Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DCS World

Digital Combat Simulator

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > letecký simulátor *
simulátor > tankový simulátor
Forma:
free to play
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
10.12.2008 PC
Vývojáři:
Eagle Dynamics
Oficiální stránky:
https://www.digitalcombatsimulator.com/en/…
DCS World je vize a zároveň úspěšný obchodní model vývojářů z Eagle Dynamics. Jedná se o unifikovanou platformu, jež propojuje všechny existující a budoucí DCS moduly jako např.: DCS: A-10C Warthog nebo DCS: M-2000C do jedné hry a zároveň je zde prostor pro 3rd party vývojáře.

DCS World je základním kamenem, na kterém vývojáři z Eagle Dynamics nebo již zmínění 3rd party vývojáři jako např. RAZBAM nebo Leatherneck Simulations mohou připravit nejrůznější moduly: letadla, vrtulníky, bojovou techniku, mapy, kampaně, navigační a jiné doplňky, ale zároveň tyto moduly podléhají schválení od Eagle Dynamics, jež zároveň garantují určitou míru kvality, neboť každý vývojář musí splnit DCS standard.

Tento model také dovoluje propojit v multiplayeru všechny dosud existující i budoucí DCS moduly a tak zažít v multiplayerových misích jedinečný pocit, kdy na virtuálním bojišti se vedle sebe prohání Spitfire z 2 sv. spolu s moderní bitevním vrtulníkem Ka-52 Black Shark a např. víceúčelovou stíhačkou Mirage 2000C současně a každý hráč plní své nebo společné cíle definované v misi.

Tradičně silnou stránkou všech her od Eagle Dynamics je grafická prezentace, která se navíc průběžně vylepšuje, editor misí a také maximální příklon k realitě simulovaných modulů!

V základním balíku DCS World je zadarmo: GUI, komplexní editor misí, mapa Kavkazu a 2 letadla: dvoumístný TF-51D vycházející z legendárního Mustangu a ruský moderní bitevní letoun Su-25T.


Poslední diskuzní příspěvek

Rapier: Na ovládanie mi to príde jednoduchšie ako DLC do ARMY III, mám to instal, tak možno časom.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.