Nevím, jestli by mě tak strašně moc znechutila, ale je pravda, že stereotyp se tam asi dostaví, protože i Boiling point mě pak zabíjel, když jsem jezdil jak blbec po celé mapě tam a zpátky :-) Ještě jak jsem roztřískal auto, tak jsem se fajně prošel, tak to jsem byl totálně nervní.

Respawn? Fuj, ten nenávidím a v Boiling pointu to byla věc, co mě pekelně štvala.

Jo, to prostředí mi připadá ve Far cry 2 celkem fajn, ale na první díl ani zdaleka mít nebude a jestli má tahle hra vůbec nějaké interiéry, tak těžce pochybuju, že takové jako v prvním díle.

Jo, tyhle dvě hry (první a druhý díl) asi moc společného nemají no.
Pivo: Jasně, FC2 je opravdu "bezpohlavní" hra, být tebou, nekupoval bych.... Potenciál hry je úžasnej, ale trestuhodně zahozenej a spláchnutej do kanálu stereotypem a nudou.... Hlavně nevím, proč se to vůbec jmenuje Far Cry 2, když to nemá nic společnýho s prvním dílem, je to úplně v jiné části světa, nedělal to ani CryTek, není to v pralese ani v karibiku, ale v Africké savaně/buši..... hlavně respawn na waypointech je totální zabiják této hry... Měli by si vzít příklad od tvůrců Stalkera, co se dá všechno nacpat do obrovského světa, jak ho vyplnit ůkoly a zajímavostmi......... Tahle hra je podle mě naprosto zbytečná na herním trhu.... Možná jako odstrašující příklad je to dobrý..
Na pytel konec :-( :-D
Tyhle konce vážně nemám moc v lásce, ach jo. Proč zrovna Far cry 2 dá na konec takovou capinu....

Jinak o hře tak trochu uvažuju, ale furt nevím. Zatím dohraju spoustu jiných her a až bude období sucha, tak uvidím, jestli zkusit i tohle.
No, snad to nebude ostatnim vadit: Na konci, když jsou prakticky všichni mrtví, hlavní hrdina narazí na Šakala, se s nim spojí. Pak se zbavěj všech vůdců frakcí a plánujou vyhodit do povětří skálu, jež zavalí vchod do údolí. Hlavní hrdina na to naprosto tupě přistoupí, navíc pod Šakalovou podmínku, že musejí oba dva umřít. Hráč dostane tedy na výběr, zda-li odpálí skálu a přirozeně se tak zabije, nebo pomůže civilisty propašovat díky kufříku diamantů a prostřelí si potom kebuli.
Kubulus: Zaspoileruj, nebo mě dh poštou spoiluj :-) Nevím, jestli se ke hře dostanu, ale spoilery mi nevadí.
Jako, Boling Point má mnohem víc možností jak se zabavit, zároveň má ale i mnohem více bugu. Far Cry 2 je takové funkční vyladěné, technicky vyšperkované, na první pohled naprosto bombastické. Bohužel, příběh je naprosto bezcharakterní, hráč je jen kus hadru, kterej za prachy zametá, to beru. Všechno je stereotypní, vedlejšky jsou prakticky uplně identické. A navíc ten konec ... ouha. Když je někdo po celou dobu prodejnej zkurvysyn, kterej zabijí naprosto z nezájmu, proč se na konci zachová tak hrozně neprofesionálně? To je mi záhadou.
První Far cry se mi líbil kvůli pěkných animací, grafiku jsem měl na minimum, takže tu neřeším :-) A hlavně kvůli pěkného střídání interiérů a exteriérů. Dále zbraně byly netradiční a dokázaly zaujmout, dopravní prostředky byly užívány na správném místě a pěkně zapadaly do misí. Prostě ta linearita tam byla provedená skvěle.

U druhého dílu to asi tak slavné nebude no.....Co srovnání s Boiling pointem? Prostředí Far Cry 2 u mě jasně vede už jen, když se podívám na nějaké gameplay videa, ale co ten zbytek?

Doomcze: Jo, já bych to též bral jako srandu.
Pivo: Nuda to je. I příběhovky a o vedlejškách ani nemluvě. Navíc to není vůbec o příběhu, všechno tam působí až moc bezpohlavně.
Jenom, aby se o tom borcovi nerozpoutala diskuze jak na jednom nejmenovaném fóru, kde to šlo opravdu do extrému (podle některých, podle mě to byla sranda).
No, jediné argumenty na té recenzi jsou, že hra je stereotypní a děláte furt to samé, ale trošku se s tím opakoval :-)

