Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DCS: A-10C Warthog

Digital Combat Simulator: A-10C Warthog

21.02.2011
81
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

DCS: A-10C Warthog je simulátor amerického proudového letounu Fairchild A-10 Thunderbolt II (konkrétně jeho nejnovější Céčkové verze), spíše známého pod přezdívkou Warthog. Jedná se o druhou hru v sérii DCS.

Hra se podobně jako její předchůdce DCS: Black Shark soustředí na pozemní útoky, což se vzhledem k určení letounu dá očekávat. Na letoun je možné podvěsit nepřeberné množství různé výzbroje od protileteckých raket až po laserem naváděné bomby. Samozřejmě nemůže chybět legendární protitankový kanón, kterým Warthog disponuje. A-10C Warthog obsahuje několik misí, které je možné si zahrát odděleně nebo jako kampaň. Všechny mise se odehrávají na pobřeží Černého moře na území Ruska a Gruzie. Pro prodloužení herní doby nechybí ani přiložený editor.

Stejně jako v Black Shark je kladen důraz na extrémně realistické provedení kokpitu, který je ve 3D a všechny jeho součásti jsou plně funkční. Nechybí ani možnost zapnout noční vidění. Hra obsahuje několik stupňů obtížnosti pro ovládání letadla, od relativně jednoduchého až po extrémně náročné, u kterého je potřeba strávit desítky hodin ke kompletnímu zvládnutí všech herních mechanismů.

Hra byla původně dostupná jako samostatně spustitelná, nicméně po vydání platformy DCS World, byla změněna na rozšiřující modul do této hry.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.