@themacs (30.07.2015 22:19): AMD A6-3400M APU with Radeon HD graphics 1.4 GHz mam notebook

6,00 G RAM

64 it operacni system

zkousim aktualizovat ovaldace grafiky ale vyhledava to uz mega dlouho a nic :( Tech 1,4 GHz je jako grafika nebo procesor, moc se v tomto nevyznam
@Tommywise (30.07.2015 17:45): Jestli ti to nejede na nízké na 1024x768 ... tak bych spíš hledal patch "New PC" ... nebo ti něco v PC hapruje ... jakou máš sestavu?

Ta hra sama o sobě je docela málo náročná, i na 4-5 let starém kompu mi to jelo obstojně na med/high ...
neni nejaky patch na jeste vetsi snizeni grafickych detailu? vse mam na nizke a rozliseni na 1024 a presto to neni uplne plynule :(
Hotové, po 47 hodinách, 100% a všech achievementech pro SP. Hra je opravdu nádherná a rozlehlá, příběhem plytkým a divným, nijak jsem si neoblíbil nikoho, ale bavila, jinak bych tolik hodin v ní asi netrávil :-)
@Jack_Dark (22.02.2015 20:48): Tak jasně no, ale jsem nasranej.

zajímavé, čekal jsem, že podřízneš všechny kámoše a ne jen tu svou holku... hele a po tomhle konci, kdy skončíš s nožem v hrudi, pak můžeš taky hrát dál?

A Ziggys mod jako nic moc - asi to hru celkově upravuje pro možnost hrát jen tu hlavní linku (nemusíte obsazovat ani stanoviště ani věže pro lepší fast travel / viditelnost) a sbírání kůže je na tak dlouho, že se na to radši vykašlete a jedete s tím, co máte - což mi vyhovovalo. Ale že by hra prodělala nějaké zásadní změny, to se říct nedá.
Hm, tak jsem na konci a stala se mi tahle potíž (spoiler z konce), takže hru asi nedohraju, zkusím to ještě párkrát, ale nervy na to nemám. Škoda. Chtěl jsem si zkusit druhý konec.
Ziggy dobrý, odstranil všechny nesmysly (blikající věci, většinu HUDu, nutnost obsazovat věže) a změnil skin nepřátel, takže mají většinou zeleno-černé oblečení. Změnil politiku zbraní, takže si je musíš buď koupit nebo najít (ani jedno není problém) a asi to udělal těžší, ale nepřijde mi. Tak či tak na výrobu batohů apod. potřebuješ o hodně víc kůží a jelikož nemáš zvěř vyznačenou na mapě, je to spíš nuda = běhám po Rook Islandu se základní výbavou (a taky se dá).

Sečteno podtrženo, mění to dost věcí, ale že by to nějak echt měnilo hratelnost, to se říct nedá. A musim teda říct, že trojka je z nějakýho důvodu mnohem zábavnější než čtyřka, i na druhé hraní.
Jsem na jižním ostrově. Jak je to zhruba ještě dlouhý? Neříkejte mi, že jsem v půlce:).
Pískoviště je to výborné, příběhovou linii zatím moc nedělám a hraji si spíš na antiKubišovou, což je krapánek morbidní, toliko zabitých zvířat, kvůli modním doplňkům, ale což. Co mi krom, věčného skákání do menu, kvůli výrobě, vadí nejvíc je sice fajn skill s odtahování zabitých, ale jako není to moc dělané na fps pohled, nevědět kam je táhnu, nebo se to dá někde přepnout do 3rd pohledu.

Mimo to jsem psal na support ubi, že se nepřipisují v Uplay Clientovi akce, i když je zřejmé, že jsem je získal. Nestalo se to někomu, že u ubi her, které jedou přes tu jejich zbytečnou a šílenou aplikaci, nepřipisovaly Akce (Actions).
@Borghal (06.01.2015 17:30): On asi myslel, že to házeli do podobné ankety jako teď o dalším FC:)

Jinak já bych nejradši z těch viděl asi Aljašku. Nejsem zastánce Sci-fi a budoucnosti, stejně tak válečné prostředí mi k této hře moc nesedí. Ale taková Aljaška, všude můj oblíbený sníh, atd, mohlo by být zajímavé. Stejně tak by však mohlo být zajímavá např. Střední nebo Jižní Amerika, něco jako byl např. Boiling Point: Road to Hell nebo např. různé Cčkové filmy s Chuckem Norrisem (Delta Force, The President's Man), to prostředí té Kolumbie, a toho vrchu jižní Ameriky by taky nebylo špatné.
Škoda že většina těch nápadů jsou úplné blbosti až na Aljašku a Peru... Ano, Blood Dragon podle mne byla p***vina navzdory tomu, že filmy na které to odkazuje mě baví. A všechny ty alternate universe návrhy mi přijdou blbé úplně stejně. Když už to musí být stejné jako předchozí díly, ať jdou podle tradice série ve stopách současnosti.

