Zkus změnit obtížnost pokud to lze během hraní. Jinak jsem četl že se přímo tam pár lidí zaseklo, naštěstí já to udělál snad i napoprvé
Podařilo se někomu přivolat si ten výtah v tý mezihře v bance?! Já furt nemůžu namačkat tu dementní sekvenci, která běží tak kreténsky rychle!!! Z toho by se jeden posral! Napřed je to pomalý jak hlemýžď a pak to začne lítat jak zfetovaný!!!
A není už levnější si to koupit zvlášť než se Score? Aspoň mně to tak kdysi vyšlo.
Tak pro to si musím taky jít. Sice jsem dneska utratil spoustu peněz za Rise of Argonauts, ale Fahrenheit nesmí chybět :-P
" Neuvěřitelné se stalo skutkem a po půl roce slibování je u červnového Score s Prototype obálkou jako plná hra skutečně obsažen ten Fahrenheit (90%), spolu s Imperium Romanum (60%, 2008) a Rollercoaster Tycoon 3 (81%, 2004)." Tiscali games

Tak přece jen, já myslel že už se nikdy nedočkáme, škoda jen že už jsem si ho koupil a dohrál :)
Tak někoho to může bavit někoho ne. Tak jsem zvědav jestli to dotáhnu na těch 90hodin
Ale vůbec, kdyby byl Oblivion nudnej tak u něj nevydržím 90 hodin dokonalý zábavy.
Přesně tak, ale nevím jak mě to bude bavit tak třeba by mi ty datadsiky byly k ničemu. A 150 je fakt málo na tak novou a dlouhou hru
Oblivion jsem bral nedávno z game.co.uk, rovnou tu goty edici (obsahuje shivering isles a kotn).Za 15 liber dobrej deal, ikdyž...za těch 144Kč je i ten samotnej Oblivion skoro krádež : )).
Tak to máš štěstí, já měl tu best of. Měl jsem si to připsat do poznámek, určitě by mi dali tu původní. Dneska jsem si tam objednal zase Oblivion tak doufám že to bude taky nějáká původní edice
Takže Fahrenheit je taky doma.A kupodivu je to původní originální verze, žádná "best of atari", a přitom taky z esuby.K tomu Frontlines za 120Kč : ), KOTOR 2 (taky původní obal), Pure..good.
Jenom naprosto nechápu, že jsem měl totálně v hlavě zafixovaný, že jsem tam objednal i Kane and Lynch (dole to i píšu) a ta hra přitom nikde, ani na objednávce na netu, ani v mailech, ani v krabici.Dobrá autosugesce : ).Nechápu proč jsem to neobjednal, jsem se asi musel přehlídnout nebo co.
Takže Fahrenheit je doma. Je to edice "Best of Atrari" takže nic hroznýho, původní verze to ale není. Manuál chybí. Ještě bych pro zajímavost doplnil, že gears of war mají ještě v původní edici, nikoliv Topseller takže pokud má někdo zájem o původní verzi je nejvyšší čas. UT 3 mají už boužel jen Topseller :-(

Takže mám za sebou první dvě scény a jsem dost překvapenej, je to super, hlavně hodně voleb, možností atd.

Pokud se někomu stane to stejný co mě, to znamená že hra při zapínání spadne je potřeba stáhnout patch 1.1 a crack (s tím dvd to nejde a nevím vůbec proč :D)
MCZ: Ten Fallout odtamaď již mám. Je to jen dvd krabička (ovšem férová, žádná zlevněná edice - stylový fallout). Nicméně uvnitř krom cd už nic dalšího. Btw je to stejný e-shop jako playOn. ;-)
Hmm, uvažuji, v jaké edici tam mají ten Fallout; asi to bude dvd box s CD bez manuálu, což mi moc nestojí za to, abych si F kupoval znovu. A zrovna ty Sins tam jsou v češtině, takže taky nic :-).

