Frog Detective 3: Corruption at Cowboy County

27.10.2022

Corruption at Cowboy County je podtitul třetího a závěrečného dílu humorné série o žabákovi detektivovi a jeho vyšetřováních. Jak už název napovídá, nyní nás hra vezme do prosluněného westernového městečka složeného z několika staveb uprostřed pouště. Ve městě chybí šerif a tak byl na místo činu povolán žabák i jeho policejní kolega humr, aby prošetřil novou záhadu - zmizení klobouků.

Po herní stránce ani u třetího dílu nečekejme složité rébusy nebo složité vyšetřování, celý případ se opět nese v lehkém, vtipném duchu. S žabákem prozkoumáváte lokace, vedete humorné dialogy s řadou místních postaviček a lineárně postupujete v odhalování záhady. Opět nechybí zápisník a žabákova lupa, s níž si lze zvětšit libovolné objekty. Tutu povinnou výbavu každého správného detektiva tentokrát doplní i koloběžka, na níž může stisknutím shiftu žabák nasednout a rychleji se pohybovat po westernovém městečku. Hra je opět velmi krátká a lze ji dohrát za jedno sezení.