@Dan9K (15.09.2013 04:59): Tak já to hrál 12 hodin a to jsem se snažil sbírat co šlo... Určitě, to přepínání postav je skvělej nápad, hudba taky fajn, grafika v pohodě, ale důležitá je pro mě pořád ta hratelnost a hlavně zábava (nebo u některých her příběh).
Po konci u mě převládalo pouze uspokojení že jsem to dohrál a nemusím už na dalšího bose a neustále znova a znova :)
Není to tak těžká hra, ale to se vynahradilo závěrečným bossem. Steam mi před ním říkal, že jsem hru hrál 16 hodin. Po Bossovi je to 21 hodin. Frustrace je malé slovo :-) Ale to opojení, když jsem ho konečně dostal! Ale v rámci plošinovek obecně výborná záležitost. Skvělá grafika, hudba, přepínání postav je moc povedené. Pravda, stereotyp se trochu dostavuje, ale nic hrozného.
@7c (08.09.2013 12:15): Neni to zas tak špatná hra, ze začátku to docela šlo, ale potom je to stereotypní a to neustálé umírání mě docela štvalo. Takže 1 den - 1 level....
Jako super, to jste nemohli dohrát a ohodnotit o něco dřív, ideálně než jsem je té letní slevě neprozřetelně koupil? :-/ Ach jo.
zrovna jsem zakouslej do týhle boží plošinovky,a chtěl bych se zeptat jestli nevíte proč mi nechce odpadnout zámek do poslední části hry.Souvisí to s počtem sebraných krystalů v předchozích kolech??