Dnes jsme to rozjeli s kamosem v coopu, vubec jsme nevedeli do ceho jdeme, ma to spoustu veci co nas sere, ale hrali jsme to od obeda do jedny do rana, v kuse !!! Grafika je naprósto dechberouci, detaily taktez, rezba neskutecna, 80tky nas take bavi...jen by to chtelo lepsi pribeh a ukoly....a zatim nam to prijde dost HC..ty vetsi zmetky nemame moc sanci sejmout kdyz se jich sejde vic...kazdopadne, zabavny a originalni to je..v coopu bavi.
@Dunemaster (04.03.2021 22:06): Tak jsem ted integroval vse co je mozne do GOG Galaxy, at mi to tedy spocita. A vysledek: 1008 vlastnenych her. Hele sorac ale tohle na databazi vsechno odklikavat nebudu. :D

Takze to dela 1008 hodin hrani. Dle DH mam nejakych 200+ dohranych her (ale priznam se, ze ne vsechny, ktere jsem dohral take vlastnim, to ta cerna minulost :D). Takze rekneme 800 hodin hrani a muzu si rict, ze jsem skutecne hral vse co mam.

A aby to nebyl uplny offtopic. O cem ze Generation Zero je?

edit: Tak jsem proklikal alespon ty z dohranych her. Z 258 dohranych her vlastnim 193. No, nektere asi vlastnim na nejakem score/level dvdcku, ale prohlizet se mi to nechce, tak to necham takhle.
A ja vazne premyslim o tom, ze dam tak na rok vale "serioznimu" hrani a zahraju vsechno co vlastnim. Kazde hre venuji hodinu sveho casu abych si mohl rict, ze jsem hral opravdu vse co mam. Je to ale beh na dlouhou trat, jen na Steamu mam tech her taky asi 700.

Uz po dohrani Cyberpunku, kdy jsem hral temer mesic a pul jen ten, jsem zmenim svuj pristup a mam momentalne rozehrano asi 7 her naraz. Vse krom Resident Evil 7 (kde uz chci dohrat jen End of Zoe DLCcko) jsou sice vse zanrove podobne hry, ale da se to stridat celkem v pohode. Az jsem se prekvapil. A chystam se pridat par dalsich, konkretne minimalne Final Fantasy VII remake (tech sedmicek je uz nejak moc, ne? :D) a znovu se vratit ke Catherine.
@Charllize (04.03.2021 17:08): Ono nejde o to, že bych ten zbytek úplně zahodil. Ale vím, že přednostně budu hrát pár desítek titulů a zbytek až bude čas (možná někdy v důchodu). A snažím se nerozehrávat více věcí najednou, to je přesně recept na to jich hodně nedohrát (ale já jsem samozřejmě notorický dohrávač :-) ).

@MarezCZE (04.03.2021 18:16): Nedostatek času na druhou stranu člověka nutí si uspořádat priority. Mě to přivedlo k tomu, že jsem skutečně razantně vytřídil to, na co mám a nemám čas. Na kritériu tolik nezáleží, neříkám, že moje metoda subžánrů je jediná nebo nějak echt dobrá, jde hlavně o to, aby z toho člověku vypadl smysluplný počet titulů. I těch mých 77 je minimálně na rok a to jen když bude čas a nevyjde moc dalších věcí, co budu chtít hrát ... ale 700 je totální utopie.
@Charllize (04.03.2021 13:45): Ja bych hrál, ale za boha není čas, kde jsou ty doby co jsem u toho seděl 6 hodin denně. Práce, rodina, práce doma trochu toho sporu a kultury, i když teďka mehhhh... Jsem rád když si zahraji večer hoďku dvě než jdu chrápat...
@Phoenix (04.03.2021 16:35): Já mám obavu ze to nejsem schopen vytřídit. Částo si u nějaké hry říkám ze to už fakt hrát nebudu a za půl roku si na to vzpomenu s tím ze bych si to docela zahrál. Ale zas taková tragédie to není, pořad jsou hry na které netrpělivě čekám a ty pak samo hraju. Tohle je spis v případech herního sucha kdy mám sáhnout do backlogu. To se pak stává ze během týdne rozehraji šest her a během chvíle se na ne vykaslu, pac začne hlodat cervicek jestli bych neměl hrát něco jiného, lepšího, důležitějšího a zasadnejsiho :)
@Charllize (04.03.2021 13:45): Já jsem provedl roztřídění všech nedohraných her dle subžánrů na to co hraju hodně (souls-like, realtime dungeony, 1st person RPG, immersive sims + pár dalších věcí typu ARPG) a na ty, co hraju málo (všechno ostatní). Takhle jsem z nějakých 700 her (ve skutečnosti jich bude ještě více, různé věci z bundlů a zadarmo už si ani vždy nepíšu ... a koupil jsem z nich jen 224) vytvořil seznam 77 kusů a je vymalováno.
@MarezCZE (04.03.2021 12:07): U Long Dark čekám až bude mít příběh komplet, stále pracují na posledních dvou epizodách (a taky si nejsem jist zda mě vůbec bude bavit :)). Hitman 3 chci mít na steamu, kde mám všechny ostatní hry v sérii. Až tam vyjde, tak si celou tu moderní trilogii dám v enginu trojky, na to se docela těším. Díky za tipy :)

