Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Euro Truck Simulator 2


Diskuze

« Novější Starší »
@themacs (02.10.2019 08:11): To úplně nemám, ale prostě na to "vyblbnutí" s volantem mi stačí ten reál a nedovedu si představit, že bych po několika hodinách v autě ještě toužil hrát hru s volantem, notabene simulátor náklaďáku. Chápu, že Need For Speed je pak zase něco jiného. Ale holt prostě asi kamioňáci svojí práci zjevně milují. Těžko říct, jestli by se našel kantor, který by po práci hrál "simulátor učitele na základní škole" :-)
@Shoggot (01.10.2019 11:30): Tohle já nechápu no. Moje vlastní zkušenost je taková, že jsem miloval obecně závodní hry. řidičák jsem si udělal později, až když jsem potřeboval, tak nějak ve 24 letech cca. Asi půl rok předtím jsem si slavnostně koupil volant Logitech G27, odehrál jsem na něm asi 3 hry + autoškolový trenažér, udělal řidičák a od té doby jsem vlastně závodní hru pořádně nehrál a k jedinému, k čemu jsem pak už ten volant připojil, je v podstatě Euro Truck Simulator 2 :-)
Nedávno mi konečně byla zodpovězena letitá otázka, nad kterou určitě i několik z vás hloubalo a která vám vypálila nejednu kudrlinku na rozoumku.

Byl jsem pozván, abych vyprávěl humory na firemní akci firmy, která má cosi společného s ruskou vozovou technikou. Inu, člověk jsem zvědavý, tak jsem pozvání přijal a vydal se na místo.
Nebudu to prodlužovat, setkal jsem se tam s dámou, která dříve dělala dispečerku řidičů náklaďáků.

A ano, truckeři hrají ETS 2 jako o život. Vypnou náklaďák, přijdou domů, na počítači pustí náklaďák a zase jedou.

Zda je to děsivé nebo obdivuhodné (třeba je za tím nějaká úžasná verze protestantské etiky), to nechám na vás!
@Gordon (01.10.2019 02:27): Já osobně moc nechápu smysl reálného retardéru pro PC hru ... retardér ve hře simuluje právě ta hra a na jeho ovládání (aby to bylo víc autentické) by stačila nějaká páčka pod volant s výstupem do PC ... ale k čemu reálný retardér, to opravdu nevím ... jinak, myslím si, že o retardéru nevím o moc víc než ty :D jen vycházím z ETSka, jak funguje a z toho mála, co jsem si přečetl.

Z logiky věci ale to nedává smysl. To máš jako bys vytáhl z auta převodovku a hodil si ji doma u PC k volantu :D nevím, na co by byla :D
Ahoj všichni,
pořídil jsem si opravdivý retardér a chtěl bych připojit k mému počítači pro použití v ETS 2. Má tady někdo s tím už zkušenosti a byl by ochotný mi poradit?
@editor map (31.07.2019 21:54): Na obou zmíněných jedou víceméně po rovince, což opravdu není těžký ani s kamiónem. Maximálně v tom druhém videu jede do lehké zatáčky, kterou není žádný problém vybrat normálně ve 120 i v ETSku ... takže buď v ETSku vůbec neumíš jezdit a vymlouváš se na fyziku a nebo si (spíš) naprosto vymýšlíš ...

