Zahraj si Mission Critical, je to mysteriozni sci-fi, ktery navic ve svy dobe bylo technologickou spickou. Ta hra IMHO vypada porad skvele.

Z jejich adventur se starym interfacem jsem zkousel jen Eric the Unready a nechal toho v podstate hned vzapeti, kdy jsem ani nebyl schopnej na prvni obrazovce vyhrabat z bahna a polibit prase. Nechapu jak muze hra z roku 93, ktera ma skvely intro ve westwoodovskem stylu, mit 80s ovladani.
Myslíš kvôli tým všetkým samostatne rozdeleným príkazom? To mi nejak nevadí, horšie to je ale pri ešte starších adventurách s príkazovým riadkom, to som skúšal pri QFG 2, keď ešte nebol hotový remake a bolo to teda dosť drsné. Každopádne od Legendu som nehral žiadnu adventúru a chcel by som to napraviť práve nejakým mysterióznejším sci-fi kúskom ako je táto hra.
4Tulareanus - Ja se proste nejsem schopnej prenyst pres ten otresnej oldskool interface. Je mi to lito, protoze vsechny adventury od Legendu jsou skutecne pecky pro fajnsmejkry.
Bodkin: Neser mám doma 4, tak jsou 4. Gateway, Za horizontem modrého jevu, Setkání s Heechee a Anály Heeche.
Bodkin: No cestu na Gateway jsem četl, ale tu bych do toho neřadil, protože to jsou 2 povidky, které s hlavním dějem moc společnýho nemají.