Většinou si k jídlu doma pouštím nějakou kulisu a občas i walkthrough her.

Teď jsem si dal Fran Bow. To k jídlu není úplně nejlepší volba :D
Tak toto je řádné psycho. Hraju demo a už mi solidně lupe v kebuli :)
@M.a.t.t. (08.10.2015 12:59): @Maximus (08.10.2015 13:02): Nejde jenom o herní žánr, ale taky kde hrajete. Kupte si do ložnice dvoumetrovou televizi a pak hned zjistíte, že hlodavci do postele prostě nepatří.

M+K je pořád dobrá na střílečky a strategie. U jiných her v tom nevidím smysl. A vysedávat po večerech u počítače mě tedy už nebaví.
@Maximus (08.10.2015 13:29): Přesně tak, ale prej někde ve 2-3 kapitole se děj nějak vytratí zamotá. Psychologická hra a to já nemusím. Líbí se mi provedení té hry. Ale u Adventur si zakládam na humoru, strachu a toto nemusím.
@Maximus (08.10.2015 13:16): Tak na gamepadu je "těžší" ovládat fotbal, už jen kvůli více směrům pohybu - na klávesnici jednoduše nemáš 360° pohyb jako na analogu. Troufám si tvrdit, že bych tě porazil :-D

Ku hře, vskutku nevypadá zle :-D
A jak se hraje na myši třeba fotbal? :) Já jak co, spíš hraju na klávesnici s myší, ale kde jde využít smysluplně gamepad, tam hraju na něm.
@M.a.t.t. (08.10.2015 12:59): Ale zas tak zle není Matte, sice mám gamepad doma ale 99% her stejně dohraji na klávesnici a myši. A když nad tím přemýšlím tak už je to i nějaký měsíc co jsem na něm naposledy hrál.

Jinak ke hře Fran Bow vypadá docela zajímavě stylizací.
Pripadám si ako dinosaurus, ale mne myš úplne vyhovuje a vôbec neviem, čo je na nej zastaralé. Vec názoru ;)
@FildasCZ (08.10.2015 10:32): A s čím jiným by jsi to chtěl hrát? Snad ne s myší. Budíček člověče, vždyť na gamepadu se dnes už běžně hrají i střílečky. Snad nechceš šmrdolit myší po stole ještě za 50 let .-)
Zajímavé.

Ale bez dabingu a podpory gamepadu je celkový zážitek nijaký. Indie vývojáři by si už taky měli uvědomit, že se nepíše rok 1990...