Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

For The King

19.04.2018
07.05.2019
09.05.2019
10.05.2019
kompatibilní
68
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Král byl zavražděn a nad královstvím Fahrul se stahují temná mračna. Královna vdova, netušíc, kdo vlastně stojí za vraždou jejího chotě, vyslala mezi obyvatele své rozlehlé země prosbu o pomoc, jelikož kdysi mocné království se řítí do chaosu a objevují se nové nebezpečí. Její volání vyslyší tři udatní hrdinové, kterých se nakonec chopí hráč.

Hra je kombinací tahové strategie a RPG s příměsí roguelite. Na začátku si vytvoříte tři hrdiny z několika klasických povolání, mezi kterými můžete nalézt profesi lučištníka, kováře, barda nebo mudrce. S novou hrou se procedurálně vygeneruje mapa složená z šestiúhelníků, ve které se postavy v tahovém režimu pohybují buď pěšky, po vodě lodí nebo později létají horkovzdušným balónem a nacházejí se na ní různé budovy, truhly, úkoly, události a nepřátele. Při střetnutí s nepřítelem se hra přepne do bojového režimu, kde máte po vzoru japonských RPG svou tříčlennou partu seřazenou na jedné straně obrazovky a nepřátelskou na druhé a v tazích se s protivníkem střídáte v provádění svých akcí zahrnujících klasický útok, obranu a používání speciálních schopností.

Krom hry jednoho hráče je možné si zahrát v kooperaci až tří hráčů jak online, tak lokálně.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.