Někdo sepsal seznam všech dnešních "in" světů bez ohledu na to, jestli to k FC sedí nebo ne.
Zase se mi líbí ta přímost. Je to kalkul, tak daj cílovce hlasovat kde to chtěj mít. Lepší než tvrdit jak to dělaj od srdíčka.
Dobrej špageti western si v takhle mainstreamovým podání nedokážu představit.
@Hydr0gen (06.01.2015 09:37): Jop, dinosaury milujem od Cesty do praveku od Zemana. Videl som to ako 5 ročný a potom prisiel Jurský park a totalny dinosaurí BOOM. Nove FC a dinousary je pre mna velmi pritazliva tema.

@Jack_Dark (06.01.2015 10:31): @Walome (06.01.2015 10:47): Aj podla mna to velmi koncept menit nebude, kym je to uspesne a ludia to kupuju, tak to bude zachovane.

Ale zasa velmi atraktivna tema je aj WESTERN, som velky fanusik westernov a Peruanska dzungla je tiez zaujimave prostredie.
Jojo, stereotyp dohnal už i mě, už plním jen hlavní mise a to, co musím (věže, outposty).
Po čtyřce asi snad nikde, spíš bych překopal celej herní systém nebo poslal značku dál. Takhle z toho bude další AC :/
Byl bych pro Aljašku, kdyby vymysleli nějakou mechaniku, která by jí oživila. Hustá amazonská džungle by mohla být taky zajímavá a i odlišná od FC3 (samotná Amazonka by mohla hrát různorodou roli). No a z těch absurdnějších... rád bych viděl delšího a více do detailu propracovanějšího Blood Dragona nebo mé oblíbené dinosaury. Asi nejlepší variantou by byl FC5 v Amazonii a přídavek FC5: Bloody T-Rex. :-)
A ake prostredie by ste si teda vybrali pre dalsie Far Cry ? Nieco z ponukaneho zoznamu od Ubisoftu?

Far Cry odehrávající se na Aljašce, kde se musí přežít v extrémní divočině
Far Cry odehrávající se ve futuristickém, sci-fi zasazení na jiné planetě
Far Cry odehrávající se během Vietnamské války v 60. letech 20. století
Far Cry odehrávající se v Peruánské džungli, kde se vyrábí a rozváží kokain
Far Cry, ve kterém můžete bojovat proti upírům nebo se s nimi spojit
Far Cry ve stylu špagetových westernů zasazený do Ameriky 19. století
Far Cry odehrávající se během zombie apokalypsy
Blood Dragon 2: Pokračování Blood Dragon
Far Cry odehrávající se post-apokalyptickém světě ve stylu Šíleného Maxe
Far Cry odehrávající se v současnosti na ostrově s dinosaury ve stylu Jurského Parku
Far Cry odehrávající se v Šangri-La z Far Cry 4

alebo nieco vlastne? co by to malo byt?
@Garret (05.12.2014 11:48): Je to docela otrava, protože pak Ti to furt hlásí plnou peněženku a moc nechápu tu věc, že něco vezmu, ukáže mi to peníze a pak ještě tu věc můžu prodat.

Celkově mi nedává smysl dávání zbraní zadarmo atd., celou hru lze dohrát se základní výbavou, to ostatní je jen pro paráda a nevidím problém v tom, kdybych si za to musel zaplatit.

Ještě mi zezačátku vadilo vozidlo na každém kroku, ale celkově mi to pak všechno sedlo a teď už to beru jako prostou arkádu :)
@Garret (05.12.2014 11:48): Ako kde, v Assassin's Creed 3 bol problém zarábať, aj vďaka dosť zvláštnemu ekonomickému systému, ktorý poriadne nefungoval. Ale to môže byť jedna z mála výnimiek.
@becki_tu (05.12.2014 10:58): Ekonomickou složku dost resi Ziggyho mod, diky kterému vydelavani peněz ma smysl. Stejně tak ve čtverce jich je hromada a není si za ne co kupovat. Ubisoft ve svých hrách nechává kapsy peněz plne porad.
@M.a.t.t. (27.11.2014 13:02): Není to potřeba. Ale zrovna teď jsem hrál vedlejší misi Father's Burden, kde je potřeba vyhrát prachy jednomu chlápkovi. Ale zrovna tady to bude asi našvindlovaný tak, aby se s tím hráč zbytečně nenervoval...

Jinak je to jen zajímavé zpestření hry. Peněz mám, že nevím co s nima, takže není potřeba začínat s gamblerstvím :))