Jinak se dívám, že tady hra nemá zrovna nejlepší hodnocení, zajímalo by mě, jestli by mě chytla.
Prostředí je furt samá jungle, to si dokážu vybavit tak nějak, ale zajímalo by mě, jak jsou na tom úkoly. Je pravda, že hry typu Boiling point zrovna moc nemusím a po 20ti hodinách se začínám šíleně nudit a nějaké auta a vychytávky mi moc nepomůžou.
Video recenze je naprosto otřesná, toho blbečka bych upálil. Mě se FC2 taky naprosto nelíbí, ale okecal bych to trochu jinak.. Hlavně je tam hodně cítit zhýčkanost tady těch "teenegerů", což mě docela vytáčí...
zdenous: Pokud je tu v FC2 pro tebe obrovský(ale opravdu obrovský) svět, tak ti doporučuji si zahrát Fuel. A ten nejenom, že je velký jako čtvrtka Čr, ale je zároveň i krásný (oko neurážející :-))
Ještě jsme od něj našel recenzi na memento mori a ta už je o třídu lepší, jen tak dál a třeba se ty jeho recenze někdy začnou dát poslouchat xD
To jo, tiscali si může ty svoje videorecenze strčit někam a najmout tohohle borce. Taky jeho recenze na wowko stojí za povšimnutí
Mě nejvíc dostalo to "koho by to bavilo, začíná to, že jste v Indii a tam pobíhají ruzní lidičky, prostě nakažený malárií a vi se prostě taky nakazíte" :D
pirát jeden :). Leda že by tedy ukecal prodavače že vyhovuje věkovým restrikcím hry... ;)
popkec: Ten kluk je třída! Uplnej novej Tuček :-) Nejhorší na tom je, že to myslí vážně.
Ten konec je jedno velké utrpení. Pořádně netuším, co tím chtěli vývojáři vlastně říct, každopádně dokonale ničí hráčovu po celou dobu rozvíjející se reputaci prodejné děvy. Šakal ale blbej rozhodně neni, narozdíl od hlavního hrdiny. Nechat sebou takhle vydrbat!
Já myslel, že ten kámoš to hrál na compu, no to je fuk :-)
Hodně na to ukládání nadával, že prý to jde jenom v těch safehousech.
Ukládat jen v safehousech, tak tu hru po půl hodině vypnu a už se k ní nevrátim. Vzhledem k tomu, že i když jsem od nepřátelskýho tábora pěknou dálku, vezmu snajpu a odprásknu prvního, zbytek to po mě začne nekontrolovaně šít třeba z brokovnic i na půl kilometru a pořádně mi ubírat.
Pivo - jo, v PC verzi jde ukládat kdykoliv včetně quicksaveu, v konzolovejch jenom v safehousech.
Jeden kámoš říkal, že tam jde ukládat pouze po misích, takže je tu i quicksave jo?
A to i v základní verzi nebo s patchem?
Nj tak nemáš furt dělat quicksave : ).Máš to hrát tak jak autoři zamýšleli - na Hardcore a sejvovat jenom v safehousech a na tu samou pozici : ).
no pokud máš originálku tak zkus se zeptat na popoře, ale stejně ti asi neřeknou nic víc než klasický nainstalování novejch kodeků, patchů a ovladačů...
Caute,mam prejdenych 23% hry.Chlapik,ktory je pri vstupe do velitelstva UFLL mi povie informaciu,ze na pile drzia nejakeho cudzinca.Takze dostanem novu misiu zachranit cudzinca z pily.

diky
Ide o to:nech robim ,co robim,ci idem po tichu,alebo ich na pile pozabijam hned,proste dvere do toho domu neotvorim.Z jednej strany domu su dvere zablokovane plechom a k druhym je volny pristup.Ale ruku pre otvorenie dveri sa mi neukaze nech robim co chcem.Mal som ang.verziu s instalovanou cestinou,tak som si myslel,ze je to nejaky bug,tak som hru preinstaloval,nechal anglictinu,nahodil save,vyskusal a nic{stale sa k tomu cudzincovi nedostanem}.Tak som si vcera zabezpecil cesku verziu hry,nahodil save,ale zasa nic.Neviete mi niekto poradit co tam spravit?¨

diky
Ta víkendovka na Xzone je podle mě k ničemu, na megahrách a game.co.uk je za tuto cenu normálně.
no řek bych, že mnohem trvanlivější a propracovanější MP má CoD4 a v našich končináho ho hraje i více lidí.
No o tom vim(nebo pevně věřím), že bude o víkendu FC2 =) tak proto se ptám ;)
jestli chceš kupovat, tak počkej na víkendovku na Xzone (jestli to bude FC2)
tak to patříš samozřejmě k menšině mezi těmi násilníky co hrají PC hry :)
Bohužel my nežijeme v Americe. Tedy nevím jak vy, ale já nespím s polštářem pod nějakým SMGčkem a na nočním stolku nemám nabitou M4ku a už rozhodně nemám ve sklepě malou střelnici :-D
Ale když si vezmete tu zprávu, tak je to vyloženě zaujatý článek. V prvním odstavci napíšou, že den před tím 2 hodiny hrál FC2 a v posledních odstavcích jen tak mezi řečí zmíní, že se léčil na deprese, ve sklepě má jeho otec údajně střelnici a vlastní 15 zbraní a 4600 nábojů.

Z toho článku mi vychází, že kdyby se autor dostal na tuto stránku, tak by se asi po večerech začal pomočovat ze strachu, že se celá databáze her jednou sebere a postřílí půlku republiky :-)
Docela jsem dostal chuť si po pár měsících FC 2 zase zahrát...jdu vyhrabat dvd.

A ZLIKVIDOVAT CO NEJVÍCE LIDÍ!!