v ETS mám najezděno už docela dost a nikdy jsem se s kamionem v 90tce v normalni zatacce nepreklopil ...
@Gordon (31.07.2019 19:52): koukni sem tahač 160 km bez problemu https://youtu.be/1KsZ3DK6PmY druhy zas 140 km real https://youtu.be/kw3CqKkvYXQ . a když jsem mluvil o těch 120 tak jsem myslel v ets že jsou fyzikou v modu mužeš vybirat zatačky ve 120 km a z pevnim navesem od scs tě to převrati v zatačce při 90 km takže tu taky nepiš pičovini a neobracej věci jinak ty sam ani v realu nejezdiš a akorat umiš lezt a hajit SCS a přitom sam neumiš si udělat vlasni nazor co bys rad uvital či poupravil ve hře aby se to aspon drochu malinko realu přibližilo ale ta fizika komplet auta taky stoji za kulovy tak tu přestan lizt scs do prdele a udělej si vlasni nazor na samotnou hru nežli na samotne scs !
Zkus schválně projet s tahačem s návěsem v 90tce zatáčku ... zajímalo by mě, jak by jsi dopadl ...
@Gordon (28.07.2019 16:43): je vidět že si nikdy v realnim kamionu neseděl a neměl za prdeli 40 tun a nejel do zatačky 90km a a auto se ani nehlo ve hře při 20 tun a už jdeš na bok tak se nejdřiv zamysli očem pišeš a nebo si to někdy zkus jed v realu plněš naloženim tahačem do zatačky pak taky budeš mluvit jinak !!!
@themacs (31.07.2019 11:13): ale ja poukazuju natu fiziku v tom video na yt že takle ma vypada fizika navěsu přimo od scs pač je to vice realne nežli mit jen fiziku tahače a naves mit na pevno kterej ma v zatačce to auto převratit při 90 km
@editor map (28.07.2019 12:11): "fizika tahače i navěsu je vice realna a auto se ti nepřevrati ani při 120 km" ... s tebou už nemá cenu nic diskutovat, pokud si myslíš, že když se ti při 120 v zatáčce nepřevrátí tahač je reálné ... už asi získávám představu jak vypadá většina hráčů v ETS MP ...
@Gordon (28.07.2019 16:43): Dyslektikovi a dysgrafikovi (aspoň to tak má na profilu) je tohle jedno. Ale to, co si myslí o té hře a jejích vývojářích v porovnání se SEBOU je až směšný a s dyslexií a dysgrafií to nesouvisí. Jen s inteligencí.
@editor map (28.07.2019 12:11): Tyvole... Hele, já to obvykle neřeším, ale nemyslím si, že by někdo kdo napíše "fizika" (Je to FYZIKA) by neměl vůbec se pokoušet jakkoliv komentovat fyziku, akord, když si myslí, že jezdit do zatáček s kamionem co veze náklad ve stodvacítce je normální - není, viděl si reálná videa převracujících se tahačů? tam stačí jen mírná zatáčka aby letěl na bok.

Není nic horšího, než Hejtovací fanboy, co se nemůže odprostit od něčeho, co nesnáší.
Jestli je tu někdo pro smích, tak především ty a tvůj příšerný pravopis. Jako nechtěl jsem nic říkat, ale tohle už se fakt nedá číst. Kolik ti prosím je?

Jinak je to především hra, přizpůsobená širokému publiku. Jen díky tomu se může hra dál vyvíjet. Kdyby SCS dělalo hardcore simulace pro fajnšmekry jako ty, a oni by to bez pochyb zvládli, tak by mohli zavřít krám. Tak to prostě dneska funguje napříč celým herním průmyslem. Hra musí být zjednodušená a přístupná co nejširšímu publiku, jinak se jim vývoj nikdy nezaplatí.

Apropo v tom videu to místy péruje, jak kdyby měl tahač něco s tlumiči. Moc reálné mi to tedy taky nepřijde…
@themacs (28.07.2019 09:48): sorry ale asi neviš o čem mluviš ty proč vyvojaři ETS neudělaj normalně fiziku navěsu protože si vybiraj jen to co navrhnou děti z komunity . proč fiziku navěsu normalně udělaj hrači co se zabivaji modifikacema a fizika tahače i navěsu je vice realna a auto se ti nepřevrati ani při 120 km než udělana fizika od scs když má navěs v tedndenci při 20T a vice převracet tahač proč pač fizika navěsu na ho.no tady máš fiziku realnou https://youtu.be/uGq-PwmPDm8 . tak ad něktěři blbci ze scs nepišou a neřikaj že hra je podle reality to jsou pak hračum pro smich akorat
@editor map (27.07.2019 09:09): Tak nemáš jezdit do zatáček 90, když se ti převrací návěs. Osobně mám nahrané stovky hodin jak v ETS2 tak v ATS a nikdy jsem s převracením neměl problémy a to mám nastavenou realističnost na maximum. Takže to opravdu NENÍ hrou. Spíš ty vůbec nemáš páru o tom, jak funguje fyzika.

