jaj, tak dneska jsem zjistil, ze jsem si docela zbytece koupil na niperku lepsi optiku, protoze s prenastavejma klavesama jednoduse vyssi zoom nezapnu. Profackovat tu linou svini ktera mela na starosti bindovani klaves.

Ale jinac skoro hotovy prvni ostrov snad a to robim skoro vsecko a zatim to navzdory vsem tem snaham pc verzi rozkurvit porad celkem bavi.

Ad grafika, sice to vypada hezky, ale na to ze Crysis 1 vypadal monhem lip x let zpatky by to mohlo vypadat lip, nebo aspon lip bezet.
haha a ta mise se zdrhanim z horiciho domu (!!!) a naslednej unik v dzipu se strilenim z granatometu (!!!) musela bejt nejaka parodie nebo co :))
@montana (02.12.2012 20:40): Tak však ti hra vysvětluje, pokud si tam teda už došel, že se v tomto způsobu života našel však na tom ostrově taky zůstane a budete se tomu věnovat dál, ale upřímě. Která hra má reálný děj? O tom tak trochu hry jsou ne? O čem by to asi tak bylo, kdyby si celou hru strávil utíkáním před válečníky a krčením se v koutě jen proto, že ti vývojáři chtějí naservírovat reálný děj. Není lepší překousnout, že je to trošku sci-fi, ale pobavit se?
Mno, tak po asi trech hodkach me to nijak zvlast nevzalo. Spousta veci fajn, dobre napady a pokus o "filmovy" pribeh s hudebne podkreslenymi momenty dobry. Az na to, ze ten dej je zatim hroznej a "valecny" tetovacky desna ptakovina. Hlavni d-bag hrdina, v zivote nemel zbran v ruce, nevadi, dame mu tetovani a je z nej zabijak a vsechno bude kydlit bez mrknuti a dotazu. Aspon, ze obcas promluvi.
Fakt cim lepsi grafika, tim okateji debilni hry zacinaji byt. Zvlast po seriozni dvojce zklamani (ocekavany).
Taky se imho nejak vytratil uzasnej pocit z prestrelek ze dvojky. Kamsi se podel krasnej zvuk strelby a echa.
I kdyz dvojka mela spoustu chyb, pro ktery jsem ji nikdy nedohral, tak se mi zatim libila mnohem vic nez tohle. Tohle mi prijde strasne radoby libive pro 16+ s nekolika propracovanyma prvkama. Ale treba jeste zmenim nazor.
Komu to na AMD nejde plynule, viděl jsem někde, že na driverech 12.8 to běželo tak o 10FPS lépe...
@Clorky (02.12.2012 16:17): A Max Payne 3, ve kterem nemuzes zapnout full nastaveni (predevsim AA) bez vice jak 1.5 GB na graficke karte.

Clorky ma naprostou pravdu, mutanti jsou nejvic na hovno. Krom nich ma ale FC1 i debilni arzenal zbrani, resp. on neni tak spatny, ale ty zbrane se strasne spatne chovaji. Takhle spatny pocit ze strileni jsem mel jeste tak v nejake budgetovce. Dvojka je v tomto ohledu mnohem mnohem dal.
@Nons3nse (02.12.2012 16:30): Jednotka je zalozena na uplne inom style gameplay takze ta sa ti oplati vyskusat.... nema vobec nic spolocne s 2-3.

FC2- urcite nestracaj cas s touto srackou a chod do FC3 ktore ponuka podobny styl ako FC2 ale je orezana od debilin z FC2 a navyse este aj vylepsena o nejake veci takze je to jasna volba.
Šestijádro a čtyřjádro prakticky není rozdíl ve hrách, jelikož skoro všechny hry dokáží využít pouze 4 realná jádra.

