A ako inak by sa to dalo zohnať, aj vzhľadom k prvej vete v popise? :) Naviac ani nejde o plnohodnotnú hru, skôr o akési veľmi jednoduché promo, takže termíny "nelegálne" a "platená hra" treba brať z môjho pohľadu s rezervou.
Ještě mě napadla edice "We were just joking about the ultimate edition". :)
DLC ma IMHO smysl kupovat jen jako soucast kompletni edice hry. Proto si hyckam svuj Dragon Age Ultimate (kde ale neni tenhle Orzamar) a nadavam na to, ze Mass Effect 2 takhle jeste nevyslo (a trilogii bez jedineho pridaneho DLC zdarma si kupovat nehodlam).
Já s koupí DLC už sekla, jedu jen warez. Origo základní hru klidně pořídím, ale na DLC jim už z vysoka seru. Tahat prachy by jen chtěli, za blbosti. Na brnka, zbraně a další chůjoviny tu mám Nexus: mods and community, př. jiné mod weby (je-li tam ta hra). Jináč se bez nového arzenálu, skinů klíďo obejdu.
Jenže lidi si za to můžou sami... kdyby se to těm společnostem nevyplácelo tak by ta DLC nedělali jak na běžícím pásu. Za přemrštěnou cenu výjde nové brnění, zbraň nebo postava a každej po tom hned skočí, aby mu ve hře něco nechybělo a pak nadává jak to za to nestojí.
Za našeho šťastného mládí s k RPG hrám vydávaly datadisky. Jejich vývoj trval kolem roku, přidávaly desítky hodin hraní a vytvářel je povětšinou ten stejný tým lidí jako originální hru. :) Dnes máme tyhle rychlokvašky za pět až deset euro, které přidávají po pěti úrovních a jeden koridor, kterým je třeba se prostřílet, aby si člověk mohl vyzvednout nové NPC naprosto bez osobnosti či jinou podobnou pochutinu (často nějaké ultra mega cool brnění, které je dvakrát lepší než cokoliv jiného ve hře).
@Sinister (23.01.2014 11:33): DLC je najhoršie, pretože je najlepšie a malo byť v pôvodnej hre.

Áno, je to na facku, ale to je princíp mnohých DLC. Ber alebo nechaj tak. Tiež mi tento koncept nie je príliš sympatický, ale s tým nenarobíme nič.
@účet smazán (23.01.2014 08:27): No, právě Shadow Broker je podle mě úplně nejhorším DLC. 1. proto, že je jasně kvalitativně nejlepším, 2. jelikož nacpat kus Liary do hry a 4/5 z ní vytrhnout, přestože tam očividně měla být naprosto přirozeně, to je hodně velký buttfuck.

Jinak, Stone Prisoner měl super potenciál, ale OP golema jsem pak vlastně nikam nebral, protože mi to přišlo jako cheatování.
@M.a.t.t. (22.01.2014 21:42): Díky za info. Zrovna však projíždím DAII (import z DA:O + all DLC až na tenhle), příprava savů pro Inquisition. A jelikož zmiňuješ neprojevení se v DAII, 20 minut a 30%, tak to raději vynechám. Za to mi ta několika GBtová instalace nestojí. ;)
@účet smazán (22.01.2014 21:30): Mal som z toho pocit, že ide o tech demo vytvorené na objednávku PC Gameru, v hre je dokonca možné nájsť aj jeden výtlačok časopisu.. Ako prequel k trpasličiemu originu v jednotke to ako tak funguje, z hľadiska druhého dielu nemá žiadny význam. Ale nakoľko je možné ho prejsť do dvadsiatich minút, pokojne ho vyskúšaj.