Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Flicky

SEGA Enterprises Ltd. •  Micronet Co. (PC88) •  Sonic Team (PC, NGC, PS2, Xbox)
1984
listopad 1985
1985
1986
duben 1991
10.11.2002
02.11.2004
31.03.2006
50
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Ve hře dostáváte pod kontrolu modrého nelétavého ptáka jménem Flicky. S Flickym můžete pouze pobíhat a skákat, přičemž je v každé úrovni vaším úkolem najít všechny žluté ptáčky zvané Chirps a dovést je k východu. Žlutí ptáčci se za vámi spojují do řetězu a jdou všude za vámi, dokud je nedovedete k východu, za což dostanete body do celkového skóre. Čím delší řetěz dovedete na jeden zátah, tím dostanete větší počet bodů, než když dovedete ptáčky v kratších řetězech. Pokud dojde při převodu ptáčků ke kontaktu s nepřítelem, řetěz se v daném místě kontaktu rozpojí a ptáčci se rozprchnou. V úrovních jsou nepřáteli především kočky a leguáni, těm je potřeba se vyhnout, ale můžete na ně hodit nějaký předmět a omráčit je. Hodit po nich můžete různé předměty, které jsou v úrovních náhodně rozházeny. Jednat se může například o květináč, láhev nebo telefon.

Celkem je ve hře 48 úrovní a po jejich dokončení začíná hra automaticky od znovu, ale zvyšuje se postupně její obtížnost. Součástí hry jsou i bonusová kola, kdy s Flickym chytáte padající žluté ptáčky do sítě.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.