Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

EVERSPACE 2

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > vesmírný simulátor *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Prozatím neoznámeno
PCPS4XOne
Vývojáři:
ROCKFISH Games
Oficiální stránky:
https://www.everspace.game/
Po úspěchu prvního dílu se vývojáři vrací s pokračováním vesmírného simulátoru, který doznává změn po všech stránkách. Rozsáhlá kampaň s množstvím větvících se misí se odehrává v open-world vesmíru, v němž můžete sestoupit i na povrch planet. Příběh vám připraví řadu setkání s NPC postavami a nepřáteli, jejichž AI je kompletně přepracována a vylepšena. Co nyní hra zcela postrádá, je roguelike, vaše smrt v průběhu hraní vás pošle k poslednímu checkpointu, ale ponechá vám vše, včetně lootu a vybavení.

Kosmickou loď, s níž budete zkoumat nekonečný vesmír, je nyní možné sestavit z ohromné nabídky plavidel, které se dělí na tři hlavní třídy a několik podtříd. Možné je volit kombinace různých sad zbraní a vybavení. Pro různé úrovně lodí pak existují i speciální moduly, rakety, energetická jádra či všemožné typy senzorů. Sbíráním zkušeností se zvyšuje úroveň vašeho plavidla, což vede k získání dalších trvale odemykatelných předmětů, jež dále zvyšují účinnost vlastností lodi. Přítomnost RPG elementů podtrhují i v sadách po třech se odemykající perky, nabízející různé změny v herních systémech. Kombinace perků lze průběžně měnit a přizpůsobovat tak aktuální situaci.


Poslední diskuzní příspěvek

Tohle je ještě hodně daleko, ke konci roku má být early access, hotová verze pak někdy v létě 2021.