Tak dohráno :) Musím přiznat, že mě to fakt hodně chytlo a že je to lepší než Fallout: Resurrection, ale můj patriotismus mi nedovolí snížit Resurrectionu hodnocení, abych to reflektoval :)
Jenom jsem moc nepochopil ten prolog s obviněním Richarda Graye... (není to spoiler, je to hned na začátku)
@John Mirra (12.10.2022 20:35): To jsem nevěděl :-) Jinak mě ale popravdě docela vyhovovalo procházet hrou sám, byl to zase trochu jiný zážitek.

Co se týče toho nošení věcí, na které se nějaké to NPC vždy hodí, tak je zvláštní, že do žádného z Falloutů nedali nějaký ten povoz, který za sebou táhnou návštěvníci Bartertownu na začátku třetího Mad Maxe :-)
@John Mirra (17.06.2022 18:31): Ha, Olympus 2077 neznám, že by další mod, kterým zabiju týden života? :) Jdu hledat :) Jinak FoN doporučuju, měl jsem z něj dobrý pocit narozdíl třeba od Ressurection, kde na mě dýchala beznaděj a deprese.
@Han22 (komentář): Dobře, hodně jsi mě navnadil, dám si to do seznamu na zahrání... relativně nedávno jsem hrál Olympus 2077, ten byl docela dobrý, ale český Ressurection mi přišel mnohem lepší. Tak snad FoN taky nezklame :)
@adam.kulhanek (17.06.2022 12:27): Určitě zkus, můžu jen doporučit. Rozhodně to na pár dní zabaví. A překlad... no já nejsem žádný extra angličtinář, ale podle mě dobrej. Nenarazil jsem na žádné extra velké nesmysly, pokud ano tak nejspíše jen něco, co jsem si domyslel. O něco horší je angličtina v návodu, bez nakukování jsem se občas neobešel a občas sem opravdu nechápal.
Výborná věc, zatím jsem nejspíše na samém začátku (nějaké ty vesnice, vojenská základna, Reno), ale duch Falloutu se vrátil!