Jinak Fahrenheit byl svého času na megahrách (byť teda v polské krabici - nicméně anglicky) za cca 129 Kč, což je tak odpovídající cena za to zklamání :-).
Jojo, příjemně mě to překvapilo, hlavně jsem o nich ani nevěděl.Rovnou jsem tam přihodil i KOTOR 2, ať mám konečně oba.EN verze mi nevaděj, naopak je jednoznačně preferuju.Akorát mě štve, že je v pátek volno, protože to kvůli tomu dostanu až v pondělí (a v práci jsem v pátek anyway : )).
Ceny maj pěkný, dokonce se tam dají sehnat i nějaký hodně starý hry. Jen obvykle mají EN verze tak na to pozor
Teda díky za link.Tak to už je čvrtej tuzemskej obchod na kterým se budu registrovat:).Vezmu tam Fahrenheit, Kane & Lynch, Frontlines, Pure, AvP2 a Fear 1.Damn you!:)
Samozřejmě se k žádný z těch her pravděpodobně nikdy nedostanu, ale FH, KaL, AvP2 a Fear už jsem dohrál, tak je aspoň budu mít origoš (ikdyž stát ten Fear víc jak to kilo, tak na něj kašlu : )).
esubagames.cz, sice je poštovný 100 ale objednával jsem toho víc. Ještě budu mít medieval 2, unreal universe (všechny díly).... to jsem zvědavej kdy si to všechno zahraju :D
Jo to se stává, ale tak doufám, že herní zážitek ti to vynahradí :-)
Jasný, zitra nainstaluju. Dneska měla přijít a nepřišla, tak asi maj nějakej bordel na poště, zitra si to s něma jdu vyřídit xD
Popkec: Tak co jdeš do té hry? Pak povyprávěj. Jsi trochu náročnější hráč, tak tobě se dá věřit.
Well, that wasn't interesting at all. Snad kdyby to nebylo francouzsky, geez, jak já nesnáším francouzštinu... :-!
Kostěj: Pokud mají tvůrci filmu nebo hry k dispozici dostatečné množství kvalitních drog, tak je možné úplně všechno. No, ale v případě poslední třetiny Fahrenheita bych to odhadoval jen na nějaké mizerné polotechnické konopí - nebo spíš těžkou kocovinu. Nebo možná vývoj hry prostě zařízli a odjeli na dovolenou a nechali to dodělat nějaké brigádníky či grafiky. Těžko říct. Ale jako vtip se jim to docela povedlo :-)
Od PoP popravdě taky moc nečekám - Sands of Time byly takové zvláštní a, řekl bych, dost nehollywoodské, takže se divím, že nezfilmovali spíš pokračování...

Paul: "a celkem se mi to - díky angelině - líbilo" - od té doby, co jsem viděl tuhle hrůzu nemůžu A. Jolie ani cítit :-))
Umm, napsal jsem "AAA projekt, kterej..".
Nic o modle - TR je sračka (ikdyž ve 14ti jsem na tom byl v kině a celkem se mi to - díky angelině - líbilo : ), nicméně je to taky opravdovej AAA projekt s velkou hereckou hvězdou v hlavní roli a pořádným rozpočtem. Taky to ze všech adaptacích vydělalo zatím nejvíc.Ale PoP by to měl změnit, jakožto další PoPkorňák.
Paul: chceš tím snad naznačit, že TR představuje v herních adaptacích nějakou modlu? No to snad ne... :-)
Jsem zvědavej na Prince of Persia, to by měl bejt fakt AAA projekt kterej tady nebyl snad od Tomb Raidera. Ikdyž zrovna Newell ve mě taky kdovíjaký naděje nevzbuzuje.

Co se MGS týče, byl bych nejradší kdyby to udělali CGI aka FF, s Hayterem v hlavní roli, ale to asi neprojde : /.
seven: ale podľa mňa je častokrát problém aj v tom, čo si autori vyberajú zatiaľ to boli výhradne samé akčné kusy s minimom príbehu a maximom tých výbuchov a prestreliek. Podľa mňa by to len chcelo zobrať niečo fakt príbehovejšie. Uvidíme aký bude Metal Gear Solid.
Mno, kolik dobrých filmových adaptací videoher jste viděli? Já asi jednu - první Resident Evil. A to šlo o adaptaci, která s předlohou nemá moc společného (což bylo myslím jen a jen dobře).

Tím chci říci, že se (IMO) na tu opravdu dobrou adaptaci - podle které bude možné nastavit nějaké relativní hodnocení a zároveň přilákat pozornost producentů (a tudíž i režisérů) - pořád ještě čeká. Není divu, že se nikdo z renomovaných režisérů nechce videoherní předlohy chytit (asi by to chtělo kombinaci dobrého režiséra a hráče v jedné osobě - mno, nejspíš je taková kombinace dost vzácná).

Ke hře - smysl filmové adaptace "filmové hry" mi taky uniká (nj, je fakt, že jsme v USA, zemi remaků remaků remaků, ale i tak)...
Jasne a potom nehráči budú krútiť hlavami, prečo ľudia tie hry hrajú, keď je to len o výbuchoch...
Paul: Tak Bay nie je režisér, ale chlap s veľkým rozpočtom, čo necháva všetko vybuchovať. :)
Paul: Těžko říci, jestli neujali - no, nikdo z nich film podle počítačové hry nenatočil, to je fakt.