Kdy už proboha pochopíš, že oni nemají čas dělat do detailu každé město, když mají na starost celou Evropu? Kdyby měli dělat každé město do detailu, tak dnes jsme teprve mooožná u DLC Going East ...
@Najlvin (26.07.2019 19:05): no co se tiče hry tak by stačilo dat prič uplně ten email že nějaka firma schani řidiče vlasnim vybavenim když ze začatku žadny ani nemaš a nebo to dat až si koupiš vlasni tahač + navěs pak mužeš jit třeba jezdit nějake firmě do ktere by si přijel a ono by se tě to zeptalo při vybrani zakazky jestli chceš třeba jezdit pro tu danou firmu . dalši věc je fizika tak když už udělaj fiziku na tahač tak ad udělaj i fiziku na návěs aby furt něměl návěs při 20 a vice tun převracet auto v zatačkach to nemaš ani v realu aby měl navěs tendenci převracet tahač při 90 km.

no co se tiče mapy tak praha vubec nepřipomina prahu to neznamena že když tam daj žižkovskou vež že to z rovna musi bejt praha . hamburk tam obratili mosti asi v německu nikdy nebyli pač u hamburskyho přistavu na kointainery maš přez vodu vysokej most do tunelu vehře ten most maš ale nejedeš po něm ale kolem něj . ( u mě po něm jedeš a dostaneš se i na druhy břech kam se ve hře nedostaneš a projedeš celim hamburkem pač jsem tam spojil ty nedodělane cesty a to i ve frankfurtu i když tam nechapu tu nedodělanou dalnici tak jsem ji uzavřel a udělal jsem tam praci na vozovce a po okrsku z prahy do něměcka směr frankfurt jsem dal nový hranični přechod a par uzavirek + od slovenska až po něměcko i info tabule rychlosty https://i.postimg.cc/XvQYbHnY/ets2-20190525-045706-00.png https://i.postimg.cc/HsDc3Nxq/ets2-20190518-032314-00.png https://i.postimg.cc/85GkM2w4/ets2-20190624-111208-00.png https://i.postimg.cc/qM3YHNpt/ets2-20190510-130022-00.png
@lseling (26.07.2019 22:33): ano budu jezdit dal ETS hraju už 5 let a Editoru se venuji skoro rok a veř mi že je tu jeden člověk co mi řekl že EDITOR mě bude bavit vice nežli samotna hra a musim mu dat za pravdu ano EDITOR je opravdu vice zabavnejši a straveny hodiny v něm se ti připočitavaji do stravene hry na steamu takže nemusiš ani jezdit stači travit hodiny v pouze v editoru . pač defalt mapa je pouze o honěni KM a nic vic . porovnej si default mapu a Pro mods mapu ta ty ma aspon co nabydnout a jak znikala pro mods mapa taky přez defaultni mapu pak do toho ruzni lidi přidavali jen stati ano vyžaduje to ostatni dlc . a ano natačim videa z ets na yt jak ze hry tak i z EDITORU
@Marcusss (26.07.2019 18:34): to neni ale modovani trailer to je navěs z dlc special tramsport a double navěsy maš ve hře taky mluvime o ETS takže je to bug pač vyvojaři všude dali menši servisi pač to ani netestuji při teleportaci do servisu proto já to měnim za veči servisi ktere v editoru hry jsou ale vyvojaři je do hry boužel neumi dat i z prodejcem tahaču co maš přimo u toho servisu . A co se tiče DLC special transport tak to je malinko nedomyšlene a taky si nato par youtuberu stežuje spravně vyvojaři měli udělat pouze specialni nadrozměrne navěsy a doprovodna vozidla dat volně ke všem těžkym navěsum do hry aby tě do provazeli třeba z Italie do švědka ATD.
@editor map (26.07.2019 17:42): no bůhví, co jsi s tou hrou dělal. Já už najezdil desetitisíce mil v ATS a stejné množství kilometrů v ETS2, ale tohle se mi nestalo.

