@Whirt (komentář): Garrysmod ma poznačíl na celý život súhlasím :) odohral som 200 hodín a poviem je to jedná z najlepších hier ohľade odreagovania ale najviac neľutujem ,že som sa kvôli garrysmod naučil robiť v Source SDK Base ! na 80%
Tak obstaral jsem si to ze zvědavosti a nemůžu najít jiný servery než jenom ty kde jsou němčouři. Dělám snad něco blbě? :-)
Opravdu nikdo?
Zatím jsem to nezkoušel s nikým, ale předpokládám, že by to přes Hamachi jít mohlo.
@Clorky (03.01.2014 15:32): ja bych to aji zkusil, ale pokazde kdyz se nekam chcu pripojit mi to hlasi ze nemam stazenou danou mapu jako treba office nebo italy (HL2 se source enginem mam), ale samo si ji to nestahne a kdyz uz se nekam prihlasim tak tam mam samy cerveny napisy Error, Garrys Mod je ztelesnenim toho, proc jsem nikdy nebyl fanousek zadnych modifikaci, nedavno jsem zkousel treba Hidden pro HL2 a taky mi to tam pri pripojovani na jakykoliv server hlasilo jakousi chybu
kdo se s tim ma srat, na to jak dlouho jsou ty projekty ve vyvoji bych cekal snazsi instalovani a kompatibilitu, o to vic, kdyz je oboji na steamu
Zahrál by někdo? Mám origo na Steamu, ale moc to teda neumím. Chtělo by to více lidí. Hraje se to potom o dost lépe!
je uvedeno správně vydání hry v roce 2006? samostaně dostupná je hra až někdy od podzimu 2012, do té doby se na DH nemohla objevit; pak bych tedy myslel, že vydáním by mělo být myšleno to datum, od kdy je hra dostupná a vyhovující pravidlům DH.
Nikoho zdrbávat nebudu, nicméně vždycky když to vidím, nestačím se divit.

Opravil jsem to v textu, nadpis někdo udělal.