Ostatní

V DLC The Ballad of Gay Tony je na rádiu We Know The Truth (WKTT) relácia Conspire, ktorú moderuje John Smith. John Smith je dabovaný R.J. Allisonom, ktorý je známy predovšetkým dabingom moderátora večernej relácie rádia KBF Bright Falls Radio Pata Maina z hry Alan Wake.
Doposud se DLC The Ballad of Gay Tony podařilo nejrychleji dohrát za 1 hodinu, 43 minut a 10 vteřin.
The Lost and Damned je první hrou v sérii Grand Theft Auto, kde je zobrazen penis. Jedná se konkrétně o cutscénu v misi Politics, kde se objeví nahý poslanec Thomas Stubbs.
V The Lost and Damned je mise s názvem Marta Full of Grace, kde Johnny zachraňuje před zatčením pašeračku drog, Martu. Název mise je odkazem na film Maria Full of Grace (Maria milostiplná), kde se hlavní hrdinka Maria dostane na scestí a začne pašovat drogy.
V The Ballad of Gay Tony se nachází mise Boulevard Baby, v jejíž cutscéně je vyobrazena soulož a orální sex. V celé sérii Grand Theft Auto se tak stalo poprvé.
Johnny v The Lost and Damned sice může za jízdy telefonovat a používat mobil, drží ho však v pravé ruce, což by mu ve skutečnosti znemožnilo na motorce přidat plyn.
Pokud si Luis v The Ballad of Gay Tony dá na baru příliš mnoho panáků, omdlí a následně se pak probouzí na různých místech, jako je Middle Park nebo hned vedle bijícího srdce Statue of Happiness,
V bytě Luise je k vidění herní konzole, která připomíná Xbox 360. Obě DLC, The Lost and Damned a The Ballad of Gay Tony, byly omezenými exkluzivitami pro konzoli Microsoft.