A co budeš dělat stěmi mody, až to dokončíš? To tě bude bavit po tvých mapách jezdit?
@editor map (26.07.2019 17:52): Jsi si doufám vědom toho, že je to v prvé řadě hra, nikoliv simulátor reality? Jestli chceš co nejvěrnější zážitek, tak jezdi se skutečným kamionem. Tady je to všechno zjednodušené a přizpůsobené hratelnosti. Nevím, jak jinak by jsi si představoval průběh takovéto hry...

Jinak jak už jsem psal, 99% bugů si hráči způsobí sami neodbornými zásahy do souborů hry či instalací pochybných modifikací. Já průběžně hraji čistou hru už několik let a s takovýmto bugem jsem se ani jednou nesetkal. Co se mapy týče, tak je jasné, že při jejím měřítku nelze dělat města podle reality a musí se razantně zmenšit, protože jinak bys jezdil jen po městě a na volné silnice mezi městy, které mají být to hlavní a nejdelší při jízdě z města do města, by nezbyl žádný prostor. Neříkám, že by se řada jiných věcí nedala udělat líp - stav jednotlivých částí mapy je poplatný době jejich vzniku. Průběžně se ale mapa vylepšuje a nové části v dlc jsou čím dál víc propracovanější. A divil by jsi se, kolik času se tráví jen tím, aby se pro dané lokace vybrala ta nejtypičtější místa z reality, aby se to alespoň v mezích možností hry podobalo reálné předloze.
@editor map (26.07.2019 17:42): Ani jedna z věcí co ukazuješ na těch screenech NENÍ BUG. Proč? Protože máš zjevně zmodovanou hru. Vývojáři nemůžou zaručit, že fanouškovské mody (jako např. nové náklady) nerozbijou některé funkce (delší náklad než je obvyklé udělá nepořádek při teleportaci do servisu, protože zadek nákladu se vygeneruje mimo prefab, tudíž v kolizi a v té chvíli se rozbije fyzika.)

Řict, že to je bug a chyba hry je jako nasadit naházet si na auto půl tuny ozdob a pak si stěžovat, že zatížené auto má větší spotřebu než je stanovené výrobcem.
@Gordon (26.07.2019 18:16): Popravdě, docela velká část komunity tvoří reální truckeři. S mnohými dokonce spolupracujeme, dávají nám různé tipy, hodnotný feedback, vychytávky atd. Spousta truckerů má doma i hardware, aby si připadali i doma jako v tahači. Někdo to holt miluje :D

Jinak, obecně ke hře. Samozřejmě se nelze trefit do vkusu každému, každopádně je to v první řadě hra. Nelze vše dělat na 100% podle reality. Nedostatky to má, ale ty jsou zároveň i prostorem pro zlepšení :)
@editor map (26.07.2019 17:52): Jasný no, už vidím truckera, co po týdenní jízdě do Španělska sedne za kompa a zapne simulátor trucků. :-DD

Hele, mě fakt nezajímá jak moc akurátní ta hra je v rámci sociálního života a shánění zakázek, prostě sednu a užívám si jízdu. To že v reálu je to krapet jinak, je mi opravdu buřt, v reálu by pro mě šlo o celkem stresovou práci a ani bych ji asi dlouho dělat nevydržel.

Pořád tedy nerozumím, proč investuješ čas do editoru do hry, která tě naprosto neoslovila.

Postneš teda ty obrázky z tvé mapy? Ty by mě totiž celkem zajímali.