Jakou grafiku má? Dneska i lowendové grafiky mají 2GB, a to nemluvím o tom, že rozdíl mezi 1GB a 2GB ve hrách na grafice je nepatrný, co já vím, tak jediné dvě hry, které zatím dokázaly využít kapacitu 1GB byly Crysis 2 a BF3 (1300MB myslím).
Crysis 2 mi jelo na ultra, tohle podává stejnej výkon na high -> ultra je nehratelné.
Hmm, pochodím aspoň trochu s Athlon X2 3800+, 3GB RAM a HD 7770, nebo mám čekat až na upgrade compu?
(Far Cry 2 bylo v pohodě, Crysis 1 taktéž)
Hratelnost je zábavná i když se trochu děsim když vidim jak je ta mapa velká. Tedy ona zas tak velká neni, ale už jedu třetí sektor a je to vlastně o stále tom samém. Ale jo bavim se takže zatim dobrý. Neodemikaj se mi skilpointy protože příběh jedu dost pomalu což je fail. Grafika je pěkná. Na CryEngine to ale nemá. Na druhou stranu se to hýbe líp. Interface je příšernej WTF-1. Tu sbírací prodávací část moc nechápu a z čeho jsem ale fakt mimo je množství těch beden, který navíc vydítea a ani nehledáte - WTF-2. Za zvířata palec nahoru. Fuck off tiger!!!
Mám podobnej procák, tak to snad bude v pohodě. Podle hodnocení to vypadá, že to bude vedle Dishonored a třetího Maxe Payna žhavej kandidát na GOTY(ME3 je asi mimo hru).
Mám edíciu deluxe zo steamu a má obsahovať všetko čo sa dá + nejaký artbook a soundtrack , ale kde to nájdem? som prehladal vsetko. Nechapem
V jedné recenzi jsem četl, že vedlejší úkoly jsou tak boží, že odvádí pozornost od hlavní příběhové linky. No teda zatím jsou všechny vedlejšáky jenom o tom někam dojet autem na čas nebo zabít šéfa pirátů nožem...
@kristmeister (02.12.2012 00:09): Já netuším kde jsi vzal ty počty, které jsem údajně podle tebe spočítal já, ale ty asi nepochopíš nic co se ti člověk pokusí vysvětlit, aby se z tebe stal při nejmenším slušný člověk. Nedá se nic dělat vzdávám to. Mimochodem já studuji Gymnázium, kdežto o tvém vzdělání vedu pochybnosti. Pravděpodobně automechanik a nebo jiný z těchto pro mozkovnu lehčíš oborů, každopádně ti přeji hodně štěstí do zbytku tvého života a doufám, že si to srovnáš v hlavě do pořádku. Tím z mé strany končím, nebudu nadále zahlcovat diskuzi k Far Cry 3 příspěvky ve, kterých se ti snažím vysvětlit, že jsi nedozrálý a pravděpodobně okolím nepochopený kluk. Je mi tě líto.
No ok, celkove hezky, ale interface je debilni, noc je den s modrym filtrem, plus porad bugy hlavne kolem nastaveni klaves a uPlay me zacina srat. A tak nejak me sere ze uz mam skillpointy navic a porad nemam odemceny dalsi skilly nez prvnich asi 5 z kazdyho stromu.
@kristmeister (01.12.2012 23:49): Tím se snažíš naznačit, že ty, který se chováš a vystupuješ jako pobertou procházející floutek od vedle, téhle nebo jakékoli diskuzi intelektuálně stačíš a já ne? Tak to se vám pane Ing. Kristmeister musím omluvit a sklonit poklonu před vaším chytrým úsudkem. Jakož-to mladý kluk, který se dříve choval jako ty tě, chápu máš potřebu být ten, který je nejlepší a všechno ví, ale já jsem dospěl kdežto ty jsi myšlenkami stále v páté třídě na škole v přírodě. Dospěj a poté diskutuj zde, ale dokud nedospěješ diskutuj si se sobě myšlenkově rovnými. To znamená první stupeň základní školy. Ber to jako radu od přítele a ne jako urážku od nepřítele.