El Hijo - A Wild West Tale

03.12.2020
25.03.2021

El Hijo je šestiletý chlapec, který si rád hraje stejně jako ostatní děti ve vesnici. Když se však na obzoru v oblaku prachu objeví jezdci na koních, hoch i ostatní vesničané správně vytuší, že to nevěstí nic dobrého. Matka se synem v náručí v okamžiku přijde o farmu, kterou banda psanců zpustoší a dokonce i všechna stavení končí v plamenech. Zoufalá matka přenechá malého chlapce skupině starých mnichů v odlehlém klášteře s nadějí, že se o jejího syna postarají a sama se vydává vstříc svému osudu někde v pustině. El Hijo brzy zjišťuje, že pro klášterní život není předurčen, opouští tajně bezpečné zdi kláštera a vypravuje se do pouště, aby znovu našel svoji rodinu.

Logická stealth akce v izometrickém provedení, v níž se musíte v roli šestiletého chlapce proplížit kolem nepřátel ve vzdáleném klášteře, přes vyprahlou poušť a kriminalitou a neřestí bující město v pohraničí. Každá z těchto oblastí je plná nepřátel, mnichů a banditů, kteří vám předkládají náročné výzvy. Zcela beze zbraní procházíte hrou v prostředí připomínajícím americký Západ 19. století, plížíte se stíny a skrýváte se před zvědavými zraky ve snaze přelstít protivníky třeba i s použitím předmětů, které upoutají jejich pozornost. To vám pak dovolí nepozorovaně proklouznout za jejich záda, stále blíže k cíli vašeho putování.