Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

G-Force

66
9 hodnocení Platformy
Žánr:
dětská > akce pro děti *
akce > plošinovka
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
21.07.2009 PCPS2PS3X360WiiDS
Vývojáři:
, (DS verze)
G-Force je hra podle stejnojmenného animovaného filmu. Jméno G-Force je označení pro jednotku tajných, speciálně vycvičených agentů. Na tom by nebylo nic divného, jenže všichni čtyři agenti jsou morčata - Darwin, Blaster, Hurley a agentka Juarezová. Jejich úkolem je zachránit svět před šíleným milionářem, který si pro tento účel najal armádu robotů. Nejsou to ale nijak obyčejní roboti. Saberling, jak se jmenuje projekt, s kterým chce hlavní záporák ovládnout svět, oživí všechny domácí spotřebiče po celém světě, takže nebude žádné překvapení, když se proti vám postaví žehlička metající ohnivé koule nebo zákeřný osvěžovač vzduchu používající jako zbraň jedovatý plyn.

K záchraně světa budete moci používat spoustu různých prostředků a zbraní, nechybí ani stealth prvky. Stylem si hra bere největší inspiraci v konzolové herní sérii Ratchet and Clank, základem je mix klasické akce z pohledu třetí osoby s plošinovkou, kde si užijete spoustu střílení, sbírání bonusů, vylepšování zbraní i nespočet akrobatických šíleností při zdolávání různých překážek.


Poslední diskuzní příspěvek

Raptr ukazuje po dohrání téměř 21 hodin, asi jedna z nejdelších a nejlepších dětských her a rozhodně není tak lehká, jak by se mohlo zdát.…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Klenot a jedna z nejlepších dětských plošinovek tohoto tisíciletí. Milá parodie na špionské PC hry s humorem, který není prvoplánově dětský, vkusnou grafikou a ovládáním, převyšujícím veškeré hry tohoto druhu. Těmto myším to sluší více na počítačích, než na filmovém plátně.
+11+11 / 0