@Kwoky (22.03.2017 23:05): Člověk si spíš podle té většiny lehce nadprůměrných hodnocení a komentářů stále může myslet, že to úplná katastrofa nebude, ale pro mě opravdu byla :D

Každý má však právo udělat si vlastní názor, někoho to může oslovit, nebo je jen celkově shovívavější k nedostatkům, za sebe ale fakt doporučit nemůžu :/
@Zbyisek (30.01.2017 23:35): Koukám na tvou recenzi, máme podobné dojmy, tudíž bych jako perfektního kandidáta do Herní výzvy rozhodně nedoporučoval, naopak bych doporučil, ať se ostatní poohlédnou po jiných slovenských hrách a nedělají stejnou chybu jako my :D
@Kwoky (28.12.2015 12:06): Čéče, ale ono to ani nějak není potřeba. Jsou to jen takové rychlíky, kde plácáš vykukující postavičky - něco jako ta pouťová hra, kdy musíš bacit krtky, co vylézají z děr. Zábava asi na 10 sekund a achievementy to nemá...
@Kwoky (26.09.2015 10:55): Asi trochu pozdě, ale bonusové hry odemnkeš sebráním třech předmětů počas hry. Papírek v kontejneru s kameny, oříšek na střeše a nakonec sochy na jiné planetě.