Zrovna ke kýválkovi (fakt krásný slovo) by mi ten pan i sednul :)
Přišel jsem teď z pííva a docela upřímně se nad panem Kýválkem zasmál:))). Zlatá angličtina fakt...
@Jab (08.06.2018 13:43): Musím prásknuť na Bodkina, že je jedným z prekladateľov oficiálnej verzie, aj keď vôbec netuším ako mali rozdelené texty a kto je zodpovedný za Yes Mana. o:-)
NCR není policejní stát, představuje snahu o obnovu předválečného stavu s tím dobrým i špatným. Její největší problém bude asi klientelismus a byrokracie.
@Tommywise (07.06.2018 14:25): Ne, pan House neovládá NCR ani zdaleka. Drží si svým způsobem všechny strany dost daleko od sebe a v šachu, proto je Vegas neutrální zóna. Jeho cílem je jen jeho moc a v tom mu NCR i legie překážejí. Chce je tedy svým způsobem v koutu obě, pokud je nechce rovnou zničit, protože ho obě dvě frakce ohrožují (a když jedna z nich dobyje přehradu, tak už House ani moc nepotřebují).

Proto taky House tak moc chce čip. Chce ho samozřejmě pro sebe, ale samotná existence čipu znamená jednu věc: pokud ho dostanou NCR nebo Legie, tak je s panem Housem konec.
@Jab (06.06.2018 12:37): co sem zjistil ted kdyz sem v tom Stripu a poznal sem toho Majitele, tak jakoby to byla obrovska konspirace kde Majitel je na spici pyramidy jako nejaky Illuminat pod kterym je NCR ktere je neco jako 'policejni stat' skrze ktery si Majitel ridi chod sveta... Me prisli jako dobri ti nasledovnici apokalypsy aspon z tech par rozhovoru s nimi nebo co druzi o nich rikali.
@Tommywise (06.06.2018 12:14): Dobrý není nikdo. To je na tom skvělé. A NCR není nudná šeď, neboť obsahuje široké spektrum charakterů s velmi různými motivacemi. Byť tak jde o stát nakažený korupcí, velikášstvím, fašounstvím a beznadějí, tak je to určitě (i díky uvedenému) nejvíce "lidská" frakce. Když reflektuji New Vegas jako návrat civilizace spíše než post-apo, tak vždy hraji za Kurýra, který veden stejným záměrem (návrat civilizace do Mojavské pouště), NCR v drtivé většině případů pomáhá. Dokonce tuhle možnost volím i spíše než jízdu na vlastní triko, která je mi samozřejmě také sympatická. Líbí se mi pak i důsledky, neboť vítězství NCR má své tragické oběti, což je smutné i logické. A zase to při dalším hraní stěžuje volbu.
@Jab (05.06.2018 22:00): ja tim ze sem napsal Markuse a nasledovniky apokalypsy jako ty zbyle 2 hlavni strany ale ze bych sel k nim ale protoze vim ze nemaji ve hre vliv prave proto pisu ze z tech 3 (RNK/Cesar/Strip) nevnimam jakoby z nich byl dobry...snad jen RNK...ale to sem mel pocit jen ze zacatku hry
@Tommywise (05.06.2018 21:43): Přesně tak DLC až ke konci, i když takový Honest Heart můžeš prubnout klidně i během hry.
A pokud si teprve vzal Bennymu čip, tak tě čeká ještě dobrý kus cesty hlavními questy.
taky nekdo po ziskani perku pruzkumnik prohledaval jedno misto za druhym? XD

citim ze sem na konci hry (zabil sem toho Bennyho a vzal mu ten zeton) a proto je asi cas na ty DLC ...jenze ukladat lze u me jen quick savem a u Falloutu 3 protoze sem se v jednom DLC zasekl a nemel ulozenou pozici predtim zasekem, tak sem musel F3 predcasne ukoncit...

Proto nechcu aby se to opakovalo a kvuli DLCcku nedohral celou hru...

jinak cele je to s tema reputacema takove zamotane, ze nevm komu slouzit co se tech hlavnich 3 stran tyce ( ze zacatku sem myslel ze RNK sou dobri) ted zjistuju ze bych sel tak s nasledovniky apokalypsy nebo jak se menuji nebo Marcusem, jenze to je takova vedlejsi strana.

taky nekdo po ziskani perku pruzkumnik prohledaval jedno misto za druhym? XD

Proto nechcu aby se to opakovalo a kvuli DLCcku nedohral celou hru...

