Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DCS: M-2000C

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > letecký simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
25.12.2015 PC
Vývojáři:
RAZBAM
Oficiální stránky:
https://www.digitalcombatsimulator.com/en/…
Stíhačka Mirage 2000C je francouzský ekvivalent americké F-16. 3rd party vývojáři RAZBAM připravili do DCS World samostatný modul, ve kterém tuto víceúčelovou stíhačku můžete plně ovládat.

Modul v současné době disponuje pokročilým letovým modelem (profesionální letový model je ve vývoji) a velmi věrně zpracovanou navigací, avionikou, radarem, elektronikou, zbraněmi a kokpitem. Také obsahuje jedny z nejlepších a nejhratelnějších (byť stále statických) kampaní v DCS World vůbec.

DCS: M-2000C, podobně jako ostatní plnohodnotné moduly do DCS World, vyžaduje poměrně rozsáhlou investici do naučení se postupů ovládání radaru, navigace, startovacích procedur a tak dále, nicméně je velmi oblíbený v multiplayeru díky své víceúčelovosti.


Poslední diskuzní příspěvek

Pravděpodobně nejlepší modul jaký si lze nyní do světa DCS World pořídit. Jedná se o univerzální stíhačku pro vzdušný boj za hranici vizuální…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.