@Rapier (20.12.2023 17:25): Já to hrál, když to vyšlo, nevím jak jsou na tom teď. Celkově bylo to nastavení úplně mimo, s velkými mrtvými zónami. Já měl navíc nějakou chybu, že mi to nefiltrovalo obrubníky. Bylo cítit jen klepnutí, když jsem na něj najel a klepnutí, když jsem zase sjel, ale už ne, že po něm jedu. Ale největší opruz byl, že se nastavení pokaždé vracelo do defaultu, takže jsi to při každém zapnutí hry musel nastavovat znova. Alespoň, že byla možnost si uložit profil. Tak snad to už trošku poladili.
@Rapier (20.12.2023 10:49): Na gamepadu rozhodně, tam je to ovládání a pocit z jízdy v FM celkově parádní. Na volantu ale ne, i když je to taky o krok vpřed oproti minulému dílu. Ale v GT to po vydání taky stálo za hovno, to je fakt :)
@Widl (20.12.2023 08:51): jo GT7 na PS5 vypadá fakt hezky. Osobně čas v garáži a fotomódu netrávím, tudíž je mi to v podstatě jedno. Auta mě zajímají hlavně na trati a tam bych řekl, že Forza vede. :)
@Rapier (19.12.2023 22:57): Ta až maniakální péče o detail u modelů v GT je neuvěřitelná. Ale divím se, že je to u Forzy netrkne a nesnaží se je udělat taky top. Mě třeba to kochání v garáži, nebo ve fotomódu, nad modely opravdu baví. Ale pak si všimneš světel, výfuků, špatného lícovánání panelů... prostě meh.
@Rapier (08.11.2023 21:04): Mario Kart jde taky mimo, ač arkádové závody jsou pro mě lepší. :D Poslední závodní hra, kterou jsem hrál, byla Forza Horizon 5, kde mám odehraných 8 hodin jen... To mě bavilo hodně, akorát to při každém updatu na PC stahovalo snad celou hru znovu, tak jsem chytl rage a smazal to s tím, že si to zahraju až někdy na Xboxu, idealně až to nebudou updatovat. Horizon 4 mám jinak hodně rád, to považuju za jednu z nejlepších her vůbec, nejen závodních. Motorsport asi nikdy nedám ani, mě celkově auta vůbec nezajímají, takže u her je to čistě o té arkádovosti pro mě.
@Rapier (08.11.2023 20:53): Nejsem fanoušek, hru jsem nehrál. Často poslouchám soundtracky her, které nehraju. Moc závodní hry nehrávám, ale jinak jo, kdybych si měl nějaký simulátor teď vybrat, tak nevidím důvod proč hrát něco jiného, než Forzu. Minimálně z gameplay videi to vypadá líp, než cokoliv na trhu momentálně. Takže minimálně tímhle způsobem se mi hra líbí. :D
Poslechnu, Forza má licencovaný soundtrack od těch nejlepších. V 5 je skvělí Hospital Records.
Na závodní hru překvapivě dobrý soundtrack. Už to jedu nějaký pátek a stále mě to baví. Má to velmi Mirror's Edge/Solar Fields vibe.

Doporučuju zkusit poslechnout i pokud vás hra nezajímá.