Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

F1 Racing Championship

Ubisoft Shanghai •  Ubisoft Casablanca (N64) •  Ubisoft Paris (PS2, PC) •  Ubisoft Entertainment (Dreamcast)
30.04.2000
08.12.2000
02.02.2001
16.03.2001
23.03.2001
75
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Po úspěchu závodních simulátorů F1 Racing Simulation a Monaco Grand Prix Racing Simulation 2 pokračuje Ubisoft Entertainment dalším simulátorem Formule 1 - F1 Racing Championship. Hra simuluje sezónu 1999 a díky licenci FIA zde najdete skutečné vozy, řidiče a tratě. Tratě jsou vymodelované pomocí satelitního systému GPS. Věrně jsou zpracovány i jednotlivé monoposty, kromě rozdílného výkonu se liší například sedmým převodovým stupněm (Ferrari).

Singleplayer menu obsahuje klasické herní volby: Single Race (jeden rychlý závod), Grand Prix (závod včetně kvalifikace a tréninku), Championship (celá sezóna), Time Attack (jízda na čas) a Private Trials (testování vozů). Nastavení čítá několik položek: detailní správu vašeho monopostu, čtyři stupně reálného chování vozu (ABS a protikluz), úroveň obtížnosti soupeřů, délka tratě (od 3 kol až po skutečnou délku závodu), počasí a mnoho dalších.

F1 Racing Championship podporuje i multiplayer po síti až pro 22 hráčů a hru pro dva hráče přes split-screen.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.