@pajmič (24.07.2023 16:55): Tak televizi jsem na bytě taky jednu dobu neměl, vystačil jsem si s monitorem od PC, ač jsem musel furt přehazovat HDMI, neb jsem tam měl PC, PS4 a X360. :D Ale pokud máš jen noťas, tak jasné...

Emulace sama o sobě složitá není, spíš pokud to nejede uplně 100% (ani přes cloud), tak by mě to sralo a asi bych sáhl po konzoli raději, dokud jsou za přijatelné prachy. X360 jsem si před pár lety pořizoval právě proto, abych nemusel emulovat, neb tehdá ta emulace byla v plenkách ještě. Nedávno jsem si pořizoval PS3 ze stejného důvodu, ač tam ta emulace je prej už hodně slušná. Ale tak za ty prachy mi to přišlo pohodlnější furt. :D A na cloud bohužel nemám internet.
@Fritol (24.07.2023 16:26): Naopak, super rada, ale má to problém, já totiž nemám televizi, ted bydlím sám a nekoukám na ni, respektive nemám potřebu. :D

Jinak na tý emulaci není nic složitýho, obecně ti to zabere pár desítek vteřin+patche. Jen ta myšlenka, že si musim záholovat savy pokaždý, když tu hru vypnu, mě trochu sejří. Xbox pass mám tenhle měsíc zadara, hru už nějakou dobu koupenou mám, tak jsem si řekl, že jim ten slavnej cloud otestuju :) Ten si taky aktivuješ během chvilky.
@pajmič (24.07.2023 16:18): Asi blbá rada, ale neměl bys lepší si koupit bazarový XOne/X360 prostě? :D Emulovat zpětně kompatibilní hry v době, kdy jde Xbox koupit za 1,5k na bazarech, je zbytečná drbačka, ne? Pak to můžeš prodat za stejnou cenu, za jakou si to koupil. :D
Heršvec, co do stability, mají ještě co vylepšovat. Ten emulátor mi hází GPU chyby, ram chyby (s pádem na plochu). Též zamrzává, velmi často. Výhoda je, že se dá ručně ukládat kdekoliv. I tak je to ale vopruz :(
@Stapu (18.07.2023 15:32): Jedničku mám vskutku rád, proto mne velmi zarmoutilo, když jsem byl tehdy informován o exklusivitě dvojky. :) Zatím jsem projel prolog, rozhodně hodlám pokračovat dále. O těch pěnězích jsem neveděl, zajímalo by mne, zdali si s tím ten emulátor poradí.
@pajmič (18.07.2023 12:48): Před pár lety jsem si právě kvůli Fable II (plus ještě Lost Odyssey, Blue Dragon) koupil Xbox360 z druhé ruky. :D Čeká tě nevšední zážitek. Docela se mi libila funkce vydělávání peněz, když je konzole vypnutá a nehraješ. :D Trojka tohle už zatrhla, protože se takhle dalo přenastavením času na konzoli vydělat neskutečně moc.
Nuže. Díky kouzelné věcičce zvané emulace, jsem se poprvé dostal k této kulišárně. Emulator Xenia (canary) - aplikovaný pouze 60 fps patch, přepnuto pár věcí v konfigurátoru a hra šlape velice pěkně.
@Phoenix (26.10.2021 15:15): zkoušel jsem to a...grafika pěkná - dokonce mi přišla čistší a s méně video artefakty než to halo - ale kombinace toho input lagu a 30fps mi zde přijde hrozná a nebavilo by mě to hrát. Tak jsem zvědav co na to řekneš ty.
@bukrrCZ (25.07.2020 20:19): Teď by to snad ani nebylo tak nepravděpodobný, docela nedávno se jim na steamu poměrně silně osvědčil Ori, Sea of Thieves a Halo, všechny na topce nejprodávanějších po nějakou dobu, jestli si dobře vzpomínám.
@bukrrCZ (23.07.2020 23:54): Anniversary se mi zrovna tolik nezamlouvalo, protože to byl spíš fancy remaster, i když se jim naskytlo tolik příležitostí opravovat a předělávat s unrealem. Zrovna combat, systém questů a svět jedničky působil strašně nedodělaně už kdysi, a oni té příležitosti nevyužili a nechali všechno úplně stejně. Ale zase chápu, že jejich cílem bylo to přinést na nové konzole, a na pc to portovali jen z principu (podle toho to taky vypadá :D).
@stepankoby1 (23.07.2020 23:40): Já už nějakou dobu seriózně přemýšlím, že si kvůli tomu koupím za pár šupů X360 :D Mám na to takovou chuť, že bych určitě zpátečně docenil i tu trojku.

Legenda praví, že dvojka i trojka šla sehnat na Steamu nějakou dobu! Nikde jsem nenašel potvrzení, ale kdyby to tam chtěli šoupnout, utrhám jim ruce i za původní verze! I když taková předělávka alá Fable: Anniversary by dvojce slušela....
@bukrrCZ (23.07.2020 22:57): Prosím, prosím, PROSÍM Fable Collection na PC společně s vydáním čtyřky. Doufám v to už tolik let, a teď vzplálo aspoň trochu naděje. :DD Taky bych si docela rád zahrál údajně nejlepší díl, sledovat let's play je v tomhle případě šíleně nedostatečné.

Trailer má jinak moc pěkný twist, kdy si nejdřív skoro až říkáte "tohle přece není Fable, to ho snad zkoupil Disney?".