Je niekde v hre vysvetlené ako to všetko začalo? Pokiaľ si dobre pamätám, tak hra začína v tej base. Neexistuje nejakú vysvetľujúce video? Jediné čo som našiel, bol úvod na 10 riadkov v manuále.
Na všech stranách... :). A zkus jestli vůbec můžeš pingnout ostatní hráče...
marwel: Ne už si můžeš založit účet klidně pro ČR a fungovat to bude. Já si to před pár měsíci změnil z UK na ČR a problém nebyl. Ohledně těch pozic, když máš online účet tak bys měl být v klidu, alespoň mě se žádné savy k GoW neztratily. Ale v době kdy jsem hrál s offline účtem se mi taky smazaly a to během úklidu disku pomocí programu ccleaner :-)
Ne, mam posranou ceskou verzi za pet stovek (kupovane v serii Top Seller).:D

btw. Kdyz uz konecne funguje xbox live v CR, funguje taky GfWL v CR kdyz je to v podstate temer to same? Nebo je stale nutne si ID/ucet zakladat s bydlistem treba v Britanii.
Offline ucet mam a ve treti kapitole mi to nahlasi, ze neni zadna ulozena pozice nebo tak neco. WTF?! Tak nainstaluju patch 1.2, ktery to udajne resi (nebo neco v tom smyslu), hraju tedy od zacatku, vypnuto, po hodince znovu zapnu a to same! Kokoti! At si tam klidne GfWL naserou, ale at proboha alespon funguje!
Už dlho som nevidel také dobré outro. Naposledy to bol asi Mass Effect.
tak Bulletstorm je jeste lepsi nez sem si myslel, opravdu narez a myslim ze bude mit velkou vydrz...pro me je to nejlepe ovladatelna FPS na konzolich a to i diky tomu ze pomoci left sticku se da i mirne nachazet pri chuzi/behu, takze to hodne usnadni pohyb a nataceni, vse jde s lehkosti, no proste super, tesim se na plnou :), takze People Can Fly umi i neco jineho nez zdarene konverze, sem rad, ze jim EPIC dal tu duveru, ovsem soudy muzu vynaset az vyjde plna...
John: "Ale přiznej, tebe by nenasralo, kdyby ses ráno probudil a v tvým pokoji/ložnici by bylo postavené celé mimozemské město? :D"

První bych se pokoušel zjistit, jestli bych z toho nemohl mít nějaký prospěch, a až jak bych zjistil, že z toho nic nebude, tak bych zaútočil :-D

A toho bosse jsem dával pouze v jednom a byl docela lehký. Ve dvojko jsem nezkoušel, tak nevím :-)
Pivo: V tom prvním screenu tomu hodně dává ta temná stylizace a úhel kamery. Stejně si ale myslím, že tam ty nohy mohly být alespoň trochu vidět. Tohle mě na mnohých hrách štve. Že se hrdina otáčí spolu s kamerou a tak není pořádná šance ho normálně vyfotit. Zase to ale ulehčuje ovládání.

Co se týče příběhu: Já původně taky myslel, že jsme byli napadeni my (něco ve stylu Dooma). A co víc, myslel jsem, že se to odehrává na Zemi. Nikde to není jednoznačně řečeno nebo jsem to aspoň nepostřehl. Každopdáně oni zaútočili. Ale přiznej, tebe by nenasralo, kdyby ses ráno probudil a v tvým pokoji/ložnici by bylo postavené celé mimozemské město? :D

Co se týče bosse: Ve dvou se ten boss docela těžko dává. Když po tobě pálí kulasem, rozsápe tě jeho ptačí ochranka jakmile vejdeš do tmy a ještě k tomu po tobě pálí ti šmejdi na těch lítajících cosi ze všech stran. Do toho si ještě musíš hlídat parťáka aby nezdechnul. Takže sranda to není. Možná jsme nepřišli na správnou taktiku, kdo ví :)
Johncz: Taky se mi líbí nejvíce ten první a u těch ostatních to nejspíš nebude kazit pouze HUD, ale tak celkově nemají ten šmrnc. Možná je to jen můj názor.

Komentář je dobrý, ale sakra já si doteď myslel, ani nevím proč, že to ti Locusti napadli lidstvo a chtěji ho zničit. Přiznám se, že příběh pro mě tady nehrál největší roli, ale hru jsem užil hlavně kvůli akce a té válečné atmosféry.

