Mě třeba vytáčí, když si lidi na eskalátorech stoupaj doleva, protože pak nemůžu projít... A když už jdou, tak se zas dole těsně před výstupem zastaví... To taky nechápu.
Taky bych se měl jít asi léčit :D
ty jsi nastesti jeden z tech, co mi vzdycky pripomenou, ze muze byt i hur :)
Pipboy: takže až budeš zas brečet z mého hodnocení, tak raději dál od břitvy, žiletek a nožů;)
Nedaly by se tak poslední tři komentáře nějak editovat? :-)

P.S. Myslel jsem tím, že jsou zbytečně krátké. Chtělo by to rovněž trochu invence. Nějaký nový přístup. Namátkou už zde byl Fallout 2 jako geniální béčko (Hamster), nebo filosofické dílo (Ajantis). ;-)
ja nesnasim kdyz se mi v jidle michaj chute ruznych veci aniz bych o to stal :X
Nebo jakykoli papirovani, to je teprv otrava :X
A lidi co veri tomu ze clovek ma byt v zivote co nejvic produktivni a do zhebnuti vytvaret hodnoty a pak vam vycitaj ze tak nezijete :X
Lady Stardust aka sysshock taky nesnasim, to je tak nehorazna pica :X
Jaxxuv ritni alpinismus a nasledne elitarske vystupovani, z toho bych taky blil :X
Nebo kdyz se kurvi dobre herni frencizy, to je taky smutne :X
Zenske co se tvari ze s vama chteji stravit zbytek zivota a nejednou vas beze slova odkopnou, zmizi a uz o nich nikdy neslysite, ty me treba vylozene nici :X
Taky kdyz nekdo pokalda hodne hloupych otazek, nebo dokolecka mele kraviny, to me neskutecne vytaci :X
Nebo kdyz se v kratkem casovem horizontu posere nekolik veci zaroven, to se uz psychicky zhroutim :X
Nebo nic nerikajici komentare, ty vylozene povazuju za nic nerikajici :X
Víte co nesnasim: Nic nerikajici komenty a komenty, ktery svym rozsahem muzou konkurovat lecktere novele :X
Chození krůček po krůčku, je to, co mě tuto hru nutilo hrát zas a znova:-) Stejně jako Baldury ;)
Galahet:Doufám že se řádně stydíš.Je to ostuda.Přicházíš o to nejlepší.A v tom je to kouzlo..že chodíš krůček po krůčku?která hra to dnes nabízí...koukej to dohrát :D
tihle maly haranti, nic objenyho, ale co se¨tyce her vazne originalni napad
Já mám takový pocit, že i ta verze z Levelu z roku 2000 obsahovala kradoucí děti...
Tak je to skutečně naopak, než jsem psal. US verze je ta necenzurovaná, děti nejsou hlavně v UK a německý verzi. Jinak v Denu to bylo vždycky zajímavý, dávat si pozor a probíhat dveře tak, aby mi nic neukradly (ono ty věci pak šlo ukradnout zpátky, i když po určitý době je vzaly k tomu překupníkovi a to už stálo minimálně za LOAD).
Jo v Denu.Pardon.Hned při vstupu mě ukradne dítě z kapsy flašku s 13kou..a ještě něco..
NÁVOD
US SEKCE
V americké verzi hry najdete na rozdíl od té evropské děti. Tudíž můžete získat titul Childkiller, ale co je důležitější, řešení některých situací ve hře je trochu odlišné: po příchodu do Vault City potkáte před Cassidiho barem malého Curtise, který vám řekne, že ztratil panenku pana Nixona.Atd...:D

Já mám teda US verzi.Děti jako takové,lítají a mávají rukama nad havou a křičí pomoc".Jo taky kradou v clamatu" :D
Mirus: V US verzi nejsou děti. (jestli si to dobře pamatuju). U Levelu i Score vyšla určitě evropská.
MickTheMage:Jak říkám.Je to psychologického rázu.Tak a mám to I NA STEAMU.Teď se mě může podělat CD nosič a..a..prostě někteří lidé to rádi vícekrát.Dá sa o tom debatit dokola a dokolečka.

Já to mám na CD nosiči.Imho asi mám US verzi.Nevím jak je to s evropskou..na gogu je jaká?..čím se to liší?
Cobra:To snad nemyslíš vážně :D Fallout a zmizet?bo jen sejčkuješ"

ps.Chystá se i herous 3 komplet.
Aby to z toho GOG nezmizelo... Mimochodem, jsou tam Heroes II Gold, Settlers II Gold a brzy i Might and Magic 6 Limited Edition (všech prvních 6 dílů série).
Otazka ale ostava vzdy stejna - na ktoreho certa to kupovat zo Steamu, ked GOG to ma lepsie a lacnejsie :)
Kolik hodin to je na Steamu?..zaznamenal někdo?už je kolekce"na 3 místě.Proboha,vždyť je to dražší než na gogu o 100 + - já to chápu,lidi to chtějí vše pohromadě.Jo,vypadá to pěkně,na Steamu,ale když si mám vybrat tak levnější vyhrává,a je jedno jestli to jede z gogu,gamersgate..nebo D2D..apod.
Jo, oni ve Score psali, že všechny díly už u nich byly, ale že tohle je trojitá nálož naráz, nebo nějakou podobnou mrdku.
F2 poprvé u časopisu (tuším že taky Score) vyšel snad už v roce 2001 nebo kdy :)
No já jsem stáhl češtinu pro Fallout a instalace probíhá v nějakém příkazovém řádku nebo co, tak jsem to zkoušel a nepovedlo se, tyhlety předpotopní vynálezy nejsou pro mne. Já chci mačkat Next.
Češtiny (alespoň pro F1&2) jdou normálně stáhnout, tak nevím, co řešíte.

ad Steam - výsměch.

Jinak tady nebo třeba tady se dají koupit i v krabičkách (byť to jsou DVD boxy a bez manuálu - pořád vypadají lépe než trilogy; druhý díl mají taky).
Caelos: Mám Fallout 1 z Levelu s překladem, ten je opravdu památeční a Fallout 2 a Tactics ze Score, ale jen anglicky, kde to vyšlo už před pár lety. Ani sem nevěděl, že to tam dají teď znova. Bude tam čeština?
Serte na Steam, v novém Score by měl být Fallout trilogy (Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics). 199Kč. A já jsem za to před dvěma měsíci dal 300:(
Tak to na Steamu mají za 8,99 € v akci! Jinak normálně 9,99 €! Jen doufám, že se nebude opakovat situace s TOCA Race Driver 3. Kdy to z gog.com stáhli.
Fallout na Steamu si koupí fakt jen blázen. Je to další důkaz přehnaného sebevědomí s nastavováním cen.
No nemá,že :D ale věřím tomu,že vypukne horečka.Lidi co mají Fallouty z gogu,koupí i tyto. :D je to taková droga.O hře nemluvě.:D
On má Fallout 2 multiplayer? A že se nestydí používat screeny s vodoznakem MobyGames :-)

A snad nastaví přijatelnou cenu, přece jenom už tu je GOG.com verze za 6$ (4,22€).
Morty: Len jedna otázka (prelož rýpnutie) - ako preboha Fallout 2 rozvíja logické myslenie? :)