Mimochodem taky pochybuji o váze tvých gramaticky chybných textů protože si mi zatím nevyvrátil ani jeden argument, a jen přihazuješ do kotlíku další nesmysly, aniž by sis obhájil ty předešlé viz ta fauna. Na kterou si asi zapomněl, tak ti ji připomínám.
Škoda jen, že tu nelze přidat i ETS2 editor. Ten by dostal zajisté vysoké hodnocení :))
@Gordon (26.07.2019 17:43): jasně žadny chyby tak za prve začneš hru maš nazačatku tahač kterej si vybereš ok a od jedeš stim jednu zakazku a pak jak debil jezdiš ruzně z tahačema a vydělaš love tak takhle to nefunguje ani v realu ukaž mi jak nastopiš někam do firmi a šef ty da auto a po prvni zakazce ti řekně jdi jezdit jinam to asi težko spravně ty to auto ma od začatku zustat po celou dobu hry pokud si nekoupiš svoje vlasni . dalši věc behem jizdi ty přijde e-mail že nějaka firma schani řidiče z vlasnim autem ale jak ti firmě mužeš jit třeba jezdit když to auto ještě nemaš ? to ti přijde normalni no je asi vydět že moc u te hry nepřemyšliš pač asi nebudeš realni řidič kamionu jinak bys veděl že ets z realem nemá nic společniho ale všichnyse nato vymlouvaj . a jestli tě zajima proč jsem ets dal 5% tak hra je nedomyšlena a krom EDITORU hra hrači nic moc extra nenabizi
@editor map (26.07.2019 17:37): Já tam žádný chyby nemám, o čem jiném má to ježdění kamionem tedy být? Když tě to nebaví, proč investuješ čas do toho že vytváříš něco do něčeho, co tě vůbec nebaví?

Zároveň ti nerozumím, co se snažíš argumentem o realističnosti mapy povědět, je snad jasné, že na tak malém měřítku nebude moc akurátní, ne?

Píšeš že si překopal celou Prahu, hamburk a podobně, ale jediný obrázek co pošleš, je mapa.

Si v pořádku?
@Gordon (25.07.2019 18:58): no pokud tě bavi hra z chybama co nabizi už od začatku hry a plno věci tam chyby a bavi tě jezdit z mista A do mista B jako zabava tak ok ale samotna hra má spiše hrače oslovit a něco jim na bydnout ETS nenabizi nic stoho a hra je samostantně nudna a nezaživna . to ten EDITOR je teda vic zabavnejši a člověk u toho vydrži stravit vice hodin nežli u samotne hry a to mi veř . ve hře chybi spouta věci a mapa nema z realitou nic společneho . já udělal komplet hamburk ve frankfurtu jsem přidal i letiště https://i.postimg.cc/5NPr3NrK/frankfurt-leti-t-vlakov-n-dra-map.jpg překopal celou prahu a až bude mapa komplet hotova tak bude volně ke staženi
@editor map (25.07.2019 12:31): Ty budeš mít asi vysoké iq.
Když se tě ta hra nelíbí a dal jsi jí 5%, tak jí neřeš. Jsou lidi, kterým se líbí tak jak je a nepotřebují si jí vylepšovat.
Nějaké ty double přívěsy i pár nadrozměrů už jsem odvezl a jediný, co mě na tom trochu vadilo bylo, že když se někde pracně vytáčím přes tři pruhy, okolní řidiči na mě třeba zatroubí, i když mám zapnutý výstražný blinkry. Ale to nepovažuju za bug, i v reálným životě se najdou tací nerváci.
@editor map (25.07.2019 12:31): Takže tvé poslední asi dva příspěvky ohledně vegetace byla nějaká iluze, ve které si s nimy problém měl, žůžo.

