Victore, proboha, jak můžeš pořád psát "sem" místo "jsem"? To je šílený, jak hrozně se to čte!
Nastastie sme to presli v coope a bola aspon zabava. Ak by som to mal hrat sam, tak sa unudim k smrti :)
tak sem včera zjistil, že můžu hrát jen za elfa a valkyru. Všichni ostatní sou pro mě málo mobilní a tak chcípaj :) Ale co se budu vymlouvat, jednoduchý to pro mě neni :D
Ja mozem cely tyzden okrem piatku, to ideme s priatelkou na svadbu a ožrati sa budeme valat v posteli az do pondelka.
Akurat ale budete mat za dane povolania vsetko na 0 locknute, ale snad to nebude moc problem.

Elfa si ale nedam, to jeho Dodge je ultimatna zlodejina :-0.
V nedelu hrame. Od zajtra do soboty nie som doma a Jack zasa nie je doma v sobotu. V nedelu snad budeme mat vsetci 4 cas.
@Bodkin (25.09.2014 15:35):

@mazar1234 (25.09.2014 15:52):

@Victor (25.09.2014 14:00): Skusal som prave hru. Main Theme namakana! A gameplay vypada, ze to bude prijemne krvava zabava. Postavy - Barbar je pomaly ale silny, Elf - rýchly a jeho luk je fajn, Valkyria - nie tak pomala ako barbar a nie tak rychla ako elf taka zlata stredna cesta + ma štít a kuzelnik - namiešava si kuzla podobne ako v hre Magicka a je to kus krkolomne.....

Tak Bodkin ak do toho ides s nami tak sa obetujem a budem kuzelnik.

UPDATE - Bodkin nejde...kuzelnik je stale volny :D
Chtěl jsem říci, že bych do toho šel s váma, ale nebudu hrát za kouzelníka. Prý je to teplé a nemůžu si dovolit přijít o své no-magic-users creed :/
@Maximus (25.09.2014 14:01): To nam zuzuje pocet zaujemcov :-), mali sme niekoho najprv nechat kupit a potom to na neho vybalit :-0.

Skor sa bojim aby to nebolo ako Diablovky, ze po 1-2 hodine to totalne onudi a potom si clovek musi dat prestavku aby ho to zase chvilu bavilo.
Ak mozem, tak ja si vyberam Barbara Onana (vacsinou vsade hram za barbara/bojovnika) O:-)
Tak sme sa teda nakoniec dohodli z Maximusom, ze je to nenarocna oddychovka s nie extremne dlhym gameplay time tak by sme to mohli uz tento vikend kupit.

Takze ak by sme to dali Ja+Maximus+Victor tak nam chyba este 4 hrac do kompletneho teamu.

Kto by isiel s nami na coop?