Luxusni hra :) takhle me hra nebavila od dob prvniho borderlands :) dokonce to taham na vysoky detaily :)
@Chuck (29.11.2012 22:06): No spíše to je dvojka. Je to daleko reálnější, ale mně ani FC a ani FC2 nebavilo. Tohle je fakt pecka. Hraju to už 14 dní a pořád mě to baví, jen jsem musel vyfiltrovat věci, které se pořád opakují.
Jestli se to zábavností blíží vynikající jedničce tak asi není co řešit... resp jen to, na jakou konfiguraci mám upgradovat počítač :D

Jak je na tom nepřátelská AI? Právě v jedničce byla na dost slušné úrovni.
@Paul (29.11.2012 22:13): Skor by som ocenil "ziadne dementne nadizajnovane respawny ako FC2" nez "ziadny mutanti ako FC1". Takze mi to vychadza zatial ako FC2 orezany od vopruznych pi**vin a navyse upgradnuty k dobremu - safari hunting, skill trees...." potencial to ma, urcite to casom skusim.
@Chuck (29.11.2012 22:02): Má to otevřenej svět jako z dvojky, ale silnější příběh a tropy jako z jedničky. A naštěstí tu nejsou žádní mutanti a podobná havěť. Jen zvířata a lidé.
Zatim je to paráda, nutno ale dodat, že tomu neuvěřitelně nakládá parádní soundtrack... a samozřejmě obrovskej život ostrova :)
parada ten Far Cry 3 , som siel lovit tapiry a som plaval cez taku lagunu, som sa bal ze tam bude krokodyl, som vyliezol z vody a len pocujem taky divny zvuk a on na druhom brehu chytil nejaku gazelu...mi odlahlo :D potom som siel na druhy breh som plaval a dufal, ze je nazraty, nebolo ho vidno, a zabil som tapira, strelbu poculi straze prisli to tam hliadkovat a z dialky som ich pozoroval a uz na nich striehol krokodyl vo vode :D............a mna napadol tiger odzadu a zozral ma :D
Takže pecka je to!!! Som uplne zabudol na okolity svet na 2 hodiny, ale uplne :) Skusil som single kampan a urcite to vypada zaujimavo - pribeh bude zaujimavy, Vaas ma šancu byt najlepšim zaporakom za poslednu dobu, grafika krasna, situacie nečakane (prestrelky vojakov, komodo jaštery napadli nepriatelov a všetko možne)...........skusil som multak - team demolition a dost je to ťažke, treba do toho prist, ale mapa nejake ruiny nadherna, krajši multak som asi ani nevidel.

Tolko zatial moje dojmi. Neskutočne sa tešim ked sa na ten ostrov znovu vratim :)
GMG verze už je venku. Nastavení grafiky zatím zajímavý teda. Když dám preset ultra v dx9, tak to jede 40 fps. Když nechám ultra, a jednu jedinou položku "post fx" dám na medium, tak mám 60fps. Rozdíl je v SSAO, jinak žádný nevidím.
Ještě testnu nové ovladače.

Jinak hra vypadá opravdu dobře, ze začátku. Hrozně se mi líbí že Jason (konečně!!) mluví.
A Vaas je fakt pěkná svině :-)
@Bodkin (28.11.2012 14:39): To mi také došlo :).

Ale ostatní parametry jsou tak tragické (nejhorší skákací sekvence v dějinách videoher - vyskočit do té průrvy ve stropě!, ripoff SS a umírajích vědců...), že jejich zmínění nepřipadá v úvahu.
Už ti Ubisofti opravili nějakým patchem spawnování v FC2, nebo je to pořád stejné ?
Teda... dostávají se ke mně kusé informace o rozloze a herní náplň a jsem zvědavější a zvědavější (schválně si nečtu nic podrobného, aby mi zbylo nějaké to překvápko) ... teď už jen aby to přišlo v pátek a já se na to o víkendu mrknul :)

Ale teda těch tropickejch ostrovů jsem na můj vkus prošel až až...
2 mazar1234: Ale ono je to vážně jednodušší. Hlavně zvířeta, které potřebujete na výrobu předmětů a živou ve vodě, je jednodušší střílet z člunu s těžkým kulometem. Více pak v recenzi.
@mazar1234 (28.11.2012 08:37): Mě se FC2 líbilo hodně a štvaly mě v podstatě jen ty respawny a málo fauny, FC3 má tohle opravené/dotažené plus kvalitně napsaný příběh a postavy...tenhle rok to určitě bude nejlepší střílečka.
@Paul (28.11.2012 07:46): No musim povedat ze principy su v zasade podobne ao FC2, ALE boli odstranene prave tie debilne-vopruzne-kretenske-sracky ktore z neho robili tu neskutocne otravne nudnu hru.

Verim ze po case bude FC3 dost repetetivny a cloveka omrzia postranne ulohy, ale aspon ho to donuti plnit hlavny quest. Zatial to vyzera pomerne hratelne a urcite ma potencial podstatne lepsej zabavy ako FC2. No ziadne 100% to iste nebude, ale nevadi asi tomu dam sancu.

BTW> som skoro odpadol ked v tom videu zahlasil
....hunting in a large car with a huge machine gun works pretty well...

...no, polovnik ako ma byt.
Bohužel musím s Pavoukem souhlasit. Mám odehráno cca 2/3 hry a kdyby to byla koridorová střílečka, tak by udělali líp. Takhl je celé napětí z výborného příběhu celkem slušně rozmělňováno postranními úkoly, které jsou, po pár hodinách, pořád na jedno drdo.
@pavouk2 (27.11.2012 00:04): Problém BioShocku je v tom, že to není moc dobrá "střílečka". Na Far Cry (2) se toho dá kritizovat možná dost, ale střílení opravdu ne. Tj. pokud chceš akční dobrodružnou hru, tak tu může být asi nějaká lepší volba (třeba Uncharted?).