Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Falcon BMS 4

04.09.2011
98
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Falcon BMS 4 je přímým nástupcem původního Microprose Falcon 4.0. Jedná se o totální konverzi původního Falcona z roku 1998, která k nainstalování vyžaduje zakoupení původního Falcon 4.0 (vlastník práv značky je Atari).

Falcon BMS 4 je nejrealističtější simulací letounu F-16, jehož hloubka simulace letového modelu, zbraňových systému, avioniky, navigace, zbraní, spotřeby paliva, atd. je plně srovnatelná s komerčním produktem DCS: A-10C Warthog od Eagle Dynamics.

Vývojáři z Benchmark Sims díky laskavé péči komunity a dostupných USAF manuálů k reálné F-16 kompletně předělali grafiku, engine terénu, zvuk motoru a 3D kokpit. Z mnoha vylepšení je třeba zmínit multi-player kód, pokročilý letový model (např. křídla se kývají v závislosti na přetížení) a fyziku, umělou inteligenci (AI je konečně výzvou, takřka k nerozeznání od živého pilota), avioniku (plně funkční IFF) a nový uživatelský interface. Byly také přidány letecké základny a simulace počasí.

Mimo F-16 je možno létat v detailně zpracovaných (avionika stále patří k F-16) A-10A/C, F-15, Tornado, F/A-18, Mirage 2000, JA-37 Viggen nebo méně detailně zpracovaných MiG-29 a Su-27 nad Koreou, Balkánem, Izraelem a dalšími bojišti. Hlavní devízou Falcon BMS 4 jsou plně dynamické kampaně (single i co-op multi-player) a to včetně pozemní války.

Poslední verze rozšíření nese číslo 4.34 a vyšla 19. dubna 2019.


Poslední diskuzní příspěvek

Úžasný návod pro nováčky, ale i ostřílené piloty, ve Falcon BMS 4.35: Part 1 odkaz + Part 2 odkaz. Vřele doporučuji shlédnout!

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.