MCZ: Jen to, že v současné filmové produkci by byl Fahrenheit mezi tou lepší polovinou, bohužel. "Zhovadilých slátanin" se točí pořád celkem dost na to, aby i jednooký byl králem.
7c: již jsem zmiňoval Se7en, takže třeba toho Finchera (kterého mám rád velice :-) ). Popravdě ale moc nechápu, co ses snažil naznačit.
Vím, že to bylo mířeno na MCZ, ale osobně nedá mi to - osobně považuju třeba Nolana, Camerona nebo Ridleyho Scotta o několik úrovní výše než Baye nebo Verbinskiho. Ale ti by se nikdy adaptace takovýhle hry neujali..
"Paul: PS3 only? To je teda super; navíc je to hodně špatný krok - dnes už přeci není takový problém dělat hry multiplatformově - nestojí to tolik námahy navíc"

:) Odvážný názor. No nejspíš časem dostanou Heavy Rain i PC piráti, nejspíš.

MCZ: Docela by mě zajímalo, koho považuješ za "kvalitnějšího režiséra, btw...
LJ: Tak mně se ten civilní pohled taktéž líbil - právě, že třeba ranní hygiena byla mnohem zajímavější, než všechno to mumbo jumbo okolo :-).
Mala to byť epizodická hra a preto sú tam aj v deji veľké kiksy a medzery napr. Carla a Lucas ,ale podľa mňa obrovským prínosom a výhodou hry bol pohľad do civilného života hrdinov, ktorí boli ľudštejší než množstvo iných a prvé 3/4 hry beriem ako výborné.
Memphis: kdyby tvůrci zašli se scénářem Fahrenheitu k nějakému kvalitnějšímu režisérovi (tj. nikdo jako Michael Bay nebo ten Verbinski) ohledně převedení na plátno, tak je právě beztak vyhodí s tím, co mu to cpou za zhovadilou slátaninu :-)).

Původně to měla být dokonce epizodická hra, mám ten dojem; v každém případě to s tím přepisováním je dobře možné a taky to tak vypadá :-).

Paul: PS3 only? To je teda super; navíc je to hodně špatný krok - dnes už přeci není takový problém dělat hry multiplatformově - nestojí to tolik námahy navíc (s rozpočtem) a otevře se tím podstatně větší trh.
Osobně jsem právě na základě dema měl naprosto skvělej dojem, a doufal jsem že tam o žádný nadpřirozený kraviny nepůjde..bohužel.
A Heavy Rain, o kterým Cage prohlásil, že bude kompletně zasazenej do reality bez jakejchkoliv dementních nadpřirozenin, je ohlášenej jen na ps3...
osobne mi (presne naopak) vyhovuje, ked tam nejake to nadprirodzeno je
potom nie je koniec tak predvidatelny, pretoze nevies s cim moze autor prist...
ale je pravda, ze tu bol ten koniec fakt trochu prehnany
MCZ: Pěkné přesunutí diskuze...:) Souhlasím s tím nadpřirozeným, zvlášť na konci už to trochu drhlo, ale pořád mi to nepřipadalo jako slátanina a bylo to několikanásobně zábavnější než většina her (tehdejších i dnešních) - i když se to vlastně hrálo samo.

Ale pocit že by se to zlepšilo kdybych jakkoliv zasáhl do scénáře opravdu nemám. :D Fahrenheit byl ve vývoji celkem dlouho a evidentně mu pár scén ještě chybí, což je škoda, ale dokážu pochopit, že tvorba takto originální hry (ať už přístupem k ovládání nebo samotnému vyprávění příběhu) je opravdu náročná a ten scénář nejspíš přepisovali nejednou.
Jestli jsi hrál Broken Sword 2, tak tam se natáčel film s piráty-zombie - jako taková parodie na filmová béčka (nebo spíše céčka; on podle toho nakonec někdo opravdu filmy natočil - tedy podle pouťové atrakce, ehm :-))) ). No a zápletka Fahrenheitu mi přišla na stejné úrovni

Osobně si myslím, že by té hře prospělo, kdyby se celý příběh osekal o všechno nadpřirozené a zůstala tak logická a konzistentní kriminálka (vzdáleně připomínající třeba film Se7en) než takhle ujetá slátanina, jak tedy Fahrenheit působí.