@Fatality (30.01.2016 23:08): Prikláňam sa k Walomemu. To prirovnanie je naozaj dosť divné :) a okrem veží (ktoré sú už skoro v každej open world hre - Mad Max, Mordor atď.) to s AC sériou nemá podobné skoro nič.
@Fatality (30.01.2016 23:08): já zase čekal, že si mých 95 % si vysvětlíš přesně takto. Možná sis všiml, že já mám rád komenty pomlouvající mé oblíbené hry, pokud to má hlavu a patu :) třeba Chuckův ošklivý komentář u Deus Ex :D ale AC a FC jsou naprosto odlišné hry a jediné společné mají to šplhání na věže. Pokud vidíš stejný prvek mezi skrytím v davu (což je automaticky vyvolatelná fíčura - prostě se schováš a hra to vyhodnotí jako že seš schovanej) ve skrývání v křoví (kde se vypočítává AI a tvoje skutečně krytí), tak si nemyslím, že se jedná o dobrý příměr.

Nehledě na to, že to šplhání na věže je tu "napínavější" o ten prvek, že můžeš spadnout. A taky mě to teda bavilo víc, ale to už je věc názoru.
@Walome (28.01.2016 09:23): Tak já myslel, že se bavíme o grafice :-D Fyziku si vůbec nepamatuju, mě bavilo létat s rogalem a potápět se. Pak přišli mutanti a Far Cry naopak odešel z disku. Sem tam přemýšlím, že bych si to někdy dotáhl do konce (přece jen je to klasika), ale asi na to kašlu. Když si vzpomenu na mutanta s raketometem, tak mě ta chuť zase rychle přejde :-D

@SilentWolf (28.01.2016 09:29): To se mi stalo vlastně taky :)
@Walome (28.01.2016 09:23): Lampy samozřejmě taky, ale nejvíc si pamatuju na lekci z fyziky. Skočil jsem na člun, který visel za dvě lanka z lodi. No a jedno jsem ustřelil a chtěl jsem.... no na tom už nezáleželo, protože fyzika zafungovala perfektně. :D Nevím co jiného jsem čekal.
@Fatality (28.01.2016 09:22): to mně jo, hlavně ta fyzika. Jsem minuty házel kameny po lampě, aby se kejvala tam sem :) ale pak mě třeba zklamalo, že jsem vystřelil z raketometu na dřevěný molo a nic se nestalo. Což mě štve ve hrách dodnes.
No a mimochodem FC 1 graficky až neskutečně zestárl. Co kdysi byl over top dnes vypadá jak z prdele. Například ve srovnáním s HL2 nemá šanci vyhrát.
Nedovedu si představit, že bych to hrál znovu. Hlavní kampaň je krátká a ten zbytek je prostě takové UHO. Jednou zahrát je to fajn.
@Fatality (27.01.2016 13:52): já si nic takovýho teda nepamatuju, jen šikovně využité skripty. A ta věta je jak přes kopírák všech ostatních :)

Jinak článek taková klasika, nevím, proč jsem ho vlastně dočetl do konce :D
@Fatality (27.01.2016 12:59): No, zrovna pasáž "Umělá inteligence fungovala výtečně, nepřátelé používali složité postupy, jak se vám dostat na kobylku, navzájem se kryli a postupovali opatrně členitým terénem." je jen opakování keců, který se tehdy objevovaly v recenzích :)
Možná se mi o Far Cry 3 zdálo kvůli jedné vedlejší misi na Hoytově ostrově. Musel jsem obehrát tři chlápky v pokeru, to se mi asi po 30 minutách povedlo, pak jsem šel vykuchat ještě dva týpky v rámci úkolu a měl jsem se vrátit dokončit úkol. Abych nemusel těch 150 metrů běžet, tak jsem použil fast travel a v té pikosekundě double clicku jsem si všiml (váš aktuální úkol bude zrušen). Zařvat "dopiče" jsem stihl, ale hra už se loadovala a já tak musel celý poker hrát znova :-D

@Chuck (27.01.2016 09:47): To z tebe naopak Replikanti budou mít staženou prdel :-D
@Garret (komentář): Dal jsem ti plus, protože mi ten komentář přišel vtipný. Teď, když to hraju, mi přijde dvakrát tak vtipnější, hlavně hned ten první odstavec :-D Chtěl jsem si sjet do vesnice prodat věci, abych mohl sesbírat zbytek kytek a hned loading :-D
[přesunuto z komentářů]

Ahoj Lidi, hra je velice výborná. Hlavní příběh už jsem dohrál. Časem mi tam pak naskočila nějaká tabulka. Bylo tam napsaný: že kapitán nějaké lodi, prodal celou svou posádku i lod Hoytovi, a že čtyřem členům té lodi se podařilo utéct. Prý se schovávají někde na ostrově ale já je nemůžu vypátrat. Nevíte někdo kde jsou? Díky za odpověd. :)
Jestli máš noťas a máš tam jak CPU grafiku, tak i další dedikovanou, tak zkus zjistit, jestli to náhodou nejede na tu procesorovou. Celkově ale to není moc stroj na hry typu FC3, jestli tam máš 7400M ... já mám v noťasu AMD 8750M a taky to není kdovíjaký zázrak.

@ViRus (31.07.2015 14:36): Tak jestli má noťas, tak bohužel CPU nevymění a kartu do PCI-E taky nedokoupí ...
@ViRus (31.07.2015 14:04): hmm ale trea FEAR 3 sem hral na plne detaily bez sekani.... ta grafika tam jsou 2 ovladace nainstalovane na to co pises tedy 6520G ale i 7400 M takze proste koupit novy procesor is grafikou
Dle toho co postuješ je CPU hodně low a grafika je Radeon HD 6520G a to bohužel moc na hraní asi není, i když stáhneš rozlišení a detaily. A u gpu v cpu je hodně důležitý i takt pamětí, ale i tak to asi moc nepomůže u Far Cra 3.