@Chuck (01.12.2012 22:33): Jde o to jak tě to chytne, mě core gameplay baví hodně, takže dělám i vedlejšáky, prozkoumávám, zabírám outposty, teď jsem hrál hodinu pokr (perfektně zpracovanej)..mám nahráno odhadem 8 hodin, a z příběhových misí asi pět z třiceti nebo kolika.
@Chuck (01.12.2012 22:33): Tak tady je celá ta zápletka podstatně kratší, ale narozdíl od jedničky, zde je spousta vedlejších úkolů, které i po dohrání můžeš plnit a ono ve finále ta herní doba bude dost stejná.
@sxg (01.12.2012 17:56): Baterka se mi rozsvítí sama když jsem v jeskyních, ale v noci se nerozsvítí, ikdyž to ani není potřeba jak je vidět.

Jinak další věc co mě štve, nejde nastavit hlasitost hudby - buď on nebo off.
Takže jsem jí prostě musel vypnout komplet. Což je fakt veselý. Ubisoft - 600 lidí dělá skvělou hru, ale přesto je plná debilních chyb a nedostatků.
Čo je to DLC? To ako datadisk vyšiel ešte pred hrou? :D
PS: Chápem neriešim, budem proste v tme.
@kristmeister (01.12.2012 15:29): Měl jsi používat zbraně od dealera..zasekávaly se hlavně ty zrezlé nalezené..působilo to skvěle.
Těchto prvků je mi u FC3 fakt líto, protože je to jinak fakt skvělá hra...
Přitom když hru vyfotím printscreenem, tak se screen udělá bez HUDu...a o kolik lépe to vypadá:

A při hraní bohužel, debilní minimapa prostě bude strašit. I to jak ukazuje všechny ty bedny s věcma - kam se podělo nějaký hledání ? Sakra proč to nejde vypnout ?

@Fg (01.12.2012 15:54): Zabírají startovní pozice a dáli Bůh a Gustav Husák, tak nebude třeba měnit hodnocení.

Ale já také občas hodnotím hru před dohráním, třeba z toho důvodu, že ji dohrát nehodlám.
Na druhou stranu tu ale je jiná novinka, která mě osobně neskutečně baví - LUK! :)
Mě teda když pominu ten hroznej HUD a UI obecně ještě štve že tu chybí leaning, prone, holster weapon...že nemůžu vytáhnou mačetu klasicky jako ve dvojce...že už se zbraně neničí a není možný aby bouchla zbraň v ruce..tyhle všechny prvky by to dost zlepšily a oživily.
Nevíte někdo, když hru dohraju, zůstane mi otevřený svět, ve kterém budu moct dodělat vedlejší questy nebo až skončí dějová linka, tak konec a už se k ničemu nedostanu?
Až tomu někdo dá nulu, tak kristmeistra odvezou rovnou do márnice. :D
Kristmeister dává stovky i těm největším sračkám, on má tu stupnici jakousi posunutou:).
jezis to sou ignoranti ty dva...omg, jak tomuhle muze nekdo dat 60%, to by snad ani Eru a Bodkin neudelali
no zatim to vypada dobre, ale prvni mise a bam, nemuzu vystoupit z auta. protoze jsem menil nastaveni klaves. wtf.
toz je to mistama nejake divne, ale zda se to bude docela dobre :)

Ubi ma ale uz od prvniho Assassina tradici prinaset dobre napady, ale zabit je spoustou blbosti a repetitivnosti... uvidime
Doporučuju v menu vypnout weapon tagging nebo jak se to jmenuje. Vypne to ty obrysy nepřátel.
Jo ten HUD a taky nemožnost schovat zbraň mi rve oči, zabít debily z ubisoftu co tyhle věci podělaj.
@GodOfTheSick (30.11.2012 16:32): Aaaa, konecne nejake triezve postrehy. A to tu nikto este nespominal to co VELMI kritizoval v tom videu niekde nizsie, to predavanie ingrediencii po jednotlivych okienkach bez moznosti "sell all".

Ale to s tou jednou aktivnou misiou znie dost debilne (akoze debilna featura hry).
Lze nějak zmenšit hud? Lze nějak vypnout všechna ta blikátka? Včetně šedých siluet nepřátel schovávajích se za zdí?!

A to jako lze mít aktivní pouze jeden úkol? A když ho zruším a chci ho znovu začít, tak musím běžet na jakési aktivační místo (samozřejmě dávno zapomenu kde je) přestože úkol samotný se odehrává úplně někde jinde!?

Vypadá to skvělě, ale je to teda dosti zdrbaný. Quicksave samozřejmě nikde...
Je to naozaj paráda, asi najkrajšie vypadajúca hra momentálne a ešte aj dobrá optimalizácia. Toto bude dobrodružstvo na desiatky zimných hodín. :)
To čo som na prvom Far Cry miloval (prvé misie bez mutantov) je tu všade a je to obrovské, živé a slobodné.