chjo, člověk to přes rok nepustí a mezitím zapomene na jakém uplay účtu má hru aktivovanou. Uplay účty mám asi tři, protože jsem vždycky zapomněl přístupy... to je bordel.

Když jsem se pokusil několikrát lognout, dostal jsem ban za příliš mnoho pokusů, který platí i na ubi stránku, takže ani na support nemůžu napsat :D
Jo počkej, tam je přece xp cap, ne? Prostě v určitou chvíli nedostáváš xp, takže se nemůžeš dál tetovat.
Prosim vás - podařilo se někomu dokončit do úplnosti tetování? Já mám všechny zkušenosti, příběh dohranej, všecky dopisy i paměťové karty. To musim dokončit i vedlejší úkoly a sesbírat relikvie?
Tak Vaas (Michael Mando) sa objaví v novom filmovom Spidermanovi. Jeden z mojich najobľúbenejších herných záporákov a dúfam, že dostane nejakú väčšiu rolu :)

kto ešte nevidel, pozrite si hraný Far Cry miniseriál (v odkaze sú všetky časti), v ktorom hrá https://www.youtube.com/watch?v=MCHhEAeuUws
čau.prosim radu...připadám si jak idiot protože nikde nevidim ze by se to nekomu stalo..na začátku hry když mně denis chce učit vylepšení tetování tak tam skončim.jediné co jde udělat je spusit video s ukázkou tichého zabití..ale tu dovednost mně to nenaučí..tudíš ani další..porád mi tam svítí dvě možnosti učení ale nic se neděje at kliknu na co chci..pordí mi někdo? díky
To nebude mít dlouhýho trvání :D místo cameru jsem hodil granát... což vlastně nevadilo, páč se vojáci přesunuli na jedno místo, já je obešel, hodil jim pod nohy další a zbytek postřílel, ale ten granát mě skoro zabil :D
@Paul (01.04.2016 18:31): tak je to jen pro prdel no, docela mě to zaujalo v Primalu, ale ten nemám, takže... ovšem přišel jsem na to, že tam mám ještě ziggyho mod, který sice hru dělá těžší, ale odstraňuje nutnost šplhat na věže, tak nevím... ale asi to budu hrát s tím, protože bych musel asi jinak dělat reinstall a to se mi nechce.
Tak to jdu zkusit - budu hrát FC3 s permadeath, prostě když umřu, skončím. Samozřejmě na nejtěžší obtížnost. Netuším jak se dostanu daleko, ale příčina smrti nejspíš bude spadnutí z věže :D
[přesunuto z komentářů]

Zdravím mam problem s ukladaním(autosave) jak začnu hru tak my tam skoči autosave a nechce se to vypnout a uloži de mi to na začatku hry , nevíte někdo co stím je ??
Nechce někdo origo tady ty super uber skvělý pecky? Mám přebytečný klíč z bundlu na prodej.
@Walome (31.01.2016 20:32): Víš, co mi nejde na rozum? Že FC 4 jsi dal 55 % jen kvůli ději, že je horší oproti trojce, viz "Far Cry 4 selhal v tom jediném, co bylo odlišné od třetího dílu - děj." Čili Far Cry 3 je podle tebe 55% hra a dalších 40 % získává za příběh? Nebo jestli ten poker?
@Fatality (komentář): A přesto tomu dáš 75 % :) . Dle toho, co píšeš to vypadá na nudnou hru, která si zaslouží od 30 % do 50 max %. Dost mi to připomíná csfd, kde napíšou dobrej komentář, proč je film špatnej, a proč není dobrej a pak tomu fláknou 3 hvězdy xD.

Mně šlo o zábavu je fakt, že s tím craftěním třeba peněženky jsem se pozastavil, ale dokud mě hra baví a neříkám si, proč jí vlastně hraji, tak to není ztráta času. Mohli udělat ten příběh drsnější pozabíjet,umučit jeho přátele a nechat jen přítelkyni, nebo tak nějak, ale to nikdy neudělají. Vas byl dobrej, ale mohl být lepší, víc násilnickej víc magor.Třeba někdo z těch jeho vojáků se mohl na někom vyřádit, aby to mělo grády :D. AC mě třeba tolik nechytlo.
Hoyt, Vas, doktor, černej náčelník a amozonka.. Jediné zajímavé postavy.
@Walome (31.01.2016 13:22): Nj jenže ty budeš spokojený stále to vidím z tvého skoro absolutního hodnocení.

