Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dustwind

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > taktická akce *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
15.08.2018 PC
Vývojáři:
Dustwind Studios
Oficiální stránky:
https://www.dustwind.com/
Taktické akční RPG odehrávající se v post-apokalyptickém prostředí umírající Země po globální katastrofě, na první pohled připomínající kultovní Fallout. Dustwind staví především na multiplayerové hře a taktických soubojích v reálném čase, kde hrají prim vaše reflexy, schopnost rychlého rozhodování a vedení týmu i používání široké škály zbraní, nástrojů či pastí.

Dustwind vám plně v souladu se zásadami RPG dovolí vystavět postavu přesně dle vašich představ. Vybírat můžete mezi lidskými rasami zvanými Sons of Phoenix nebo Skull Fuckers, převtělit se můžete i do humanoidního robota či dokonce do psa. Váš charakter jde vybavit celou škálou zbraní, vybavení i ošacením, které splňuje různé stupně ochrany. Samozřejmostí je pak systém útočných i obranných skillů a statistik.

Protože je Dustwind zaměřen předevěším na online hru, podporuje řadů módů na předpřipravených mapách, případně na mapách vytvořených a sdílených samotnými hráči. Krom klasického kooperativního módu a kompetitivního deathmatche zde najdete například i módy nazvané capture the gas nebo terrirory killswitch. Na své si ale přijdou i samotáři a v některých mapách se mohou utkat v PvE s počítačovou inteligencí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.