@Tarhiel (04.06.2018 14:54): Já už při té pět roků staré betě jsem dělal vícero průchod více styly a hlavně s rozdílným SPECIAL, protože ten ovlivňoval dialogy až neskutečně. Pokud bude taková opravdu celé hra, tak sa máme na co těšit.
A pořád jsem sa nerozhodl, jestli při prvním průchodu to nasypu do Inteligence nebo Perception. :-)
Bugy jsou jedna věc, ale co jsem četl poznatky vývojáře na facebooku, tak hlavně ještě narychlo dodělávají Wild Card průchod, který nebyl původně zamýšlen, že hráč se doslova nebude paktovat s nikým.
A navíc nezapomínejte, bomby padli 23. října. ;-)
@Tommywise (27.05.2018 21:46): Pamätám si, že s tým dôkazom to bolo komplikovanejšie, nestačí jeden predmet, lebo keď k dialógu s vodcom chánov dôjde, ak budeš mať len jeden, tak Ti povie, že to nie je dostačujúci dôkaz.
Určite pomôže, keď naštveš veľvyslanca légie, či kto to tam sedí a on sa pred nimi na hostine preriekne + musíš mať tú knihu + tuším ešte čosi ďalšie.

Najlešpie ale bude, keď si pozrieš Wikipédiu k tomuto questu, už si ho presne nepamätám.
Tak dalsi zakys

plnim quest Ach, Tatinku...

nevíte někdo kde najít důkazy pro Regase že legie chce velký chány sesadit? Mam v poznamkach knihu od Karla z legie ktereho sme ve stanu spolu s ostatnimi Chany zabili po tom co sem jej usvedcil... ale ta kniha asi neni ten dukaz, protoze me zadna sipka nikam nevede a kdyz mluvim s Velitelem nebo tim Regasem tak tam neni vubec dialogova moznost. Co je tim dukazem, resp. kde a jak ho nalezt?
plnim quest Posledni nadeje a spolu s vojaky sem vymlatil vesnici Nelson i s jejim bosem, dostal sem za ukol vitezstvi ohlasit plukovniku Polatlimu, jenze kdyz k nemu dojdu tak tam neni vubec zadna moznost mu to oznamit, nejakej bug ci co?
zda se mi to nebo je to bug a nebo je to pravda ze Perky se davaji kazdy druhy Exp lvl?

za 4 exp levely sem mel 2 perky

ted v 5. levelu sem si to pohlidal, jesi sem snad predtim na to priradit perk nezapomnel... a fakt ze asi ne, protoze ted tam zadna moznost pridani perku nebyla, jen priradyit body k dovednostem...
Ja som niečo podobné riešil nedávno s hrou Kane & Lynch: Dead Men. Kúpil som si to na Steame počas posledného zimného výpredaja. Hra vôbec nešla spustiť. Dôvod bol GFWL. Obyčajne pomôže nakopírovanie knižnice xlive.dll do kmeňovej zložky hry. Ale niektorí hráči na fórach písali, že knižnica samotná nestačila a museli si nainštalovať kompletný GFWL.

Inak neskúšal som ani to s kopírovaním knižnice a rovno som zažiadal o refund.
Tuším jsem tenhle error také někdy měl. Ještě bych zkusil si pohrát s options před startem hry (může tam být i triviální problém, že se ti to nechce spustit v přednastaveném rozlišení). Za druhé... Vedle odinstalace a nové instalace bych se kouknul do adresáře hry, jestli tam po odinstalování něco nezůstalo.
@Tulareanus (18.02.2018 20:35): To vypadá byť na fakt unikátny problém, Windows by som kvôli tomu nepreinštalovával ani ja.
Asi by som napísal na oficiálne fóra/troubleshoot link od Bethesdy, ako odporúča Bragi.
@Feidias (18.02.2018 17:24): Tento pc mám tri roky a je to prvý raz, čo som mal s hrou nejaký veľký problém. Raz som musel upraviť ini súbor u Might & Magic X, ale to bolo rýchle. Inak bez problémov. FNV je momentálne on hold u mňa.
@Tulareanus (11.02.2018 16:33): vždycky jsem hrál na pc do té doby než jsem si předloni koupil PS4, ale tyhle starosti jsou přesně to co mě na konzolích baví + sezení v křesle:). Nicméně New Vegas celkem stojí za to aby se s tím člověk sr**
@Paul (11.02.2018 16:10): V prípade ostatných programov mi všetko funguje v poriadku, takže sa naozaj nechcem reinštaláciou systému zapodievať.

@Bragi (11.02.2018 16:14): No to bude asi na široké lakte. Ešte si to premyslím, lebo už som tým hľadaním riešenia zabil cez 7 hodín čistého času, každopádne dík za snahu.