Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Gothic 3: The Beginning

15.01.2008
73
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Děj hry se odehrává zhruba 140 let před událostmi okolo pádu magické bariéry (Gothic a Gothic II), kde se vžíváme do role mladého kouzelníka Xardase, sirotka vychovaného farmáři, který vede poměrně poklidný život na ostrově Khorinis. Jedné noci ho probudí duch Burthomar s důležitým posláním – Khorinis se snaží ovládnout Beliarovi přisluhovači a jen Xardas je prý může zastavit.

RPG Gothic 3: The Beginning, ačkoli se jedná o mobilní hru, přebírá mnoho prvků z počítačové série Gothic. Postava Xardase opět získává zkušenosti, ať už ze zabití dobře známých monster (mrchožrout, krvavá moucha, troll...) a nebo za splnění úkolů od desítek NPC, které poté investuje do různých druhů schopností. Při boji se kromě plejády zbraní a zbrojí nezapomnělo ani na oblíbená kouzla typu zapomnění nebo ohnivý déšť. Kromě boje lze ve hře například páčit zámky u truhel. To vše v kompletně otevřeném světě ostrova Khorinis za doprovodu skladeb ze hry Gothic 3.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.