@MickTheMage (24.05.2021 14:19): Jasné, ovládání nebylo nic moc, ani ta hratelnost jako taková. Ale tehdy nebylo k dispozici moc informací, tak když se hlásalo, že to bude pokračování Flashbacku, tak od toho člověk čekal přeci jen něco jiného...
@Pluto (24.05.2021 13:22): Stejná reakce, měl jsem to někde na CDčku už asi před 15 lety, ale nikdy jsem se nedostal ani z první série místností, dneska jsem se kousnul.

@90210 (24.05.2021 13:18): Však to zkus a uvidíš... mě ten feeling tam přišel akorát v animacích a příběhu a trošku v hádankách. Jinak graficky to nemělo s Flashbackem nic společného.
@90210 (24.05.2021 13:18): Mě tehdy celkem vadilo, že se to prezentovalo jako nástupce Flashbacku, který se mi celkem líbil. Ale tohle je úplně jiný žánr, tak jsem z toho byl celkem rozmrzelý a celkem brzo jsem to zahodil.
@Han22 (komentář): Dobra prace, zrovna tato hra, ktera ve sve dobe propadla, me vzdy tak trochu fascinovala a stale to ma, tedy alespon z obrazku, ten klasickej Delfini feel.