Taky nerozumím tomu, přoč investuješ čas do editace hry, kterou si ohodnotil jako naprostý odpad.
@editor map (25.07.2019 12:31): Ty tam sázíš stromy jako samostatné modely? No potěš, to pak musí být skvěle optimalizované :D

Ono spousta lidí si neuvědomuje, že podoba těch částí map je často výsledkem mnoha kompromisů, které se musí řešit kvůli spodní hranici optimalizace pro starší počítače. Míchat různé assety jak koho napadne, včetně vegetace, je nerozumná cesta a může se na výkonu pěkně draze podepsat. Stejně tak neuvážené množství modelů, nodů a dalších věcí ovlivňující plynulý chod hry.

Je něco jiného dělat mapy pro zábavu ve svém volném čase, kdy vám o nic nejde, a něco jiného je to dělat pod tlakem termínů tak, aby se vám vynaložená práce vůbec zaplatila. A nejde jen o čas, je to neustálé hledání rovnováhy mezi tvůrčí vizí a limity optimalizace. Často se hromada již hotových lokací můsí osekávat či jinak upravovat, protože je to moc náročné pro minimální sestavy. Stále se hledají nějaké kompromisy, aby se v daných limitech vytěžilo z herního prostředí co nejvíce. Pořád je tam ale určitá zodpovědnost ke koncovému uživateli, kterou modeři řešit nemusí. Kolikrát jsem nahlédl do jejich výtvorů a mnozí ani neví, co je to cut plane a k čemu se používá...

Co se týče bugů, tak těm se nedá nikdy vyhnout. Co hráč, to jiný počítač. Nikdy se nedá dopředu všechno ošetřit tak, aby to běželo bez problémů. Nemluvě o tom, že mnoho bugů si často lidi způsobují sami neodbornými zásahy do hry, instalací různých módů nebo rovnou pirátěním celé hry či jejích dlc... Čímž samozřejmě neříkám, že tam bugy nejsou - ale od toho je komunita, aby případné přehlednuté věci nahlásila vývojářům a ti je pak opraví :-)
@Marcusss (24.07.2019 17:28): ale jo to na rostliny neřikam nic ale některe stromy vypadaj jak zachodovy štětky a nato už se vyjadřilo i několik yutuberu že některe stromy nic moc což souhlasim . já když upravuju teren a přidavam nove cesty ktere jsou na defaultni mape nedokončene tak tam dam jen travu a stromy tam nasazim co jsou volně dane a ne to co si mužeš vybrat přimo co ta cesta nabizi to znamena ( baltic , fr a it ) ale jsou tam i dane stromy mimo stači si stim opravdu jen pohrat a taky předělavam všude servisi aby ti to nehazelo BUG když vezeš nadrozmerku či double navěsy stim má take plno hraču problemy a nadavaj nato .
@Gordon (24.07.2019 20:06): Obecně jen hrstka assetů je použita napříč oběma hrami, ale jo, zrovna u vegetace není důvod rozlišovat třeba ten americky a evropský smrk a dělat kvůli tomu extra dva modely. To samé platí pro hory, skály atd.

