Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@leebigh (27.02.2017 00:11): "No, the Season Pass price displaying in Steel is a display error. It only occurs under certain circumstances (after viewing in-game store items in a certain order). Trying to purchase the Season Pass with Steel will result in an error.

We are aware of this issue and we are currently working on a fix."


Ne.
No já už to potom nezkoušel a rovnou jsem to smazal :D Třeba jen náhoda
V betě jsem prošel tou vyučovací částí a hned první online hry se mi po načtení sekla, obrazovka do černa a nešlo jinak než tvrdý restart. Stalo se to ještě i někomu jinému? Mám to očekávat i v gold?
Nechapu stejne proc si to nekdo koupi a zkazi si radost zpristupnovanim veskereho obsahu hned na zacatku :-) Takovy clovek je zvlastni a ztratil pozitek ze hry a z postupu hrou :-)
Já si říkal, že ty šampiony v betě porážím nějak snadno, a oni ten titul měli jenom zaplacený :D
@vecnykritik (15.02.2017 09:04): Treba ja smudlo kritiku :-) Skvele prostredi, variabilni postavy s ruznymi bojovymi styly, parada v kooperaci, celkem originalni soubojovy system a navic jsem vzdycky chtel bekomu rozmlatit hlavu remdichem v plnem brneni :-) Nemuzu si stezovat, paradni zalezitost..
Tak co, kdo tuhle srandu za 60 éček koupil? :) Uplně vyhozené peníze ty jo, je to praktické stejné jak Beta + singl stojí za hovno :/
@pajmič (14.02.2017 09:20): Taky jsem se u toho pěkně navztekal :D ale člověk se do toho časem dostane, na každou postavu platí nějaká taktika a v těch lepších soubojích je to skoro jak při šermu, člověk zkouší a čeká, až nepřítel udělá chybu ... kampaň spíš neni než je, tím spíš mi přijde, že hra, která je 1v1 max 4v4 a téměř vše je kombinace Rainbowsix Siege + The Division, tak je to dost ... ale tak ono to rychle padne, dnes to vyšlo a už to lze sehnat za 1000 Kč
@SimonEndt (11.02.2017 20:26): Pokud ta hra má i Kampan pro single, tak s plnou cenou nemám problém. Jediné s čím byl a bude problém bude celková trvanlitost (já na jedno sezení nehrál víc jak hodinu) a pak jsou tu ty servery. Jinak se musí dát Ubi + za snahu inovovat a udělat něco, co není pro všechny. Já jsem solidně dostával první den na prdel, hodně rychle jsem prozřel :D. Je to ekvivalent Dark Souls jen s lepším ovládáním.
Je tam pár dobrých věcí, třeba procvičování si všech postav a jejich útoku, upgrady, tunění si postavičky i vzhledově .... ale za 60 éček opravdu ne, ta hra by se měla ještě tak pul roku ladit a že vyjde 14.2. je fail ...
Btw ten mod obléhání jsem doteď nepochopil, nasbíráte třeba 1000 bodu ku 300, pozabijete nepřátele, vyhlásí se "náhlá smrt", enemy to někde spawne spolu, zabijou vás 1v4 protože jste roztroušení z toho zabírání pozic a vyhráli ... jestli tomu někdo přišel na kloub, necham se rád poučit :)
Hrál jsem obě bety ... na chvíli je to sranda, ale na delší dobu utrpění ... hra věčně vyhazuje ze serverů, souboje nejsou vyrovnaný, klidně to proti vám hodí o 15 lvl vyššího nepřítele který má nasbíraný equip, který má poměrně zásadní vliv na hru ... někdy útoky jdou vykrýt někdy i když je vykrejete tak ale nepřítel dokončí animaci a dostanete poškození, "duely" 2v2 lidi prostě nepočkají než jedna dvojice skončí ale začnou útočit 2v1 ...
Tak jsem se vrhnul na BETA verzi a sepsal recenzi: For Honor BETA recenze

No, přesvědčte se sami, mě přijde, že je tam toho brutálně málo v té hře a ještě nemají dedikované servery. Ubisoft to zase po*ral :/
Tady je brutalni mrtvolno no.. a nejen zde teda. Ja uz to taky stahuju :)
@Chark (10.02.2017 09:13): Tak, tak :) Já jsem hrál už uzavřenou betu, a tam jsem jenom duelil, to mě docela bavilo.
Ale nevím nevím, jestli mě to bude bavit hrát tak moc, abych znal všechny fígle u všech postav atd.
@Chark (10.02.2017 09:13): Souhlas, jediné co mě vadí je to nestabilní připojení. Bez dedikovaných serverů je to bolest a sehnat match také není zrovna jednoduchá záležitost. Nevíš, zda se dá změnit nějak region?
@pajmič (10.02.2017 09:05): Ovládá se to dobře. Vypadá to dobře. Nejlepší jsou duely. Dá se v nich taktizovat a je to větší zábava než hromadné souboje. Hromadné souboje tak nějak nestíhám. Předpokládám, že mi bude stačit jen ta beta. Do hry, minimálně v první vlně, nepůjdu.
No, multiplayerové hry moc nemusím, ale tohle zaujalo. Až bude chvilka volného času, vím, co zkusit.
Taky zkouším betu a je to fajn, zatím mě to baví, ale těžko říct jak dlouho to vydrží :)
Včera večer jsem zkoušel betu na PS4. zatím jsem hrál jen Duel za samuraje. Na ovladači se to ovládá velice dobře. Celkem rychle jsem si na to zvykl. Graficky to taky nevypadá vůbec zle. Docela mě hra zaujala. Tak uvidím, jak se bude hrát za ostatní postavy a ve více lidech.
@Garret (19.09.2016 20:36): Když jsem se dozvědel, ze proti sobe jste max 4vs4, tak me to zklamalo. Dále ai postavy jen tráva na louce. Trailer bozi, ale souboje ne, zlatej mound and blade, Chivalry Medieval Warfare.
pokud půjdou povypínat ty hudový cukrdliky, tak to může být fajn vykosťovačka. z gameplay videí to nevypadá vůbec zle...
Tož vypadá to pěkně, hýbe se to pěkně a ovládání kupodivu není špatný. Ale vůbec to teda není můj šálek kakaa. Proti AI strašná nuda. Proti lidem strašná haluz jak moc dobrej týpek bude na druhé straně :)