A s tím bossem nevím, co všichni máte. I kámoš se mě ptal, jak dlouho mi trvalo ho zabít a na medium jsem ho dal na první nebo druhý pokus :-)
Jen člověk musí vědět, kdy střílet a kdy se krýt, či kdy přeběhnout. Taktiku už si přesně nepamatuju, ale trošku jsem se snažil a dal jsem ho raz dva.
Ten první je fakt pěkný, ale kazí to poměr 4:3 :-( Jinak koment fajn!!!
Garion: Ok, máš pravdu. Ten první se mi ale líbí :) V těch ostatních to kazí HUD.
Ten prvni by se dal s primhourenim oka pouzit jako wallpaper, zbytek nestoji za rec.
Zde přihazuju těch pár screenů z hraní. Na menších monitorech (rozl. 1280x1024) vypadají i celkem pěkně jako tapety. Snad se budou líbit. :) Upozorňuju, že jsou foceny hlavně z poslední mise a tak pro někoho můžou být spoleroidní.

Hm, to by byl super dárek ta dvojka na kompla. Ale jelikož mají People Can Fly plné ruce práce s Bulletstormem, tak by to bylo spíše milé překvapení :-)
Já jsem spíše zvědavý jestli opravdu výjde dvojka na kompy v době, kdy výjde 3ka na ixe.
fg: Jsem nebyl na dh, proto jsem nereagoval dříve :-)
A jo, mohly by shodit, myslím samozřejmě ty ženy :-D

Aspoň malá náhrada, když mi kámoška odmítla poslat fotku, jak je nahatá ve vaně. Prý, co bych s tím dělal? :-D
pivo: sem cekal ze zareagujes drive :) no jako sice nejdou videt, ale podle musculatury muzu urcite vim, jake zeny maji vyvojari v oku :P a snad ty zbytecna brneni i shodi :)) - zeny:D
Ten Fénix má pracku tlustší jak já stehno :-D
Ale jinak prsa u té ženské přes to brnění moc vidět nešla :-)
to uz se resilo tolikrat a tolikrat to melo vyjit, ze tomu uz neverim...je to skoda, todle je jedina hra kterou bych si na Xkřapu zahral...

btw ten trailer je otresny, cekal sem neco vic "epic", fakt nuda...
Vzhledem k tomu, jak MS kašle na PC platformu (a ani se už neskrývá z PC Gaming Alianci), tak silně pochybuji že některá z těchto her na PC vůbec vyjde.
Pivo: Však já tomu taky nevěřím... proto jsem použil "by byla nejlepší zpráva" :-) Uvěřím až uvidím oficiální prohlášení!
Taky mě to těší, akorát jsem od přírody trochu nedůvěřivý, tak uvidíme.
jezek: Tak to by byla ta nejlepší zpráva, co jsem letos nezaznamenal :-)
2Danny: A to víš nebo myslíš? Podle posledních zákulisních informací má dvojka vyjít na kompy v době, kdy výjde trojka na konzole. Stejně jako Fable 2 má být PC verze po vyjití Fable3.
Novej enemy (po konci dvojky se to dalo očekávat), paráda. Teď budu jenom doufat, že hudbu udělá zase Steve Jablonsky a bylo by to ideální.
Počet prodaných kopií + warez děleno jedním gorilionem :-D
Já bych tohle ale hře určitě odpustil, pokud by mě bavila její náplň.
Fg: no prijde mi, ze vic (prece jen to snad nemelo ani 1M prodanych kopii :D), ale jako jo, ja se nehadam, hralo se to pekne a plynule, ale tohle se neodpousti :)
zrovna konverze GOW je snad nejlepsi pocin v teto oblasti :) PCF odvedli dobrou praci, proste jen jeden z milionu ma problem, to se proste stava...s pravdepodobosti 1: 1 000 000 :D
Jde o to, ze ty savy na disku proste nejsou :) (je smazany komplet cely profil)
GoW pouzivaji Games for Windows ne? Savy se tam nejak sifruji ci co, to se tu uz probiralo, takze chyba muze byt prave v tom. Komp ti potom treba nedokaze ty sifrovane savy rozeznat. Jednom uvazuji.:)
Garret: tohle uz jsem vsechno zkousel a nic nepomohlo (ony jsou totiz v pc verzi checkpointy asi na dvou az trech mistech a podeziram hru, ze je odnekud nekam kopiruje, ale uz nejak nemam potrebu to dal resit, treba se k tomu jeste nekdy vratim pripadne zahraju hru na intelackem procesoru)

vis, ja jako programator na to mam jinej nazor :) (naopak jsem ochoten odpustit jine veci, ktere jinym pripadaji jako hloupost, kdyz ve hre chybi/nefunguji, ja naopak vim, ze napriklad nejsou vubec snadne naimplementovat a clovek se tam lehce sekne)