Jinak. To, že se pak ve hře nějaký strom jmenuje třeba cz_tree neznamená, že roste jen u nás. Je to jen jmenná konvence označující balík, ve kterém se tato vegetace vydává. A např. takové sekvoje, které jsou typicky americký strom, rostoucí hlavně v Kalifornii a Oregonu, tak rostou na několika místech i u nás a na Slovensku.
Fun fact, Evropa i Amerika leží ve stejném podnebném pásu, ve kterém, pochopitelně, rostou velmi podobné rostliny. Takže třeba javory, duby, břízy, olše, vrby, borovice, smrky atd. se vyskytují napříč ETS2 i ATS :)
@editor map (23.07.2019 18:24): "všude hrvou jen francouzkou vegetaci a to i do baltickeho statu".... jsi si vědom toho, že nic takového jako "francouzská vegetace" reálně neexistuje? Rostly se nedělí podle státní příslušnosti.
Důvod proč je v baltu používána nejen "balt" vegetace, ale také "fr" nebo i "it" vegetace je ten, že jsou to různé rostliny které různým způsobem sedí do specifické oblasti.
Nové modely rostlin a i dalších jiných věcí (jako neutrálně působící budovy apod) nejsou určeny jen k používání v daném specifickém DLC (= fr jen ve francii, it jen v itálii atd.), ale k rozšíření celé knihovny pro větší rozmanitost.
@Gordon (23.07.2019 17:40): jenže scs děla taky modifikace a vydava to za dlc :D normalni člověk to rozchodi i bez utraceni penež když je chytrej a nechce davat takove palky za dlc v kerych zrovna nic extra neni . a ještě v editoru ponich opravuju ten bordel všude hrvou jen francouzkou vegetaci a to i do baltickeho statu a přitom baltic ma svoji vlasni vegetaci v editoru atd. ale hadat se tu nebudu kdo děla v editoru tak vy jakej je v defaultni mape bordel
@ets2 (02.02.2019 23:22): ano jde to rozbal si celou složku BASE kde maš na instalovanou hru v tom maš uplně všechno navesy , tahače , atd. a tam si to mužeš všechno překopat podle sebe ale pozor při rozbalovani ti přibude dalšich 2GB na HDD
ahoj hrači mam dotaz neni tady někdo kdo děla v editoru kdo by poradit jak z provoznit přistav z Bergenu do anglie děkuji za info a radu
@ets2 (04.02.2019 09:46): Já jsem nikdy nic takového neřešil a nepotřeboval, takže bohužel nevím ... zkus zajít na fórum nebo prostě hledat, v tomhle ti neporadím ... forum.scssoft.com
@ets2 (02.02.2019 23:22): Podle mě to nejde ... Maximálně stáhnout nějaký mód, který nahrazuje ty fotky a jména (myslím, že jsem kdysi nějaké takové viděl) a nahradit to svými údaji přímo v tom módu ... jinak nvm
@lseling (27.01.2019 23:39): Jojo, je to přesně tak, jak píšeš ... v některých přístavech je jen normálně symbol někde na parkovišti a v jiných zase normálně vjedeš do lodi, kde je ten symbol ;)
V ETS2 se nenajíždí na trajekt jako v jedničce??? To je škoda, působilo to pěkně. Tak aspoň ten vlak.
@HELLER (20.12.2018 09:14): Já teď jezdim zimní mapy, ale ve Spintiresu. V jedný mapě, kde se jezdí i po zamrzlý řece, je v ledě zamrzlej nějakej pán... asi lesní dělník... z ledu ho kouká jen kousek! :D:D
@SimonEndt (20.12.2018 09:12): mam tu hru poprvé ještě jsem ji nehrál žadné mody nemam , nevím k čemu je stream :-D a game.log :-D . hra mi nespadla pořád běží , ale když dam ctrl+alt+del tak mi to ukazuje že neodpovídá
Včera jsem si natáhl do hry winter mod, udělal zimní čas ve hře s dlouhýma nocema a do kamionu jsem si dal dekoraci vánočního stromečku a jsem ready na vánoční práci kamioňáka :D
@Vojcek (20.12.2018 08:11): To záleží, takhle je to docela málo informací, chtělo by to nejdřív podrobit nějaké diagnostice. Nejprve na steamu ověřit integritu složky se hrou, vymazat veškeré módy pokud máš, zkusit přeinstalovat hru, ověřit minimální požadavky, aktualizovat ovladače a taky se podívat do game.log, kde se většinou na posledních řádkách píše, proč hra spadla.
Zdarec, potrebuji pomoct, dneska jsem si nainstaloval ETS2 hra nabiha a jakmile to nabidne zalozit si profil tak tabulka zmizi a hra neodpovida. Nevim cp s tim dekuji za podporu Vojcek
zdarec potreboval by som helfnuť kupil som volant tracer zonda a prvotne zapnutie hry bolo ok ale napisalo mi či chcem použiť volant ako mišku ako to viem vipnuť pretože počas otačania volantu sa otača aj kamera neviete ako to vipnuť
ps: sorrri za pravopis