@Fatality (31.01.2016 13:20): Princip lovení ale má jednu zásadní chybu, že se opakuje do zblbnutí do kola. Šlo by to udělat zásadně lépe. Třeba budu potřebovat ulovit žraloka. Nejdřív musím najít jeho místo kde loví, připravit si návnadu kterou budu moci třeba otrávit, nebo se vydám pod vodu s harpunou a ulovím ho když bude lovit menší kořist. Potom získám vylepšení které mi zlepší maximální kapacitu peněz. A víc se k tomu není třeba vracet.

A tak to udělat u pár predátorů nebo velkých zvířat. Jeden delší lov který se bude lišit a nebude stejný a opakující se 20x.
@Jack_Dark (31.01.2016 13:14): Ten princip lovení zvěře je celkem dobrý, nemůžu říct, že mě to vyloženě nebavilo, ale když jsi to dělal už posté, tak už to lezlo krkem. Hru jsem dokončil na 100 % podle průvodce, nehrál jsem jen třeba ty závody, šipky a tak, to jsem zkusil jednou a pak už ne.

Vylezl jsem na věž, rozbil 2 - 3 kempy, udělal 2 - 3 nepovinné mise, zabil 2 - 3 pirátů nožem dle rakyatské tradice, ulovil 2 - 3 zvířata zbraní, kterou jsem dostal, nalezl 20 - 30 artefaktů, 2 - 3 dopisy a udělal 1 misi hlavního příběhu. Tohle jsem zopakoval 20krát a dohrál jsem hru. Excellent!
@Fatality (31.01.2016 13:11): Nejhorší ale je že člověk musí ulovit tři zvířata aby unesl o trochu ví peněz. WTF, ne prostě u domorodců si větší peněženku nekoupíš. Ale jestli jsi udělal i všechny vedlejšáky a aktivity na 100% tak to klobouk dolů, na to bych neměl nervy. Vše se tak opakuje až to prostě člověk vzdá.
@Jack_Dark (31.01.2016 13:09): Právě. Vaas byl naprosto skvělý a bylo ho tam strašně málo. Ono všech třech záporáků tam bylo málo, protože ta hlavní linka je krátká. A všechny tři zabiješ v "ani-ne-tak-úplně-QTE" ala klikání na myši :-D
@Fatality (31.01.2016 12:36): No kdyby byla ale ta hlavní linka nějak spásná ale není. Má dobrého záporáka ale ten se tam objeví jen párkrát a šmitec. Na to že byl tváří a reklamou pro třetí díl je hodně nevyužitý.
@Maximus (31.01.2016 12:30): Jasně, no. Jenže když to srovnám s jinou open world hrou, Just Cause 2, tak Far Cry 3 jasně prohrává. Nevím, jak to přesně popsat. Nebavilo mě skákat ze skal do vody, nebavilo mě spadnout 1 metr ze skály a instantně zemřít. Bavily mě jiné věci, ale jsem přesvědčen, že kdyby se hra více zaměřila na hlavní linku, že by to bylo lepší.
@Fatality (31.01.2016 12:20): A tak je to open world hra, nie doomovka, kde máš každý meter nejakého nepriateľa. Mne tam toho strielania prišlo aj tak veľa, úplne by som bral keby bola mapa ešte menej zaplnená. Aby tam neboli tak často zvieratá a nepriatelia.
@Garret (31.01.2016 11:07): Že je to podobné AC, to určitě není největší zápor hry. Naopak AC mě bavil :) Největší zápor hry je podle mě to, že je strašně krátká hlavní kampaň. To je pár misí a nebýt toho, že jsem hledal všechny věci, tak bych to měl dohrané za pár slabých hodin. S tím souvisí i nulová replayabilita - všechno jsem našel a příběh nenabízí žádný zvrat nebo něco, kvůli čemu bych Far Cry 3 hrál někdy znovu.

A další věc, že to je střílečka jen napůl. Hrozně mě bavila střelba ve Far Cry 3, ale bylo jí prostě málo na střílečku.

btw loser se píše s jedním o :)
@Fatality (komentář): i když ty hry mají určité prvky podobné, rozhodně bych z toho zase nedělal takovou tragédii. replayabilita nula? já trojku dohrál dvakrát a podruhé jsem se bavil ještě více. na čtverku se rozhodně taky chystám podruhé. co čekáš od druhého hraní střílečky? další střílení... AC sérii jsem zaříznul někdo po 25ti hodinách v Brotherhoodu a s malým intermezzem s Unity je ta série pro mě nezajímavá, mrtvá. jako nefanda AC se mi FC líbilo, protože to je úplně jiná hra.

btw, quick travel je pro loosery.