@JohnCZ (04.03.2021 12:21): jak píše čárlí..nějak jsem se rozmlsal a vyhranil si vkus a mnoho her mě prostě nechytne. Včera jsem zkoušel Valfaris, Shadow of Mordor, Darkwood a Elite Dangerous. Dobré hry, ani jedna mě nebavila :)
@Paul (04.03.2021 11:31): Nechápu, jak někdo může nemít co hrát. :D To se vždycky nevěřícně podívám na svůj přecpaný backlog, který se rychleji plní, než vyprazdňuje a říkám si, kde dělám chybu. A to odehrávám převážně velké tituly, indie scénu nestíhám skoro už vůbec. :'(
@Garret (04.03.2021 00:40): no jak se to vezme, mám koupeno spoustu her co jsem nehrál, ale ani se mi do nich nechce :) Pak mám pár her, co bych si zahrát chtěl, ale chci počkat až bude jejich vývoj komplet ukončen, abych hrál jejich plně dopečovanou verzi (Death Stranding, Disco Elysium, Enderal, Wasteland 3).
Těším se na Tsushimu, Days Gone a TLOU2, ale na ty potřebuju PC verzi nebo PS5 a 60fps update. A PS5, i kdyby se dalo koupit, tak se mi zatím moc kupovat nechce, protože po dohrání těchto tří her by se na to zase minimálně rok prášilo.
@FildasCZ (28.02.2021 10:11): také tak. Grafika hezká, má to vcelku atmosféru, ale chybí tomu šťáva v podobě zajímavých questů/postav/dialogů/neakčních interakcí. Taková prázdná skořápka a po čtyřech hodinách už nemám chuť to zapínat...uninstall.

Takže jsem zas na suchu. Sony kurva pohněte s tím Days Gone :)
První dojmy (2 hodiny) pozitivní - má to fakt silnou atmosféru, patrolující roboti za bouřky, k tomu jak se mění denní doba, mapa vypadá dobře. Plus po tom sekání v Riptide je tohle vyloženě balzám na oči, perfektně smooth, i loadingy prakticky instantní - ten Apex engine tu vypadá mnohem lépe než v JC4.

Ale pár věcí by mě tedy zajímalo - je nějak možné schovat zbraň (holster)? V menu jsem to nenašel.
A jednou jsem umřel - použil jsem nějakej adrenaline shot, ale vlastně ani nevím co jsou zač a kolik jich mám, nebo jak tenhle systém funguje.
@MarezCZE (28.01.2021 16:07): Problém je, že hra není špatná, ale optimalizace příšerná. Tak to asi vzdám, abych mi při hraní jela grafika, jak při maximální zátěži to nepotřebuji. Jinak se to hraje dobře, ale je tam dost věcí, které jsou takové to, aby se neřeklo.
Vývojáři na hru kašlou. Hrozná optimalizace a neodpovídají ani po roce.
Stále to vytěžuje cpu, a nebo gpu na 1000%